Reklama
Source: YouTube

Tusk i fotoradary. Szczyt hipokryzji!

przez [Usunięty użytkownik] — 13 lat temu
130

Zglos post

Reklama

Komentarze

99
S
suska85 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Mógłby ktoś ogarnięty zorganizować taki heppening jak w przypadku ACTA, chętnie wziąłbym udział. Tu nie ma co wypisywać na forum czy wciskać OKejki tylko wyjść na ulice.

0

Zglos komentarz

K
krupas 🌾 Wieśniak
13 lat temu

IM DŁUŻEJ TA KŁAMLIWA KU**A JEST RZĄDZIE TYM BARDZIEJ CODZIENNIE ŻAŁUJĘ ,ŻE NA TĄ PARTIĘ GŁOSOWAŁEM WWRRRR

0

Zglos komentarz

G
gurool 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

chwasty należy wyrywać.

0

Zglos komentarz

D
daro1985 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Donald żyje tylko dlatego ze jego zastrzelenie nie jest o tyle nie legalne co nie humanitarne. Sam wypomniał Pis ze robi państwo policyjne a wprowadził jeszcze większa inwigilacje obywateli

0

Zglos komentarz

M
MonikaB313 🌾 Wieśniak
13 lat temu

OBŁUDNA ŚW***A .

0

Zglos komentarz

R
reapertim 💩 JP 100%
13 lat temu

Wystarczy przestrzegac przepisow i problem sam zniknie

0

Zglos komentarz

R
rav2323 😏 Szyderca
13 lat temu

to przestrzegaj jak z KR do Wawy przepisowo pojedziesz 9 godzin bo w większości teren zabudowy... Rozumiem gdybyśmy mieli autostrady to po mieście mogę jeździć 50 ale nie po całym kraju!

0

Zglos komentarz

A
A-PanPikus 🏹 Łowca
13 lat temu

rav2323 ,jak jechałem w zeszłym roku ze Ślaska nad morze na wakacje to jechałem o 40 min. krócej niż wyliczyło mi Google na swoich mapach.Dodam, że przestrzegałem KAŻDEGO ograniczenie prędkości i jechałem jak Pan Bóg przykazał przez całą trasę. Wytłumaczysz mi to?

0

Zglos komentarz

S
sparticus 💩 JP 100%
13 lat temu

Ja wytlumacze. To jest chora polska mentalnosc. Od wawy do krakowa teren zabudowany, smiechlem. Polak teraz bedzie przestrzegal przepisow zeby zrobic na zlosc rzadowi xd. A w weekend 40osob na drogach ginie. Puknijcie sie w te puste lby.

0

Zglos komentarz

R
rafi2431 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Donek jeszcze obudzisz się z ręką w nocniku a wtedy już tylko ci pozostanie jedno będziesz robił pod siebie i mówił że w tym kraju nie ma pracy dla ludzi takich jak ja.

0

Zglos komentarz

S
solaczek1 💩 JP 100%
13 lat temu

kto dał ci kur.. prawo głosu ty tasku!

0

Zglos komentarz

P
pietraslkjhg 🎖️ Snajper
13 lat temu

"Gdy wieczorne zgasną zorze. Zanim głowę do snu złożę. Modlitwę moją zanoszę. Bogu ojcu i synowi, dop^erd^lcie d^na^dowi. Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu d^srajcie proszę. Kto ja jestem? Polak mały. Mały zawisły i podły. Jaki znak mój - krwawe gały. Oto wznoszę moje modły, do Boga, Marii...

"Gdy wieczorne zgasną zorze. Zanim głowę do snu złożę. Modlitwę moją zanoszę. Bogu ojcu i synowi, dop^erd^lcie d^na^dowi. Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu d^srajcie proszę. Kto ja jestem? Polak mały. Mały zawisły i podły. Jaki znak mój - krwawe gały. Oto wznoszę moje modły, do Boga, Marii i Syna, zni^zczcie tego skuwy^yna. Naszego pr^miera, tego wr^ga, tego gad^. Żeby mu okr^dli garaż, żeby go zd^adzała stara, żeby mu sp^lili dom, żeby do^tał c^głą w łeb, żeby mu się có^ka z czarnym, i w ogóle żeby miał m^rnie. Żeby m^ał ^IDSa HIFa i r^ka, oto modlitwa Polaka."( MODERATORZE NI

