Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
w dodatku jadą na dotowanym paliwie na ten protest :P
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Maja dopłaty do ziemi, do paliwa, to czego oni jeszcze chcą? Mamy im płacić za to,że żyją? Ja płacę za ich ciężką pracę kupując chleb i inne produkty.I płacę jeszcze za tańsze paliwo
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
doplaty maja od niedawna.latem susze lub powodzie niszcza im plony.nawozy drogie,opryski drogie a jak sie nie nawiezie czy opryska plony marne.jak jest slaba cena za plody rolne to czasem ledwo na zero wychodza.takze na wsi rozowo nie jest a tyraja chlopy czasem po kilkanascie godzin na dobe zeby ja...
doplaty maja od niedawna.latem susze lub powodzie niszcza im plony.nawozy drogie,opryski drogie a jak sie nie nawiezie czy opryska plony marne.jak jest slaba cena za plody rolne to czasem ledwo na zero wychodza.takze na wsi rozowo nie jest a tyraja chlopy czasem po kilkanascie godzin na dobe zeby jakos wiazac koniec z koncem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
polscy rolnicy jak i w całej europie przyczyną głodujących afrykańskich dzieci (dla tych co znają się choć trochę na ekonomi)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane