Reklama
Reklama

Komentarze

80
T
traczek10 😏 Szyderca
13 lat temu

stawiam, ze to zrobiła jakaś zdradzona kobieta albo facet

0

Zglos komentarz

O
olek132 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Za nic napewno nie został zniszczony ;)

0

Zglos komentarz

R
RysMysPys 🌾 Wieśniak
13 lat temu

auto polityka

0

Zglos komentarz

B
bono516 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wk******a żona moim zdaniem xD

0

Zglos komentarz

K
kieszen 🌾 Wieśniak
13 lat temu

zazwyczaj poranny widok skur**ela

0

Zglos komentarz

K
kilofek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Pewnie potaki xD

0

Zglos komentarz

K
kristopherus 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ładny taki jakis...

0

Zglos komentarz

K
kbpol 🌾 Wieśniak
13 lat temu

może zostawił laskę dla innej? może zaparkował przy remontowanym budynku i wiadro z farbą spadło... sam kiedyś zostawiłem auto na zakazie przy remontowanej elewacji - wróciłem 2h później i pół samochodu było niczym ob*rane przez gołębie tyle że to była zaprawa... - ale to był samochód służbowy :P

może zostawił laskę dla innej? może zaparkował przy remontowanym budynku i wiadro z farbą spadło... sam kiedyś zostawiłem auto na zakazie przy remontowanej elewacji - wróciłem 2h później i pół samochodu było niczym ob*rane przez gołębie tyle że to była zaprawa... - ale to był samochód służbowy :P

0

Zglos komentarz

P
Przemass_PRL 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Najbardziej co mnie rozwala to, że jak Malucha farbą by oblali to by było g*t (szczególnie gim-busiara albo pokolenie TG, galileo) a to, że zje**ne Ałdi jest muśnięte farbą to lament jest taki jak równik Ziemi.

0

Zglos komentarz

P
Przemass_PRL 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Najwidoczniej za coś musiał dostać proste. Też mi wielka własność :/

0

Zglos komentarz

W
wiochman75 🏹 Łowca
13 lat temu

Bez powodu się takich numerów nie robi.

0

Zglos komentarz

F
figo-fago 🌾 Wieśniak
13 lat temu

może mu się należało....może ktoś bardzo się na niego zdenerwował....

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Jak można? Ano zwyczajnie.

0

Zglos komentarz

M
marta210877 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jak mozna?bardzo latwo-bierzesz farbe i wylewasz na auto kogos kogo nie lubisz,albo on cie nie lubi albo nazwajem sie nie lubicie;-)

0

Zglos komentarz

M
mazii 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ALbo zdradzil swoja kobiete ... Uwazajmy na swoje zony, dziewczyny ... czasem sa bardzo nerwowe ;)

0

Zglos komentarz

N
neurotyczny_jan 🏹 Łowca
13 lat temu

można, może ten odwet to tylko ułamek tego co robił innym.

0

Zglos komentarz

J
jasiekwalker 😏 Szyderca
13 lat temu

Oczywiście że można - w ramach odwetu :))

0

Zglos komentarz

L
Lola90009 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Bez powodu by mu ktoś ta farbę na tej bryce nie wylał.

0

Zglos komentarz

A
ann28 🌾 Wieśniak
13 lat temu

zasłużył widocznie....za darmo nawet w ryj sie nie dostaje....

0

Zglos komentarz

R
runaway86 🌾 Wieśniak
13 lat temu

no, zazwyczaj to jeszcze komórkę kradną

0

Zglos komentarz

G
GreQ2010 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Gdyby nie fakt że farba jest na światłach i szybie, to byłby to całkiem fajny art na samochód ;D

0

Zglos komentarz

M
mmagda152 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Uuuu ktoś nieźle podpadł :)))

0

Zglos komentarz

G
GMOzabija 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a po co ktos kupuje auto za 50 tys dol co zlego z Toyota za 15 000 dol ?

0

Zglos komentarz

R
raven1994 💩 JP 100%
13 lat temu

tuning

0

Zglos komentarz

Q
quok 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Skąd wiadomo że ktoś zniszczył? Może sam sobie tak pomalował. Całkiem ładnie, tylko przednią szybę zachlapał

0

Zglos komentarz

O
obolog 💩 JP 100%
13 lat temu

Tak sprawę załatwia tylko tchórz jakbym miał coś do gościa to załatwiłbym to inaczej. U mnie na osiedlu raz na jakis czas skopane błotniki i drzwi w samochodach, pourywane lusterka to rzecz częsta, ale nie ma co się dziwić że gówniaterka 14-17 lat po wypiciu 2 piw szaleje.W końcu margines i patologi

