Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To może weźmiesz ją pod swój dach ??? albo zapłacisz z własnej kieszeni za jej utrzymanie ???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wiesz nie chcłabym niczego życzyc nikomu,ale mógłbys sie przekonac na stare naprawde sedziwe lata jak to jest wypędzić kogoś z domu i to przed samymi świetami Bożego Narodzenia.wtedy byś inaczej patrzył na ów problem !!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co do utrzymania wspaniale że ześ zapytał ;) Elbląg jedno z najbiedniejszych miast w Polsce podwyższyło czynsze o 100%!! To w Łodzi o 10 razy wiekszym mieście czynsz poszedł o 30% do góry !! Wiec nie pierd..l mi tu ku..wa takich bzdur !!!Władza Po jedna z najgorszych władz !Gorsza niż Pisiory !
Co do utrzymania wspaniale że ześ zapytał ;) Elbląg jedno z najbiedniejszych miast w Polsce podwyższyło czynsze o 100%!! To w Łodzi o 10 razy wiekszym mieście czynsz poszedł o 30% do góry !! Wiec nie pierd..l mi tu ku..wa takich bzdur !!!Władza Po jedna z najgorszych władz !Gorsza niż Pisiory !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane