Reklama
Reklama

Komentarze

5
P
PawelXXXX97 🌾 Wieśniak
13 lat temu

do wiocha sie zalicza ten co auto zostawil ... Bo napewno znak byl zakaz parkowania w danym dniu dla takiego to taki konkretny mandat , i pokrycie kosztow wezwania ponownie firmy

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

ciekaw jestem czy tak wszystko omijają....kupy, pety, butelki

0

Zglos komentarz

K
kudlatyize 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a co mieli zrobić??? przewrócić go na bok?

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

już widziałem auta z zalanymi asfaltem kołami

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
13 lat temu

Nie jest istotne czyja to wina. Mnie zastanawia fakt ze takie sytuacje maja miejsce tylko w Polsce lub w Rosji.Widocznie ktos nie moze podolac zadaniu. Ktos bierze pieniadze za zla robote.

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
13 lat temu

etam potem powrócą :] robota na wiosnę będzie ;p

0

Zglos komentarz

R
Rudol 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Auto majstra ;)

0

Zglos komentarz

Reklama