0

Zglos komentarz

K
klajp 🌾 Wieśniak
13 lat temu

czy on w ogóle siebie słyszy ,dalej głosujcie na po

0

Zglos komentarz

P
pietraslkjhg 🎖️ Snajper
13 lat temu

"Gdy wieczorne zgasną zorze. Zanim głowę do snu złożę. Modlitwę moją zanoszę. Bogu ojcu i synowi, dopierd^lcie dona^dowi. Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie proszę. Kto ja jestem? Polak mały. Mały zawisły i podły. Jaki znak mój - krwawe gały. Oto wznoszę moje modły, do Boga, Marii...

"Gdy wieczorne zgasną zorze. Zanim głowę do snu złożę. Modlitwę moją zanoszę. Bogu ojcu i synowi, dopierd^lcie dona^dowi. Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie proszę. Kto ja jestem? Polak mały. Mały zawisły i podły. Jaki znak mój - krwawe gały. Oto wznoszę moje modły, do Boga, Marii i Syna, zniszczcie tego sku**y^yna. Naszego pr^miera, tego wr^ga, tego gad^. Żeby mu okradli garaż, żeby go zd^adzała stara, żeby mu sp^lili dom, żeby do^tał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym, i w ogóle żeby miał m^rnie. Żeby m^ał AIDSa HIFa i raka, oto modlitwa Polaka."

0

Zglos komentarz

S
suska85 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Teraz już wiem dlaczego Twoje posty są usuwane :-)) Ja bym przytoczył po prostu to: Nie rzucim ziemi skąd nasz ród! Nie damy pogrześć mowy. Polski my naród, polski lud, Królewski szczep Piastowy. Nie damy, by nas gnębił wróg! Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg! Do krwi ostatniej...

Teraz już wiem dlaczego Twoje posty są usuwane :-)) Ja bym przytoczył po prostu to: Nie rzucim ziemi skąd nasz ród! Nie damy pogrześć mowy. Polski my naród, polski lud, Królewski szczep Piastowy. Nie damy, by nas gnębił wróg! Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg! Do krwi ostatniej kropli z żył Bronić będziemy ducha, Aż się rozpadnie w proch i w pył Krzyżacka zawierucha. Twierdzą nam będzie każdy próg! Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg! Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz Ni dzieci nam germanił, Orężny wstanie hufiec nasz, Duch będzie nam hetmanił. Pój

0

Zglos komentarz

P
pietraslkjhg 🎖️ Snajper
13 lat temu

"Gdy wieczorne zgasną zorze. Zanim głowę do snu złożę. Modlitwę moją zanoszę. Bogu ojcu i synowi, dopierd^lcie dona^dowi. Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie proszę. Kto ja jestem? Polak mały. Mały zawisły i podły. Jaki znak mój - krwawe gały. Oto wznoszę moje modły, do Boga, Marii...

"Gdy wieczorne zgasną zorze. Zanim głowę do snu złożę. Modlitwę moją zanoszę. Bogu ojcu i synowi, dopierd^lcie dona^dowi. Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie proszę. Kto ja jestem? Polak mały. Mały zawisły i podły. Jaki znak mój - krwawe gały. Oto wznoszę moje modły, do Boga, Marii i Syna, zniszczcie tego sku**y^yna. Naszego pr^miera, tego wroga, tego gada. Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili dom, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym, i w ogóle żeby miał marnie. Żeby miał AIDSa HIFa i raka, oto modlitwa Polaka."

0

Zglos komentarz

P
pietraslkjhg 🎖️ Snajper
13 lat temu

"Gdy wieczorne zgasną zorze. Zanim głowę do snu złożę. Modlitwę moją zanoszę. Bogu ojcu i synowi, dopierd^lcie donaldowi. Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie proszę. Kto ja jestem? Polak mały. Mały zawisły i podły. Jaki znak mój - krwawe gały. Oto wznoszę moje modły, do Boga, Marii...

"Gdy wieczorne zgasną zorze. Zanim głowę do snu złożę. Modlitwę moją zanoszę. Bogu ojcu i synowi, dopierd^lcie donaldowi. Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie proszę. Kto ja jestem? Polak mały. Mały zawisły i podły. Jaki znak mój - krwawe gały. Oto wznoszę moje modły, do Boga, Marii i Syna, zniszczcie tego sku**y^yna. Naszego pr^miera, tego wroga, tego gada. Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili dom, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym, i w ogóle żeby miał marnie. Żeby miał AIDSa HIFa i raka, oto modlitwa Polaka."

0

Zglos komentarz

N
noktowizor 🎖️ Snajper
13 lat temu

Temu Panu już dziękujemy.

0

Zglos komentarz

P
pietraslkjhg 🎖️ Snajper
13 lat temu

Tusk to gamoń i koniogrzmot nieokrzesany.

0

Zglos komentarz

J
jedziemmalina 😏 Szyderca
13 lat temu

No cóż. Donek musi za coś latać do Trójmiasta. Nic nie jest za darmo. PO - Polskę Ograbimy.

0

Zglos komentarz

Z
ZOMBIAK83 🌾 Wieśniak
13 lat temu

sqrwiel!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

pocałujcie mnie w d... cwaniaki z ITD

0

Zglos komentarz

D
darecki46 🎖️ Snajper
13 lat temu

Nawet wypowiedziec sie nie mozna bo zaraz usuwaja ich trzeba usunac od wladzy

0

Zglos komentarz

D
darecki46 🎖️ Snajper
13 lat temu

Powalony Gosc im trzeba zalozyc wszedzie kamery nawet na du**e i i poupierdalac rece zlodzieja, kiedy to sie ku**a skonczy sieganie non stop do kieszeni podatnikow, ceny biletow w gore a po feriach likwidacja nocnych kursow metra czlowiekowi blokuja konto bankowe za mandat 100 zl a Ci nic nie maja

0

Zglos komentarz

S
szyps 🏹 Łowca
13 lat temu

I czemu usuwasz mój komentarz? Donald już wprowadził cenzurę?

0

Zglos komentarz

S
szyps 🏹 Łowca
13 lat temu

Przyznam się bez bicia, że kiedyś na niego zagłosowałem. Nigdy ku**a więcej!!! Pi*******y złodziej i hipokryta.

0

Zglos komentarz

W
wojti.olsztyn 🏹 Łowca
13 lat temu

a co z walką z pijakami na drogach? ile alkomatów kupiłeś ryży bucu? hipokryta stulecia. Zagłosuję na Kaczora i wyjeżdżam do Holandii

0

Zglos komentarz

P
pieknykrzysio 🏹 Łowca
13 lat temu

A mi sie wydaje ze to jest dyskryminacja kierowcow, gdyz dzialania na rzecz ratowania budzetu powinny dotyczyc ogolu narodu, a nie tylko i wylacznie jedna grupe, dlaczego nie uwezma sie na pasazerow komunikacji zbiorowej, wystarczylo by wprowadzic zakaz smierdzenia w miejscu publicznym, Mozna?

0

Zglos komentarz

K
kiniu13 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Cicho-sza, bo jeszcze donek jest gotów dos**ć nam vacik 40+ dla "ratunku" budżetu i się wtedy nie pozbieramy.

0

Zglos komentarz

S
slawko02 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dwa słowa które kojarzą mi się z tym facetem to : ZŁODZIEJ I D**EK , dziękuję za uwagę .

0

Zglos komentarz

E
equnio 💩 JP 100%
13 lat temu

gadacie gadacie, a pierw lecicie i glosujecie na kartofla... ogarnijcie sie.

0

Zglos komentarz

D
DelBoy 🌾 Wieśniak
13 lat temu

NOMINACJA DO NAGRODY NOBLA ZA HIPOKRYZJE DLA PANOW DONALD TUSK I BRONISLAW KOMOROWSKI

0

Zglos komentarz

C
cielak12345 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Bo dom i samochody które pokupował rodzinie to za mało. Musi sobie kupić prywatną wyspę! Wgl. dziwię się ludziom że oni wciąż wieżą politykom, oni jak mówią nie tz. nie teraz, wykorzystamy ten pomysł żeby was okraść jak będziemy pewni że stracimy władzę!

0

Zglos komentarz

K
kazrew 💩 JP 100%
13 lat temu

Nie wiem o co wam chodzi z tą złością i zawiedzeniem przecież to tylko polityk robi swoje.

0

Zglos komentarz

C
cielak12345 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Robi swoje? Tz że jak idziesz do restauracji po schabowego a dostajesz placek ziemniaczany (bo taniej wychodzi go zrobić) to myślisz że kucharz wykonał swoje zadanie? Mylisz pojęcia, za dużo tu dzieci i moim zdaniem takie tematy i zdjęcia tu nie powinny być poruszane.

0

Zglos komentarz

R
Robrojek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Cóż za hipokryzja... A teraz mamy las fotoradarów - najlepiej poradzić sobie z nimi za pomocą Yanosika.

0

Zglos komentarz

P
P.11.07 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ty hu*u pokazałaś swoją filozofie .mam nadzieje że te ciemniaki co głosowali na ciebie złodzieju więcej tego nie zrobią

0

Zglos komentarz

K
kulinol 🌾 Wieśniak
13 lat temu

co to są FOTOJADAJY OJOJ proszę pana logopeda się kłania bahaha

0

Zglos komentarz

T
traczek10 😏 Szyderca
13 lat temu

tak może klepac tylko koleś który wszędzie lata samolotami ;)

0

Zglos komentarz

J
jola12345 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a czemu tego nie pokażą w najbardziej obiektywnej i rzetelnej telewizji TVN !?!?!?

0

Zglos komentarz

F
Faja34 🏹 Łowca
13 lat temu

KŁAM PINOKIO KŁAM!!!

0

Zglos komentarz

P
PawelZet99 🌾 Wieśniak
13 lat temu

doniu przestań pier*olić,weź się za robotę!

0

Zglos komentarz

S
sebolec_2005 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kr***ni, kr***ni!!!!!!!!!!! Nikt wam nie karze płacić mandatów. Moze zacznijcie krzyczec ze morderstwo (czytaj. zajebista prędkość) to tez nie powinn być karane. Jezdzjcie zgodnie z przepisami (warto zauwazyc ze nawet w niemczech zalecają 130 a u nas jest 140 na autostradzie) to nie bedziecie płacić...

Kr***ni, kr***ni!!!!!!!!!!! Nikt wam nie karze płacić mandatów. Moze zacznijcie krzyczec ze morderstwo (czytaj. zajebista prędkość) to tez nie powinn być karane. Jezdzjcie zgodnie z przepisami (warto zauwazyc ze nawet w niemczech zalecają 130 a u nas jest 140 na autostradzie) to nie bedziecie płacić

0

Zglos komentarz

Q
qwertydaniel 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a co ma piernik do wiatraka??

0

Zglos komentarz

P
ptaku110 🌾 Wieśniak
13 lat temu

je***a ku**a

0

Zglos komentarz

K
Krzysiek3360 💩 JP 100%
13 lat temu

Poje***y frajer

0

Zglos komentarz

S
SpalonyMariano 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Donald Ty gnido zafajdana ;/

0

Zglos komentarz

A
Adi-2010 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wiecie do jakiego wniosku doszedłem, mimo iż jeżdżę po całej Polsce autem osobowym zaparłem się w sobie i powiedziałem sobie że ni chu.. nie dam g**jom kasy do koryta. Zacząłem jeździć przepisowo mimo iż to mordęga trudno jakoś dam radę.

0

Zglos komentarz

P
pietraslkjhg 🎖️ Snajper
13 lat temu

A jeszcze ci dosram doniu! ty qrwa ośle, jesteś zerem i nikim, najlepiej idz i sie obwieś na najbliższym drzewie.

0

Zglos komentarz

D
Dune 😏 Szyderca
13 lat temu

Co jest "Rafał8" Tu nagle ci jeżyka w klawiaturze odjęło?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

punkt widzenia zmienia się w zależności od miejsca siedzenia.. niestety to nie pierwszy filmik tego typu z Donkiem w roli głównej. klasa polityczna w naszym POjechanym kraju to swego rodzaju mistrzostwo nie osiągnięte w żadnej innej demokracji..

0

Zglos komentarz

M
makalis 🌾 Wieśniak
13 lat temu

dziad nie dziad ale poparcie w dalszym ciągu ma. i to jest przerazajace

0

Zglos komentarz

J
Jessex3 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wy cały czas piszecie jaki z niego złodziej,dziad... A nic nie robicie. To ruszmy te leniwe 4 litery i wyjdzmy na ulice..Pokazmy kto tu rządzi..

0

Zglos komentarz

S
sparticus 💩 JP 100%
13 lat temu

Kolejny rewolucjonista internetowy. Ech, przeprowadz sie do algerii koles.

0

Zglos komentarz

S
sebaszczak 🌾 Wieśniak
13 lat temu

co za dziad z tego Donka...

0

Zglos komentarz

M
MIHASIA 🌾 Wieśniak
13 lat temu

i tak sk*****l przy następnych wyborach wyjdzie bo żałośni "ludzie" go nadal wybiorą. Większość z Was wypisuje na niego a przyjdzie co do czego to polecicie na niego głosować. Zdrajca kraju ...

0

Zglos komentarz

R
Rebus364 🏹 Łowca
13 lat temu

Słowa tego człowieka nie są warte funta kłaków.

0

Zglos komentarz

Q
qwad14 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To nie człowiek - to Donek.

0

Zglos komentarz

A
arek880311 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wku***a mnie ten je***y gej, który po dojściu do władzy robi wszystkich w huja i nie pozwala godnie zyć. Najchetniej to on by całemu narodowi polskiemu założył homonto na szyje i zaciągnął na pole. Bierze Polaków jako niewolników, wymyśla coraz to różniejsze podatki i zadłuża nas.

0

Zglos komentarz

T
tomcioka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kłamie społeczeństwu prosto w oczy. Krytykuje innych a sam zrobił z Polski państwo policyjne. Precz z PO.

0

Zglos komentarz

D
Darecky 🌾 Wieśniak
13 lat temu

rudy c**j - takie moje zdanie na temat tego ryja

0

Zglos komentarz

B
berger 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Przypomniała mi się taka dawna piosenka:Nic nie może przecież wiecznie trwać,za wszystko trzeba będzie też zapłacić......

0

Zglos komentarz

O
ordeal 🌾 Wieśniak
13 lat temu

No i teraz kierowcy naprawdę będą jeździć 30km/h i dodatkowo będą kontrolowani na każdym kroku, bo tyle co vincent ponastawia fotoradarów, że hohoho. Aby żyło się lepiej.

0

Zglos komentarz

B
13 lat temu

Niech będą hektary fotoradarów i mandaty po 5000 zł. Kto będzie jeździć zgodnie z prawem nie ma się czego obawiać. Proste i logiczne, lecz nie dla PiSiorów. Oni łamanie prawa mają we krwi. Kaczyński wybudował ledwo 2 km dróg i stawiał tysiące fotoradarów. Tusk zbudował ok. 2400 km w tym 1000 km aut...

Niech będą hektary fotoradarów i mandaty po 5000 zł. Kto będzie jeździć zgodnie z prawem nie ma się czego obawiać. Proste i logiczne, lecz nie dla PiSiorów. Oni łamanie prawa mają we krwi. Kaczyński wybudował ledwo 2 km dróg i stawiał tysiące fotoradarów. Tusk zbudował ok. 2400 km w tym 1000 km autos

0

Zglos komentarz

J
J235 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Haha za jakie pieniądze? Nie dość, że dwa razy drożej niż powinniśmy za nie zapłacić, to jeszcze będą płatne :) A stadiony Niemcy budowali taniej niż zbudowano u nas - to kto ma tańszą siłę roboczą? Gdzie różnica w zapłaconych pieniądzach trafiła?

0

Zglos komentarz

D
Darecky 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nie cierpię pisiorów, ale komentarze de**li twojego pokroju lemingu doprowadzają mnie do wściekłości. Czy ci ktoś zwoje mózgowe id**to wyprostował ???