Tak sprawę załatwia tylko tchórz jakbym miał coś do gościa to załatwiłbym to inaczej. U mnie na osiedlu raz na jakis czas skopane błotniki i drzwi w samochodach, pourywane lusterka to rzecz częsta, ale nie ma co się dziwić że gówniaterka 14-17 lat po wypiciu 2 piw szaleje.W końcu margines i patologi

0

Zglos komentarz

L
Lisiczarnia 😏 Szyderca
13 lat temu

To zależy czyja to własność i kto niszczył. Bo jeśli żona po wizycie "po godzinach" w pracy męża, to jestem w stanie to zrozumieć. Jeżeli ktoś kto przez 2 miesiące nie dostał wypłaty żeby szef kupił sobie audi - to też rozumiem.

0

Zglos komentarz

S
SuchareKk 💩 JP 100%
13 lat temu

Ja bym oblał super glue :D

0

Zglos komentarz

J
JaraczPL 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Gdyby grill, lampy i szyby nie dostały to nawet fajnie by to wyglądało:D Co wymieniłem wyczyścić i masz za******y design ;)

0

Zglos komentarz

T
tigga 🌾 Wieśniak
13 lat temu

No tak, ałdi dwazero w tedeiku farbą oblać to jak ojca i matkę harmonią zabić... taka żałoba na wsi...

0

Zglos komentarz

A
Arturo8319 🎖️ Snajper
13 lat temu

*AUDI

0

Zglos komentarz

B
bud001 🌾 Wieśniak
13 lat temu

albo dopadła go żona z kochankom

0

Zglos komentarz

L
LubieBuraczki 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak dla mnie to nawet fajnie to wygląda :D No, ale wandalizm to wandalizm, mszczenie się o w taki sposób jest żałosne, jak coś do kogoś masz, mówisz wprost.

0

Zglos komentarz

C
crazybread 🌾 Wieśniak
13 lat temu

moze mu laske podrywal

0

Zglos komentarz

T
Tiger51 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Mi to na początku wyglądało na tuning :D wzór nie jest zły, pomijając światła, zderzak itd

0

Zglos komentarz

T
Tigrysek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Mojemu kumplowi dziewczyna tak zrobila jak miesiac po rozstaniu znalazl sobie inna :D

0

Zglos komentarz

W
wozniak1111 💩 JP 100%
13 lat temu

chyba z nią zerwał

0

Zglos komentarz

R
roxer1994 🌾 Wieśniak
13 lat temu

O kur** samochód mojej nauczycielki z matematyki XD :D

0

Zglos komentarz

Z
ziiutka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a skąd wiadomo czy toż audi nie lubi sobie parkować w dziwnych miejscach i nie przejeżdża psów?

0

Zglos komentarz

N
nextrantos 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Skąd wiecie ze nie żałował może płakał jak rozlewał Farbę

0

Zglos komentarz

P
paradiagle 🌾 Wieśniak
13 lat temu

przeciez to zdj to FAKE!!! to jest przyklejone.. jak z maski na bok nad reflektorem poze pows**c taka luka czystego jakby ktos polewal to farba?? widze ludzie wszystko robia zeby tylko byc na glownej

0

Zglos komentarz

W
wisz35 😏 Szyderca
13 lat temu

niedługo się zesrasz i powiesz ,że to fake. Ostygnij koleś.

0

Zglos komentarz

H
HoobyDoo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

biedny właściciel audioli, tak strasznie mi go szkoda... a serio to jestem przekonany, że na świętego nie trafiło

0

Zglos komentarz

W
wrzodtwardy 💩 JP 100%
13 lat temu

gów...y samochód, z resztą stać i na naprawę. pozdro

0

Zglos komentarz

Z
ZerX 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Niektórym należy się nawet kasacja fury za bycie zwykłym skur*****. Jak zasłużył, to w sumie mnie to nie rusza, gorzej jak nie zasłużył, tylko z zazdrości mu oblali, no ale polska mentalność :d.

0

Zglos komentarz

J
JanPawianII 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jeśli to samochód jakiegoś księdza to się bardzo cieszę.

0

Zglos komentarz

W
wkiara 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zemsta zdradzonej kobiety

0

Zglos komentarz

N
naya1310 🌾 Wieśniak
13 lat temu

zdradzona kobieta nie postapiłaby tak łagodnie ... :P

0

Zglos komentarz

A
Ajatollach 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ewidentnie widać, że nie jest to przypadkowy "gest przyjaźni" lecz, że właściciel musiał czymś sobie na to zasłużyć.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Godzinka pracy na odpowiednim rozpuszczalniku i naprawione.

