Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Macierewicz chyba dostał komputer do izolatki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O, leming. Takim to chyba rząd musiałby osobiście gwoździe w d**ę wbijać żeby wam się oczy otworzyły.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeżeli mogę zabrać głos w imieniu innych lemingów, to po pierwsze słowo leming nas nie obraża.Jesteśmy dumni z tego,że jesteśmy lemingami. To świadczy o tym, że jesteśmy wykształceni i zaradni. Oczy mamy szeroko otwarte na prymitywizm politycznej nagonki jak powyżej. Najlepsze są w tym tekście "...
Jeżeli mogę zabrać głos w imieniu innych lemingów, to po pierwsze słowo leming nas nie obraża.Jesteśmy dumni z tego,że jesteśmy lemingami. To świadczy o tym, że jesteśmy wykształceni i zaradni. Oczy mamy szeroko otwarte na prymitywizm politycznej nagonki jak powyżej. Najlepsze są w tym tekście "sądaże" w piątym wersie od dołu.Nauczcie się czegokolwiek,na początek czytać i pisać, a potem krytykujcie innych za brak wiedzy i idnorancję.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja bym chciał zauważyć ze ten kraj nie był w tak dobrym stanie od czasów Jagiellonów ;-) Pisanie o najwyższym bezrobociu w historii czy najwyższych podatkach w UE świadczy kompletnej ignorancji. Proszę sobie sprawdzić jakie w Polsce bezrobocie było w latach 2001-2007 a jakie jest teraz oraz jaki...
A ja bym chciał zauważyć ze ten kraj nie był w tak dobrym stanie od czasów Jagiellonów ;-) Pisanie o najwyższym bezrobociu w historii czy najwyższych podatkach w UE świadczy kompletnej ignorancji. Proszę sobie sprawdzić jakie w Polsce bezrobocie było w latach 2001-2007 a jakie jest teraz oraz jakie podatki płaci się np w Danii
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane