Reklama
Reklama

Komentarze

3
P
Peterz 🎖️ Snajper
13 lat temu

Ta żeby to było przynajmniej równouprawnienie a nie uprzywilejowanie na siłę.

0

Zglos komentarz

S
Shao91 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dobrze powiedziane bo gadać każdy może, ja zjeżdżam na 550 pod ziemię. Pozdrowienia z przeróbki ;-)

0

Zglos komentarz

R
rene30 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

szacunek dla Ciebie i Twojej pracy!

0

Zglos komentarz

A
asasyn2 😏 Szyderca
13 lat temu

to chamica

0

Zglos komentarz

Reklama