I co mówiłem że będzie nam się żyło lepiej
przez
konias12
— 13 lat temu
Donald ty q.wo bym ci ten brzydki lep ulebal i nasral do szuji , zlodzieju hahaha
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane