Reklama
Reklama

Komentarze

68
A
adik552 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To wygląda aż tak jakby mu meduzy ktoś poprzyklejał .O_o

0

Zglos komentarz

D
darka1992 🌾 Wieśniak
13 lat temu

niestety tak mogą wyglądać plecy po bankach miałam tak nie raz (miałam zapalenie płuc i oskrzeli)o kropkach które piszecie sa od baniek ponieważ banki na czubku maja zakończenia i jeśli w takiej bańce znajdzie sie za dużo skóry to tak się dzieje, a co do tych pęcherzy to zdarza się ze powstają :(

niestety tak mogą wyglądać plecy po bankach miałam tak nie raz (miałam zapalenie płuc i oskrzeli)o kropkach które piszecie sa od baniek ponieważ banki na czubku maja zakończenia i jeśli w takiej bańce znajdzie sie za dużo skóry to tak się dzieje, a co do tych pęcherzy to zdarza się ze powstają :(

0

Zglos komentarz

P
pekus 💩 JP 100%
13 lat temu

co to są bańki ??

0

Zglos komentarz

A
AdrianHcKw 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jeśli ktoś ma zapalenie płuc i postawi się mu bańki to mogą wyjść nawet i czarne koła i pamiętajcie wujek google wam podpowie:P

0

Zglos komentarz

K
kicia0690 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Moim skromnym zdaniem z braku baniek lekarskich postawili gosciowi sloiki po majonezie....

0

Zglos komentarz

M
mouse-in-house 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To nie po bańkach, bańki sa duzo mniejsze

0

Zglos komentarz

O
opiekuneczka21 🎖️ Snajper
13 lat temu

zgadzam się nie gra mi ten punkcik w środku niby "bańki"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Malinki :)

0

Zglos komentarz

O
opiekuneczka21 🎖️ Snajper
13 lat temu

odkurzaczem:)

0

Zglos komentarz

M
mrxbox 🌾 Wieśniak
13 lat temu

kręgi na polu hehehe

0

Zglos komentarz

X
xmenfanatyk 🌾 Wieśniak
13 lat temu

obcy atakuje !

0

Zglos komentarz

W
WitoldzikPL 🌾 Wieśniak
13 lat temu

na moje to przytuliła go ośmiornica. Baniek nie stawia sie też na barkach/rękach, i z tego co wiem, po bańkach nie ma takiej fajnej kropki w środku

0

Zglos komentarz

B
bochnianin 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zamiast baniek to słoiki:D

0

Zglos komentarz

Y
yumiko2143 🌾 Wieśniak
13 lat temu

auć... musiało go nie źle boleć ...

0

Zglos komentarz

B
BomShakalaka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To nie jest po bańkach, widać to przez te "pęcherze" krwi, te najbardziej czerwone.

0

Zglos komentarz

C
CokoDoko 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wyglada jak by sie w jakiegos nekromorfa zmienial...

0

Zglos komentarz

G
GreenCatEye1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

to nie byly na pewno normalne banki, albo jakies ogromne, albo za dlugo podgrzewane czy cos. masakra :/

0

Zglos komentarz

I
ironman007 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Szkoda, że źródła od razu nie podałeś... Dla ciekawskich wstawiam: http...

0

Zglos komentarz

I
ironman007 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Czemu źródło zostało usunięte ? Moderatorze prosze o odp. :)

0

Zglos komentarz

I
ironman007 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Szkoda, że nie umiesz podać źródła.... Dla ciekawskich wstawiam: http...

0

Zglos komentarz

C
cupamo 😏 Szyderca
13 lat temu

Baniek nie stawia się w okolicach serca i na kręgosłupie

0

Zglos komentarz

J
Jagwin 😏 Szyderca
13 lat temu

Chyba przez te bańki tlen przechodził i się jarał ogień w środku

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
12 lat temu

skomentuję to jednym słowem: bolesne...

0

Zglos komentarz

E
ejeheje 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Polska służba zdrowia ;3

0

Zglos komentarz

M
MaryJan66 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ten człowiek po prostu pracuje w firmie zajmującej się pieczeniem na głębokim tłuszczu pączków amerykańskich i do nich wpadł:P

0

Zglos komentarz

W
wiochowicz_sexi 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wtf?????????

0

Zglos komentarz

J
jebnijsmajlaxd 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ożesz kurw*a ! ał..

0

Zglos komentarz

T
tata493 🌾 Wieśniak
13 lat temu

od kiedy powietrze *ściąga* się kompresorem...??? A co do zdjęcia to przede wszystkim NIE stawia się baniek na kręgosłupie...

