Reklama
Reklama

Komentarze

2
W
wasel1985 😏 Szyderca
13 lat temu

Donald ty q.wo bym ci ten brzydki lep ulebal i nasral do szuji , zlodzieju hahaha

0

Zglos komentarz

P
pppp9 🌾 Wieśniak
13 lat temu

JAK BYM OKRADAŁ PAŃSTWO JAK TEN ŁEB TEŻ BYM CHODZIŁ I SIĘ ŚMIAŁ

0

Zglos komentarz

Reklama