0

Zglos komentarz

I
ivaniuczka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

musiał komuś nieźle zajść za skórę ! Może mu się należało !

0

Zglos komentarz

H
hetera 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

...a może to Polska zawiść. Kogoś bolało, że ma lepsze.

0

Zglos komentarz

R
Renia_400 🏹 Łowca
13 lat temu

Widocznie zasłużył. Niektórzy są takimi (cenzura) że farba na ich samochodzie to ułamek tego na co naprawdę zasłużyli.

0

Zglos komentarz

R
rafcio20 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jak to jak? normalnie...a moze k*u*t*a*s nie zaplacil jakiemus robotnikowi bo ma gleboko w du**e, ze wykorzystal kolejnego naiwnego polaka ktory lapie sie czego kolwiek by zarobic na rodzine i rachunki.

0

Zglos komentarz

H
hetera 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Tak, samosąd i własnoręczne wymierzanie kary to najlepsza droga...

0

Zglos komentarz

C
choleraa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nie kazdego stac na prawnika, a szarzy ludzie w tym kraju sa bezradni.

0

Zglos komentarz

P
pawel1304 😏 Szyderca
13 lat temu

RAFCIO20 dajmy na to, że tak było jak piszesz, że to jakiś jego pracownik. I co? Dumy temu pracownikowi od tego przybyło czy pieniędzy? Dzięki oblaniu farbą czyjegoś samochodu będzie miał za co zapłacić rachunki?

0

Zglos komentarz

S
salata555 🌾 Wieśniak
13 lat temu

hetera ty zaraz bys leciala na policje w podskokach...

0

Zglos komentarz

H
hetera 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

...albo z pozwem do sądu. Zależy jakiego typu byłaby to sprawa. Choleraa a wiesz, że czasem organizowane są dni z darmowymi poradami prawnymi i że przy uczelniach istnieją poradnie prawne w których doradzają za darmo studenci,którzy konsultują się ze swoimi wykładowcami(doktorami i profesorami pr.).

...albo z pozwem do sądu. Zależy jakiego typu byłaby to sprawa. Choleraa a wiesz, że czasem organizowane są dni z darmowymi poradami prawnymi i że przy uczelniach istnieją poradnie prawne w których doradzają za darmo studenci,którzy konsultują się ze swoimi wykładowcami(doktorami i profesorami pr.).

0

Zglos komentarz

H
hetera 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Przez takie zachowanie jak na absurdzie człowiek może sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc. Na pewno nie rozwiąże to jego kłopotów, da co najwyżej jakąś głupią satysfakcje. Warto czasem zamiast kozaczyć, pomyśleć rozsądnie.

0

Zglos komentarz

S
skoben2 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To po co ją zdradził ?

0

Zglos komentarz

S
samzi 🏹 Łowca
13 lat temu

PATRZ KU**A wielki sprawiedliwy się je***y znalazł

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
13 lat temu

Zapewne był powód, nikt tak dla hecy mu tego nie zrobił. Może rata nie wpłynęła.

0

Zglos komentarz

P
piotrbigaj 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

zdradzona zona???

0

Zglos komentarz

C
cu2recu2re 🌾 Wieśniak
13 lat temu

" Jak można tak bez skrupułów zniszczyć czyjąś własność", obstawiam ze to była puszka z farbą. Wygrałem coś?

0

Zglos komentarz

B
burakza2zl 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

To musi być "karny wytrysk" czyli level up od "karnego ku**sa"

0

Zglos komentarz

A
adikov92 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Pierwszy zut oka i mysl "przeciez wszystko jest ok , wzorek za******y "

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
13 lat temu

Pierwsza kochanica byla delikatniejsza bo tylko mache porysowala a teraz to jeszcze lampa i gril do wymiany.

0

Zglos komentarz

S
sebcio1215 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wkurzyl zone oddychajac podczas okresu !

0

Zglos komentarz

S
saskia_88 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Jak się jej lub jemu ktoś naraził, obraził to czemu by nie.

0

Zglos komentarz

E
Eclat_Lunaire 😏 Szyderca
13 lat temu

nooooo zalazł komuś za skórę...

0

Zglos komentarz

K
kornikuso 🎖️ Snajper
13 lat temu

Kochance czy żonie ?

0

Zglos komentarz

E
Eclat_Lunaire 😏 Szyderca
13 lat temu

cóż wszystko jedno:)w końcu "niebo nie zna wściekłości takiej, jak miłość w nienawiść zmieniona, ni piekło nie zna furii takiej jak kobieta wzgardzona"...

