Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nikee666,ten portal (WIOCHA) służy do piętnowania absurdów naszego kraju, więc pytam się Ciebie durniu, czy Korea to nasz kraj? Chcesz zaistnieć w sieci, otwórz sobie bloga i tam wkładaj wszystkie śm***i jakie znajdziesz, głupku z gimbazy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po pierwsze sam się poniżasz pisząc takie rzeczy, pokazujesz na jakim jesteś poziomie kultury obrażając innych. A tak poza tym to na głównej jest całe mnóstwo absurdów nie dotyczących naszego kraju.Gdzie jest napisane że ten portal jest do tworzenia absurdów dotyczących tylko naszego kraju? No gdzie...
Po pierwsze sam się poniżasz pisząc takie rzeczy, pokazujesz na jakim jesteś poziomie kultury obrażając innych. A tak poza tym to na głównej jest całe mnóstwo absurdów nie dotyczących naszego kraju.Gdzie jest napisane że ten portal jest do tworzenia absurdów dotyczących tylko naszego kraju? No gdzie? I wydaje mi się, że to chyba Ty próbujesz zaistnieć w sieci...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane