Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4pierd...ie, szczucie narodu. Wejdź sobie na rozporządzenie ministra spraw wewnętrznych ws. uposażenia funkcjonariuszy Policji i policz ! nie ma takiej możliwości nawet przy zastosowaniu najwyższych funkcji i najwyższych dodatków i jeszcze najwyższego stażu. Takie pensje na pewno nie wśród mundurowyc...
pierd...ie, szczucie narodu. Wejdź sobie na rozporządzenie ministra spraw wewnętrznych ws. uposażenia funkcjonariuszy Policji i policz ! nie ma takiej możliwości nawet przy zastosowaniu najwyższych funkcji i najwyższych dodatków i jeszcze najwyższego stażu. Takie pensje na pewno nie wśród mundurowych
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba z czegoś żyć a moim wyuczonym zawodem było zabijanie.Paskudnie to brzmi ale taka jest prawda.Nie zazdrość.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wojtage vel jackciul nie przejmuj się,wacek to nie wszystko,zostają ci jeszcze włosy na klacie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zna, zna... poczuł już mojego małego w swojej czekoladce dawid jest ciaśniutki...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wojtuś tyś moim ideałem męskości, będę dbał zawsze o ciebie , będzie ci ze mną dobrze robaczku :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane