Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3No tak... I nasi rodacy w tym pomagają prawda? Żałosne, jak już coś tutaj wstaqwiasz to kieruj się własnym zdaniem i doświadczeniem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja zawsze kieruję się własnym zdaniem a doświadczenia z mordowania bezbronnych na szczęście nie mam.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W Pakistanie, Jemenie, Libii, Afganistanie, Iraku i Palestynie są też terroryści i fanatycy, którzy zabijają niewinnych mężczyzn, kobiety i dzieci...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oglądaj więcej odmóżdżającej telewizji i więcej przesiaduj w necie a mózg zlasuje Ci się do końca.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To samo mogę napisać tobie. Bo to co przedstawia ten absurd to pierdoły wymyslone w twojej główce. Prawda jest taka, że w USA karabin można kupić bez zezwolenia prawie w każdym stanie i to jest chore. Ale Amerykanie nie wysadzają się w powietrze w imię religii
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie nie wysadzają się bo to naród bez jaj za to strzelają do kilkuletnich dzieci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak, a zamachy w krajach muzułmańskich? Dwa główne odłamy to sunnici i szyici. Nie darzą się oni sympatią. Codziennie w tych krajach, które wymieniłeś w absurdzie przeprowadzane są zamachy, jednych na drugich i w nich tez codziennie ginie kupa ludzi w tym dzieci
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
POLSKIE OBOZY ŚMIERCI
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane