Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4komunistyczne bydło do Korei,tam nauczą go co to resocjalizacja przez pracę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@berti, miejscem Kaczyńskiego jest Korea.Tam jego pomysły gospodarcze żywcem wyjęte z komuny nikomu już nie zaszkodzą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Się ubawiłem. Głód narodu. Jak to patetycznie brzmi, a sądząc po wielu zdjęciach i wpisach tutaj naród, zwłaszcza ten gimnazjalny, jest głodny głównie seksu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Roz***dala mnie ten typ. 20 lat temu razem z Kaczyńskim, Łopuszańskim i Jurkiem stanowili grupę przyjaciół koalicjantów. Zamykano zakłady pracy, kopalnie, huty, stocznie. Rozkradano majątek narodowy na potęgę, a sejm, zajmował się ustawą antyaborcyjną i wprowadzeniem religii do szkół. 20 lat później...
Roz***dala mnie ten typ. 20 lat temu razem z Kaczyńskim, Łopuszańskim i Jurkiem stanowili grupę przyjaciół koalicjantów. Zamykano zakłady pracy, kopalnie, huty, stocznie. Rozkradano majątek narodowy na potęgę, a sejm, zajmował się ustawą antyaborcyjną i wprowadzeniem religii do szkół. 20 lat później znów Niesiołowski jest w sejmie wzrost podatków, galopujące bezrobocie, zahamowanie wzrostu gospodarczego, brak nowych inwestycji, a sejm, pracuje nad związkami partnerskimi !!! Jaki z tego morał ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane