Reklama
Reklama

Komentarze

42
L
luka29.82 🌾 Wieśniak
13 lat temu

bracia dalton

0

Zglos komentarz

F
firecom 🌾 Wieśniak
13 lat temu

w sumie to do bronka nic niemam:)

0

Zglos komentarz

G
guinnessd 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja czekam na na smierc jednego z nich. MOze jakis postrzal... reszta sie wtedy zastanowi...

0

Zglos komentarz

T
Tomsone1948 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dlaczego ich niemoże jakiś snajper zabić

0

Zglos komentarz

R
Rafarer32 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ej Bulu wytlumacz mi skąd wiedziałeś że prezydent gdzieś poleci i się wszystko zmieni?

0

Zglos komentarz

K
koza220 💩 JP 100%
13 lat temu

tego w srodku pajaca dajcie na 2 minuty bezrobotnym i po sprawie

0

Zglos komentarz

O
olokaloryfer 🌾 Wieśniak
13 lat temu

buahahahah a zapomniałes o DUBIENIeckim zieciu lesia najwiekszym przekrecie bo jaro o nim zapomniał a piszesz ze taki uczciwy jest

0

Zglos komentarz

R
Rebus364 🏹 Łowca
13 lat temu

Mam nadzieję że dożyję czasów kiedy będzie się mówiło w mediach będzie się mówiło o Jacku R, Donaldzie T , Bronisławie K, a zamiast kolejnych spraw typu sprawa matki Madzi będzie wałkowany temat z procesu tych panów.

0

Zglos komentarz

Z
zibi-21 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ja też ja też

0

Zglos komentarz

P
pawgo1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wex się chłopie do roboty i przestań marudzić, co ci da wrzucanie tego śm***ia, osiągniesz coś? Dla mnie żałosne

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

oooo w wieziennych pasiakach było lepsze ;)

0

Zglos komentarz

M
machoho12345 🏹 Łowca
13 lat temu

niestety nigdy,bo za dużo mogą. Koło sie zamyka.

0

Zglos komentarz

A
Andy1313 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Płonne nadzieje. Aby tak się stało Jaro musiałby wygrac wybory. A on niestety tylko przegrywac potrafi. Glosujcie na palikota - przynajmniej wesolo bedzie w naszym sredniowiecznym kato-grajdole !!!

0

Zglos komentarz

O
Obserwatorekk 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Patrzac na tą trójka to pewnie i tak bidnego bronka by tylko wsadzili D::DD:

0

Zglos komentarz

L
long75 🌾 Wieśniak
13 lat temu

niech ci panowie wyjdą na miasto bez ochrony

0

Zglos komentarz

B
bigi84 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ja juz nie moge sie doczekac

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Trzeba ich było nie wybierać. To, że jesteście de**lami i daliście się nabrać na głupkowate hasła, puste łby tych panów i ładny wygląd to nie moja wina.

0

Zglos komentarz

K
krzysiek1805 🏹 Łowca
13 lat temu

Michu1945 Ja tych panów nie wybierałem i podzielam Twoje zdanie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Chwała Ci za to!!!

0

Zglos komentarz

B
byleth 💩 JP 100%
13 lat temu

Taaa czekajcie, czekajcie. A potem przyjdą następni. Wiecie jaki problem? Ci już się nażarli i tyle nie nakradną co następni. Czy ludzie nieposuwającego karła, czy inne porąbańce. Nowi będą kradli od nowa, więc gratuluję braku pomyślunku!

0

Zglos komentarz

M
michalcedro7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

właśnie kto na nich głosował łapka w górę a tak naprawdę to ta ruda małpa kieruje tymi pionkami którzy nie maja nic do powiedzenia jego do pierdla albo na sybir szkoda by było płacic na tego kłamce i złodzieja czesnego w ZK.

0

Zglos komentarz

J
jackalski 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Było: htt ps://www .facebook .com/media/set/?set=a.3179429778688.137444.1653985431&type=3

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

payback3 PO zakłada mi, Tobie i całemu narodowi smycz i kaganiec w postaci rosnącego długu publicznego i zubożenia prawie każdego Polaka. Masz kredyt jesteś niewolnikiem banku, pośrednio bank kieruję twoim życiem. To według Ciebie jest mniejsze zło.

0

Zglos komentarz

K
krzysiek1805 🏹 Łowca
13 lat temu

Kermit za bycie kr***nem -, jeżeli komentarz jest w stanie cię do czegoś zmusić to współczuje.

0

Zglos komentarz

K
Kermit 😏 Szyderca
13 lat temu

Młody człowieku, dla mnie dużo nie znaczą te "łapeczki", o które tak prosicie. Przykro się patrzy na takie młode osoby, które ubliżają innym osobom, za krytykę dosłownie za głupi absurd. Bo już wiele było podobnych absurdów i wstawiający to użytkownicy nie "prosili" o łapeczki w...

Młody człowieku, dla mnie dużo nie znaczą te "łapeczki", o które tak prosicie. Przykro się patrzy na takie młode osoby, które ubliżają innym osobom, za krytykę dosłownie za głupi absurd. Bo już wiele było podobnych absurdów i wstawiający to użytkownicy nie "prosili" o łapeczki w górę. Jeżeli nie potrafisz wymyślić lepszego podtytułu, to po prostu go nie pisz.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Poczekał bym z Tobą ale mamy mały problem! Nie sądzę żeby chcieli się sami oskarżyć bo jeśli nie oni to kto ?

0

Zglos komentarz

K
krzysiek1805 🏹 Łowca
13 lat temu

Tu przyznaje mój błąd, myślałem że mam doczynienia z kolejnym lemingiem ale widzę że się pomyliłem więc przepraszam.

0

Zglos komentarz

I
idler73 😏 Szyderca
13 lat temu

Żeby fotka była pełna, należy posadzić jeszcze Kaczyńskiego, Hoffmana, Ziobrę, Maciarewicza i Rydzyka. Wtedy ekipa będzie w komplecie.

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
13 lat temu

I jeszcze Palich*_*ja za szerzenie dewiacji w polskim społeczeństwie.

0

Zglos komentarz

T
trepek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

I jeszcze Niesiołowki, za jego kompletny brak kultury.

0

Zglos komentarz

G
gurool 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

brakuje tutaj jeszcze Blumenfelda, Kalksteina, Grundbaum-owej, Stoltzmana i Brandweina :P

0

Zglos komentarz

E
ernani 🌾 Wieśniak
13 lat temu

już siedzą!

0

Zglos komentarz

D
dupadupa1 💩 JP 100%
13 lat temu

ja

0

Zglos komentarz

K
koziol79 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Do wrzucającego. Jeśli wszyscy będziemy tak z tobą czekać to nie będzie komu ich złapać za ryj, a i tak jestem pewien że nikt im nic nie zrobi.

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
13 lat temu

Dawać mi tu tego w środku!Ja go kur*_*a nauczę miłości do ojczyzny, tego ryżego c**la! Dawać mi go tutaj!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

tylko nie walnij kupy w gacie z tej spiny:)

0

Zglos komentarz

P
payback3 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tych Panów? a co myślisz ze jak np pis wygra to każdy będzie szczęśliwszy? i tak mi się już wydaje ze to jest mniejsze zlo

0

Zglos komentarz

P
payback3 🌾 Wieśniak
13 lat temu

i co Prezydent ci Podatki podnosi czy przez niego w kolejkach do lekarza stoisz??? Dziecioku

0

Zglos komentarz

K
Kermit 😏 Szyderca
13 lat temu

Za wymuszanie/ wypraszanie łapek do góry łapka w dół.

0

Zglos komentarz

P
Papa_wiocha 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Głupiś kr***nie, jak mało kto

0

Zglos komentarz

T
turandot 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Czy TY się dobrze czujesz???? Czekaj sobie ad mortem defecateam.

0

Zglos komentarz

W
WD-40 🏹 Łowca
13 lat temu

rozwalić ich na miejscu

0

Zglos komentarz

C
cyc1982 😏 Szyderca
13 lat temu

polski naród zgodzi się na wszystko co zrobią i co powiedzą,więc po co te wstawki i głupie opisy,śmieją się z nas że tylko tyle potrafimy zrobić czyli dać fotkę na neta i ja opisać,nic po za tym,

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Najprostszy sposób by dostać się na g(ł)ówną wiochy - dodaj losowe zdjęcie z Tuskiem i nawrzucaj mu w opisie, albo pobitego zwierzaczka pisząc coś w stylu "jak można być taką bestią?". W obu przypadkach żebractwo o punkty.

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Zapomniales o mamie Madzi i ednym z ostatnich hitow, czyli szpitalnym zarciu :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Mama Madzi to tylko krótkotrwały szlagier, który przeminie tak samo jak ta płaczliwa ci**a, brejwik, ale fakt, póki co MM robi kariere w szołbiznesie. Ciekawe ile już hajsu ukręciła na tym. No a wiocha karmi sie takim gówienkiem, wiec każdy żebrak o punkty dodaje:).

0

Zglos komentarz

H
hetera 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Ech... i pomyśleć, że kiedyś moda była na symbol szczęścia :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Dawno też cmentarnych lansiar nie było, no chyba że coś mnie ominęło:)

0

Zglos komentarz

H
hetera 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Wczoraj na głównej chyba były.... Jak Ty nieuważnie wiochę przeglądasz... :>

0

Zglos komentarz

S
ster000 🏹 Łowca
13 lat temu

teraz są pigułki szczęścia, prawie to samo co symbol;) były cmenciariary, często są, tylko Ty tu nie zaglądasz. To dobry towar jest, łącznie ze źle zaparkowanymi samochodami:)

0

Zglos komentarz

H
hetera 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Są jeszcze dziewczyny z porno stron :)

0

Zglos komentarz

S
ster000 🏹 Łowca
13 lat temu

a skąd Ty Koryntyjko znasz takie słowo 'porno' wiesz że to brzydkie jest? nie ładnie jest tak mówić:) Są i faceci co sie na to nabierają, osioły...

0

Zglos komentarz

H
hetera 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Nie wiem co to znaczy... powtarzam tylko to co pod nimi napisali... :>

0

Zglos komentarz

S
ster000 🏹 Łowca
13 lat temu

no to dobrze, nie dowiaduj się, nie słuchaj się innych chłopaków, Ja Ci powiem co to znaczy. Porno jest wtedy jak coś wisi w powietrzu.

0

Zglos komentarz

H
hetera 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Co dokładnie wisi? :>

0

Zglos komentarz

S
ster000 🏹 Łowca
13 lat temu

oo jaka ciekawa się nagle zrobiłaś?! co ma wisieć nie utonie, nie interesuj się;)

0

Zglos komentarz

E
exanthus 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Stoi nie opada :D

0

Zglos komentarz

H
hopek20o 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To się nie doczekasz , mało tego mam dla Ciebie taką wiadomość , że przez durny naród będziesz ich oglądać jeszcze dłuuuggoo....

0

Zglos komentarz

P
pioplo1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a co,wolałbyś oglądać tego kr***na z pisu? To ja już wolę PO

0

Zglos komentarz

B
biggu 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ja pierd*le...

0

Zglos komentarz

B
13 lat temu

Jarosław K. - najwięcej skazujących wyroków sądowych w historii polskiej polityki.

0

Zglos komentarz

G
gluchy123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To przykład prymitywnej próby przypodobania się tłuszczy mieniącej się "prawdziwymi patriotami". Najlepiej wsadzić cały rząd do więzienia. ALbo jeszcze lepiej - od razu rozstrzelać, bez procesu, wszyscy przecież wiedzą, że są winni wszelkich nieszczęść trapiących Polskę. Żałosne.

To przykład prymitywnej próby przypodobania się tłuszczy mieniącej się "prawdziwymi patriotami". Najlepiej wsadzić cały rząd do więzienia. ALbo jeszcze lepiej - od razu rozstrzelać, bez procesu, wszyscy przecież wiedzą, że są winni wszelkich nieszczęść trapiących Polskę. Żałosne.

0

Zglos komentarz

Reklama