0

Zglos komentarz

K
kriss2666 🌾 Wieśniak
13 lat temu

"alt" - przeczytaj w necie do czego służy...

0

Zglos komentarz

K
kriss2666 🌾 Wieśniak
13 lat temu

..."bańki" , a banki - to dwa różne słowa / terminy popaprany gościu...Czy masz pojęcie ile błędów popełniasz w podpisywaniu zdjęć ??? Zajrzyj czasem do słownika, bądź Wikipedii...Pozdrawiam - szydząc z Ciebie :)

0

Zglos komentarz

W
wiochawio100 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kraken go uj3bał ;D kumasz

0

Zglos komentarz

N
nikusia123mamutek 💩 JP 100%
13 lat temu

lool zawsze tak się dzieje jak jest bardzo mocne zapalenia !! inteligencja wasza naprawde powala ^^

0

Zglos komentarz

K
kcmj 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja nigdy nie maiałam baniek ;O

0

Zglos komentarz

R
rudaxa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja miałam raz ale nie wyglądało to tak strasznie jak u tego kolesia .

0

Zglos komentarz

B
balangowicz 💩 JP 100%
13 lat temu

To samo mni spotkalo 2 miechy temun nieda sie siedziec i lezec naprawde przykra sprawa.

0

Zglos komentarz

D
Damciu92 🏹 Łowca
13 lat temu

przeciesz to jest poprostu oparzona skóra

0

Zglos komentarz

S
Siwy055 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Malinki :D

0

Zglos komentarz

S
serce347 🌾 Wieśniak
13 lat temu

rondlem te bańki stawiali czy co ???

0

Zglos komentarz

B
bochnianin 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zamiast baniek to słoiki hah:D

0

Zglos komentarz

M
micha1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Powietrze było ściągane chyba kompresorem.

0

Zglos komentarz

T
thepun1290 😏 Szyderca
13 lat temu

aż mnie plecy zabolałyyy

0

Zglos komentarz

D
Dzoanka18 🌾 Wieśniak
13 lat temu

blleee blleeee fuuuuu!!!!

0

Zglos komentarz

N
neo86 ⚔️ Jedi
13 lat temu

Tak się kończy wizyta u osobnika mającego się za nie wiadomo jakie guru stawiania baniek ( po 1 dniowym kursie ) ...

0

Zglos komentarz

P
Pauli0826 🌾 Wieśniak
13 lat temu

O fuuuuuuuuuu

0

Zglos komentarz

P
pawel-wod 🎖️ Snajper
13 lat temu

chyba pompką do penisa

0

Zglos komentarz

P
PaniKitsune 😏 Szyderca
13 lat temu

Mi bańki bardzo pomogły, ale stawiała mi je kobieta, która się na tym zna. Tak to jest, jak jakieś nieodpowiedzialne osoby biorą się za leczenie. A opinią lekarzy mogę się podetrzeć, skoro coś mi pomaga, to będę to stosować.

0

Zglos komentarz

K
kuki84_1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Czy utożsamiasz się z tym człowiekiem? Skoro masz go jako avatar.

0

Zglos komentarz

N
Night_Flier 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Też słyszałem i czytałem, że na kręgosłupie się nie stawia. Jednak w instrukcji do baniek są rysunkowo pokazane punkty w których trzeba je umiejscowić. Na kilku z nich jest wzdłuż kręgosłupa. I tym się ludzie sugerują. Instrukcja powinna być wiarygodna.

0

Zglos komentarz

G
Grygl 😏 Szyderca
13 lat temu

najlepsi lekarze w Polsce wypowiedzieli się na temat baniek xD ......

0

Zglos komentarz

D
Drvad 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ma ktoś igłę? nie mogę się powstrzymać argh!

0

Zglos komentarz

X
xxx123xxx321xxx 🌾 Wieśniak
13 lat temu

kosmos

0

Zglos komentarz

M
minia120 🌾 Wieśniak
13 lat temu

oł noł chyba słoiki mu stawiali a nie bańki ...

0

Zglos komentarz

G
goranek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Przy sercu się nie stawia jak i nie na kręgosłupie.

0

Zglos komentarz

X
xx66 🌾 Wieśniak
13 lat temu

te bańki to są zdrowsze od tych proszeczków czy doktory przepisują a co do baniek na kręgosłup to polecam szybko pomagają

0

Zglos komentarz

B
bonifacq 🎖️ Snajper
13 lat temu

Bańki nic nie dają to zabobon naszych babć , jak ci żona zrobi malinkę na szyi to ci pomorze na bolący kręgosłup ??

