Reklama
Reklama

Komentarze

5
S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

bo buraki to buraki..dośc prymitywny sposób okazywania swojego anty

0

Zglos komentarz

G
gurool 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

a kto z was by się kłaniał do osoby, która chciała wyciągnąć z zadłużonego i z deficytem budżetu państwa ćwierć miliona na premię dla kilku osób za osiągnięcia których nie było?

0

Zglos komentarz

G
grruby80 😏 Szyderca
13 lat temu

A masz świadomość ze te premie są wypłacane od ponad 20 lat, to żadna nowość. Moim zdaniem politycy powinni zarabiać dużo, żeby nie korciło ich do jakiś machlojek. Teraz zamiast myśleć nad ustawami, myślą jak poprawić wizerunek. Jeśli tak się martwisz długiem naszego kraju oddaj 5 procent swoich doc...

A masz świadomość ze te premie są wypłacane od ponad 20 lat, to żadna nowość. Moim zdaniem politycy powinni zarabiać dużo, żeby nie korciło ich do jakiś machlojek. Teraz zamiast myśleć nad ustawami, myślą jak poprawić wizerunek. Jeśli tak się martwisz długiem naszego kraju oddaj 5 procent swoich dochodów na spłatę tego długu :)

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

Niech sobie przyzna odszkodowanie za straty moralne!

0

Zglos komentarz

J
jacek291173 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja bym powiedzial...kij ci w morde...

0

Zglos komentarz

F
flashgordon 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja bym jej powiedział: - dzień dobry, chytra babo z warszawy.

0

Zglos komentarz

Reklama