0

Zglos komentarz

K
krol_julian123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

tusk nie wybudowal zadnych drog wszystkie papiery przygotwal(z wykupem ziem pod autostrady) kaczynski tusk tylko zrobil przetarg i tylko to sobie przypisuje ile to on wybudowal jego autostrady beda za kilka lat jaw wg beda bo kase bral do siebie

0

Zglos komentarz

K
ks.proboszcz 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Po twoich wypocinach wnoszę,że gile z nosa jeszcze ci wiszą.

0

Zglos komentarz

B
13 lat temu

@krol_julian123 - to znaczy, że zasługi są dla SLD. PiSiory mogą tylko szczekać jak te zbite kundle, ale i tak nie mają racji.

0

Zglos komentarz

L
lukas6623 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Co za Chyży Rój

0

Zglos komentarz

V
vneq 🌾 Wieśniak
13 lat temu

sprzedajna menda mowi ludzia co chca uslyszec a potem nas okrada

0

Zglos komentarz

S
sekens 🌾 Wieśniak
13 lat temu

za ich przewinienia powinien być przepadek mienia i na sybir!!! To odrazy by w tym rządzie było lepiej, a nie słyszymy tylko ceny w górę a wypłaty w dół

0

Zglos komentarz

P
Paindemonium 😏 Szyderca
13 lat temu

Rudy, w rodzinie miał gestapowca... co jeszcze? Moze jeszcze ma korzenie żydowskie do kompletu? Wtedy już tylko żywcem do pieca tego g**ja -_-.

0

Zglos komentarz

A
alicia24832 🌟 Padawan
13 lat temu

Dlatego politycy powinni byc rozliczani z programow i obietnic przedwyborczych.Odpowiadal by swoim majatkiem to by morde zamknal i do roboty sie zabral.

0

Zglos komentarz

A
alicia24832 🌟 Padawan
13 lat temu

To jest jego pieprzona praca i za to bierze kase.Kierowca autobusu przychodzac do pracy kraci kolka po miescie czy lezy na petli i pier... bzdury ?

0

Zglos komentarz

S
sens72 🌾 Wieśniak
13 lat temu

rude to wredne i podłe

0

Zglos komentarz

J
jedziemmalina 😏 Szyderca
13 lat temu

Rudy to nie kolor. Rudy to charakter.

0

Zglos komentarz

U
unospin 🌾 Wieśniak
13 lat temu

WYSZLO SZYDLO Z WORA ! w dodatku rude

0

Zglos komentarz

A
antraxcdt 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ludzi przecież jego takie wypowiedzi można mnożyć. "Każdy kto w moim rządzie da pomysł zwiększenia podatków zostanie wywalony" kilka lat później podnosi podatki i akcyzę. W sprawie ACTA to samo. To jest bez jajeczny bezpłciowy płaz którego trzeba zgnieść.

0

Zglos komentarz

E
exclaa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Niestety mu uwierzyliśmy, teraz cierpimy ;/

0

Zglos komentarz

L
lolisawa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Powiedział co wiedział, a potem sam tym śladem poszedł... Przykre...

0

Zglos komentarz

S
sylwester2712 🌾 Wieśniak
13 lat temu

brawo za znalezienie tego , duże brawa dla autora który to wrzucił

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Nie ma za co.

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
13 lat temu

TO JEST FILOZOFIA PO.... a właściwie każdego zasranego polityka

0

Zglos komentarz

N
normalny_irl 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To tylko pokazuje jak łatwo się manipuluje głupim społeczeństwem.W szkołach indoktrynacja pełną parą. Ogłupianie młodzieży.Na tyle kłamstw, nadal ma poparcie w narodzie. Widać dużo jest tych co kradną i z biednymi dzielić się nie chcą. Jak by najniższa krajowa była rzędu 6000zł, była by klasa średni...

To tylko pokazuje jak łatwo się manipuluje głupim społeczeństwem.W szkołach indoktrynacja pełną parą. Ogłupianie młodzieży.Na tyle kłamstw, nadal ma poparcie w narodzie. Widać dużo jest tych co kradną i z biednymi dzielić się nie chcą. Jak by najniższa krajowa była rzędu 6000zł, była by klasa średnia

0

Zglos komentarz

L
lukasz28033 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Boze Ty go zeslales nam polakom, Ty go zabierz do siebie! PS. naucz go poprawnej wymowy "R":) Naród polski i Kierowcy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

To nie Bóg to Izrael...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Pajakpajak święte słowa...

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
13 lat temu

Moje marzenie : Tusk, Palikot, Kaczyński i Sikorski w betonowych butach, lądujący w Wiśle - kończąc tym samym erę podziału polskiego społeczeństwa.

0

Zglos komentarz

P
powaga1969 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wiocha - każda jego wypowiedź to wiocha

0

Zglos komentarz

B
bociek7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ja to się jeszcze dziwie co on przy korycie robi?? po tych aferach,po tych kłamstwach,on doprowadza Polskę do najgorszego kraju w UE. niedługo to w rosji będzie się lepiej żyło i zarabiało...

0

Zglos komentarz

K
ks.proboszcz 🌾 Wieśniak
13 lat temu

160 nowych fotoradarów i 90 nieznakowanych wideorejestratorów na rok 2013-za*******e :/

0

Zglos komentarz

B
13 lat temu

A co jeździć nie potrafisz ofiaro losu?

0

Zglos komentarz

K
ks.proboszcz 🌾 Wieśniak
13 lat temu

W przeciwieństwie do ciebie "Buahahahah" jeżdżę po drogach ,nie w gierkach komputerowych.

0

Zglos komentarz

B
13 lat temu

Jeździsz, a potem giną ludzie ofiaro losu.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Chyba serwery padły. Przeglądam topkę i oczom nie wierzę;)

0

Zglos komentarz

P
PawelXXXX97 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dokonczyl pare kilometrow po PiS i sie chwali ile on to nie wybudowal , wszedzie kasy szuka bo mu malo , na sznurek z nim !!

0

Zglos komentarz

S
spontanish 🌾 Wieśniak
13 lat temu

i tak na niego zagłosujecie barany ... bo przed następnymi wyborami zacznie sypać obietnice z rękawa a wy łykniecie jak młode pelikany i Pożegnacie się z resztką wolności ...

0

Zglos komentarz

R
RAFAEL145 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nienawidze tego człowieka i całą jego swite skroił Polskę jak chciał zycze mu niesamowitego cierpienia bólu i nieszczęść !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

M
marcin1975rm 🏹 Łowca
13 lat temu

Jak ktoś nie słyszał komentarza Hofmana, powtórzę: Tylko ktoś, kto co tydzień lata rządowym samolotem do Gdańska i z powrotem może wydawać tyle pieniędzy na fotoradary.

0

Zglos komentarz

W
wiocho 🌾 Wieśniak
13 lat temu

No i co Panie Premierze? Nie wstyd Panu? Dobrze Pan pamięta swoje słowa i "MY" też będziemy pamiętać podczas kolejnych Wyborów.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

Donek ! Co z twoim synem co ?? amber ,amber,amber Gold ! Uprzedziłeś go ?!

0

Zglos komentarz

N
nasit 🌾 Wieśniak
13 lat temu

sk*****l nic wiecej

0

Zglos komentarz

M
mmcs 🎖️ Snajper
13 lat temu

i ku...wa bardzo dobrze , jeszcze powinien wam tak przykrecic srobe zebyscie sie zesrali , bezmozgi tvn rulez

0

Zglos komentarz

P
Parling 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Niestety muszę przyznać rację. Po jednej kadencji można było poznać, czym jest PO, a młodzi wykształceni z wielkich miast dali im kolejną szansę. Będą żreć kamienie z pola i cieszyć, że nie rządzi PiS.

0

Zglos komentarz

A
aleobciach2013 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nie mogę się patrzeć na tą mordę -.-

0

Zglos komentarz

P
13 lat temu

1. stężenie chorych teorii sPISkowych w tym temacie przekroczyło granicę krytyczną 2. Za PO stawia się fotoradary, buduje drogi i stadiony. Za kaczora mordowano ludzi z powodów politycznych i budowano kościoły

0

Zglos komentarz

P
Parling 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kogo zamordowano z przyczyn politycznych? Nie przypominam sobie. Wiem natomiast, że były członek PO zamordował w Łodzi pracownika biura PiS. No ale to pewnie przez Kaczyńskiego. Lecz się na nogi, bo na głowę już za późno.