0

Zglos komentarz

K
kornikuso 🎖️ Snajper
13 lat temu

Widzę , że lubisz cytować Williama Congreve'a :) Zaskoczyłaś mnie bardzo pozytywnie :))

0

Zglos komentarz

E
Eclat_Lunaire 😏 Szyderca
13 lat temu

lubię czytać, lubię ciekawe cytaty, a co sie tyczy pana W.C. to ten najbardziej przypadł mi do gustu: "(...) Gdzież wyjście? Są aż dwa (w postaci Alternatywy rzecz uchwycę):Niech mnie w anioła przekabaci,Albo ja zrobię z niej grzesznicę..."

0

Zglos komentarz

K
kornikuso 🎖️ Snajper
13 lat temu

Grzesznice :) te jego cytaty doprowadzają mnie do obłędu :) też je lubię ...

0

Zglos komentarz

B
b.pieczarka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja strzelam że porobił swoją pannę a ona tak mu się odpłaciła...

0

Zglos komentarz

M
MadziiQ 😏 Szyderca
13 lat temu

Albo mąż zdradził żonę.Mnie kiedyś mój chłopak wkurzył to po kłótni spuściłam mu powietrze z opon :D

0

Zglos komentarz

B
bleblezuza 😏 Szyderca
13 lat temu

Być może sobie na to zasłużył i śmiem przypuszczać, ze tak było, bo jakoś tylko jeden samochód został zniszczony.

0

Zglos komentarz

O
ostry5523 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Gdyby nie były brudne szyby i lampy to nieźle by wyglądał

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

No jak można? Widać ze można:) Zazdrosna laska, wisiał komuś kase jest wiele opcji dlaczego:) Poza tym zmywacz do lakierów samochodowych to lepiej działa:P

0

Zglos komentarz

M
master189 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak mozna byc na tyle glupim, zeby oceniac sytuacje ze zdjecia...

0

Zglos komentarz

B
Bozenka92 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Albo po prostu zazdrość.

0

Zglos komentarz

J
jogusieek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To pewnie fura jakiegoś księdza.

0

Zglos komentarz

K
kamil_wbr 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Gdyby Mi ktoś tak furę załatwił i wiedział kto to napewno zrobił, ciężkie by miał potem życie już ;]

0

Zglos komentarz

T
torbiasz 🌾 Wieśniak
13 lat temu

da się więc po co się ograniczać

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
13 lat temu

nie placil alimentow ?

0

Zglos komentarz

M
miniu2006 🏆 Master
13 lat temu

Gugu...widocznie tak było.

0

Zglos komentarz

C
cycu30.78 🌾 Wieśniak
13 lat temu

bardzo sie lubia ,pewnie zapominal o wyplacie dla swych pracownikow ,psi-kuta

0

Zglos komentarz

F
foksiun18 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ale to przecie amelinium je...

0

Zglos komentarz

T
trancformation 😏 Szyderca
13 lat temu

a skad wiesz ze bez skruplów? moze ten ktos zrobił to z ciezkim sercem;p

0

Zglos komentarz

E
Eric_Cartman 🎖️ Snajper
13 lat temu

Jak ktoś wk*rwi to można :P

0

Zglos komentarz

P
Puchalke23 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Skoro właściciel sobie zasłużył to dlaczego auto poniosło karę ?.....wiadomo samochód nie odda.

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
13 lat temu

Auto to przedmiot. Przedmiot nie może ponieść kary.

0

Zglos komentarz

K
Kasiara 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ZASŁUŻYŁ- np. SZEF !! wyżywając się na pracowniku.

0

Zglos komentarz

K
kamillamir 💩 JP 100%
13 lat temu

jezeli to jest jakiegos posła :d to sie nic nie stało , a jak złodzieja to tez sie nic nie stało:)

0

Zglos komentarz

D
dawidx300 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A to nie wychodzi na jedno i to samo? Przecież w rządzie są sami ZŁODZIEJE :)

0

Zglos komentarz

G
greenhunter 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Bawią mnie takie czyny ktoś ci nie potrafi coś powiedzieć w twarz tylko niszczy ci twoje mienie

0

Zglos komentarz

N
naya1310 🌾 Wieśniak
13 lat temu

może powiedzieć nie wystarczy...

0

Zglos komentarz

E
Eric_Cartman 🎖️ Snajper
13 lat temu

Daje przykład > A co byś zrobił takiemu szefowi co ci wisi wypłatę z dwu miesięcznym opóźnieniem a wozi się taką furą ( Oczywiście pracujesz u niego na czarno ) ?

0

Zglos komentarz

S
samzi 🏹 Łowca
13 lat temu

PATRZ k-u-r-w-a wielkie sprawiedliwy j-e-b-a-n-y się znalazł ;]

0

Zglos komentarz

Reklama