0

Zglos komentarz

A
Adamo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

bonifacq, jak się nie znasz, to się nie wypowiadaj. I poczytaj sobie na temat pobudzania układu odpornościowego.

0

Zglos komentarz

B
bonifacq 🎖️ Snajper
13 lat temu

To ów delikwent na zdjęciu ma bardzo pobudzony układ odpornościowy , raczej mu to nie pomogło a wręcz przeciwnie ,

0

Zglos komentarz

M
mcebury 😏 Szyderca
13 lat temu

bonifacq w du**e ma zabobony, on woli placebo ^^

0

Zglos komentarz

G
gucio1986 💩 JP 100%
13 lat temu

kto stawia bańki na kręgosłupie?

0

Zglos komentarz

M
myszkaamorki 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a to są chyba bańki robione słoikami... hahahaha grubo xD

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

ale śmiszne, wyglądają jak pączki z dżemem:d

0

Zglos komentarz

K
ksu29 💩 JP 100%
13 lat temu

Chodź Tobie postawię.Zobaczymy ile będzie przy tym śmiechu :/

0

Zglos komentarz

L
lolisawa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Pączka z dżemem postawisz? Co w tym śmiesznego ;p

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

boże, zero poczucia humoru, weź ksu wrzuć trochę na luz bo się zagotujesz

0

Zglos komentarz

F
fenkrenn 💩 JP 100%
13 lat temu

Nie mów nic o pączkach bo przyjdzie chytra baba i Ci je zajebie ;p

0

Zglos komentarz

M
mariuszxn 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To są obcy.. albo było sciągane kompresorem

0

Zglos komentarz

M
marek851123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Banki są postawione dobrze to jest zakarzona krew tylko jeszcze nacina się te bable mojemu dziatkowi uratowały życie jak wpadł do zamarzniętej rzeki fakt nie stawia się na kręgosłupie ;):)

0

Zglos komentarz

R
rudaxa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Odsyłam do słownika ortograficznego, jeżeli takowego nie posiadasz przydatny może się okazać internetowy słownik ortograficzny.Zachęcam do korzystania z takiej formy edukacji,gdyż polska ortografia nie jest trudna :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

bańki? jezu to były chyba słoiki. ładnie musiało za*sać. aż mnie boli na sam widok. mam stawiane bańki od 10 lat. nigdy nie miałem czegoś takiego i dobrze w sumie "x

0

Zglos komentarz

W
walus94 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ku**a co to jest ladny de**l

0

Zglos komentarz

R
roksia 🌾 Wieśniak
13 lat temu

myslałam ze to donuty..... ;o

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Salami :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Też uwielbiam. Najlepsze jest to z zielonym pieprzem:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Wygląda to bardzo boleśnie.

0

Zglos komentarz

I
Imhoi 🌾 Wieśniak
13 lat temu

On jest po prostu poparzony od baniek stawianych na gorąco.

0

Zglos komentarz

D
diamentowamaska 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

zamiast baniek przystawiali mu do pleców wygłodniałe SSAKI LEŚNE ;)

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
13 lat temu

I tak facet ma szczęścia-nigdy nie stawia się w okolicach serca

0

Zglos komentarz

L
lajzza 🌾 Wieśniak
13 lat temu

mam za słabe nerwy na takie rzeczy... ewakuuję się stąd!

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

zamiast baniek to słoiki ...

0

Zglos komentarz

N
natan3112 💩 JP 100%
13 lat temu

co z tego ze to starsznie wyglada ale to zabija jak sie zle postawi a PS wie ktos kiedy pogrzeb?

0

Zglos komentarz

J
jarod22 🌾 Wieśniak
13 lat temu

to wygląda strasznie...

0

Zglos komentarz

P
palkina 🌾 Wieśniak
13 lat temu

na kręgosłupie się baniek nie stawia. Poza tym jak mi kiedyś babcia tłumaczyła to ma coś wyciągać przez skóre(nie wiem ile w tym prawdy) ale tu jak widać wyciągnęło i to sporo:x

0

Zglos komentarz

P
porcupine 😏 Szyderca
13 lat temu

Stawianie baniek ma takie same właściwości lecznicze, co lanie po tyłku.

0

Zglos komentarz

K
Knot220 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dajcie igłę

0

Zglos komentarz

Reklama