0

Zglos komentarz

S
sparticus 💩 JP 100%
13 lat temu

no i co z tego ze fotoradary. Macie cos na sumieniu ze sie tak o nie boicie? Jak jezdzicie przepisowo to nie powinny was obchodzic jakies fotoradary.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

JAK BĘDĘ MIAŁ AUTOSTRADY I EKSPRESÓWKI JAK W NIEMCZECH TO SIĘ Z TOBĄ ZGODZĘ

0

Zglos komentarz

S
sparticus 💩 JP 100%
13 lat temu

No to ja sie zgodze z tym ze slusznie dostajesz mandat.

0

Zglos komentarz

D
diamento208586 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To już jest szczyt wszystkiego, autor udowodnił tej szui w tym momencie że kłamie dokładnie jak w sądzie, Brawo!!!! A ty rudy lisku przechero wstydź się

0

Zglos komentarz

X
XRasputinX 🏹 Łowca
13 lat temu

Bardzo bym chciał, aby tego kłamcę i jemu podobnych, ktoś kiedyś rozliczył. Z tego co zrobił i z tego co naobiecywał!

0

Zglos komentarz

G
gregory77 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Donek to menda i wrzód na zdrowym ciele narodu

0

Zglos komentarz

P
Przemoc666 😏 Szyderca
13 lat temu

Postawie Ci piwo :D

0

Zglos komentarz

V
veyron2685 🌾 Wieśniak
13 lat temu

co rude to fałszywe

0

Zglos komentarz

A
a1ednak 🎖️ Snajper
13 lat temu

jaki on zdrowy ,skoro poparcie rośnie ? wszyscy o nim negatywnie a ponad połowa z was i tak na niego zagłosuje. dwulicowe liski PeOdz***i

0

Zglos komentarz

R
rafal8 🎖️ Snajper
13 lat temu

wole jego kłamstwa i demokracje w Polsce niz PISowski Reżim z Kapłanem szatana z Torunia

0

Zglos komentarz

D
Dune 😏 Szyderca
13 lat temu

To że jesteś tępakiem nie oznacza że wszyscy muszą za to cierpieć.

0

Zglos komentarz

K
Kamil8010 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wspaniała platforma a raczej tratwa:) z kapitanem Donaldem na czele.

0

Zglos komentarz

J
jarod22 🌾 Wieśniak
13 lat temu

za kłamanie w żywe oczy, powinien go czekać sąd za zdradę kraju i działanie na jego szkodę, nie tyczy się to tylko tuska...

0

Zglos komentarz

L
lukaszo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

zamiast mozolnie wyliczać niespełnione obietnice PO, łatwiej chyba będzie wyliczyć obietnice, które się spełniły :-) oszczędność czasu :-p

0

Zglos komentarz

K
krol_julian123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

to mowi czlowiek ktory lata rzadowym samolotem to on moze stawiac fotoradary

0

Zglos komentarz

P
pagos7519 🌾 Wieśniak
13 lat temu

no i głosować na kłamczuszka alibabe i jego rozbójników

0

Zglos komentarz

P
pietraslkjhg 🎖️ Snajper
13 lat temu

Zgiń! Przepadnij!

0

Zglos komentarz

P
pietraslkjhg 🎖️ Snajper
13 lat temu

To co on sobą reprezentuje to jest niesłychana wiocha.

0

Zglos komentarz

R
robb 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak ktoś wierzy politykom to znaczy że ma mózg jak orzeszek. Obiecać mogą wszystko bo nikt ich nigdy z tego nie rozliczy, no chyba że przerżną kolejne wybory, ale za 4 lata znów na nich zagłosujemy bo zmieni się nazwa partii i jeszcze więcej naobiecują. Ludzie o 90 roku wciąż ci sami.

0

Zglos komentarz

C
cobos18 🌾 Wieśniak
13 lat temu

donek ma wyje***e na drogi, bo lata samolotem ;)

0

Zglos komentarz

T
Titik88 😏 Szyderca
13 lat temu

Gregory77 - nazwać go mendą to jeszcze komplement :D

0

Zglos komentarz

P
puszekp 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Menda to stara do niego mówi jak z samolotu wysiada to taki komplement

0

Zglos komentarz

Reklama