Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
37CO SIE DZIWICIE I SMIEJECIE. PRZECIEZ W POLSCE JEST TAKA SAMA SYTUACJA TYLKO INNA RELIGIA!!!. DZISIAJ W POROWNANIU DO LAT 70 TYCH JACYS NIENORMALNI WPROWADZILI DO SZKOL CZARNYCH, SWIRNIETYCH KATECHETOW, KRZYZYKI, CZY DROGI KRZYZOWE PO KORYTARZACH SZKOLNYCH DLA MLODZIEZY I IM****LI Z GRONA NIBY PEDAG...
CO SIE DZIWICIE I SMIEJECIE. PRZECIEZ W POLSCE JEST TAKA SAMA SYTUACJA TYLKO INNA RELIGIA!!!. DZISIAJ W POROWNANIU DO LAT 70 TYCH JACYS NIENORMALNI WPROWADZILI DO SZKOL CZARNYCH, SWIRNIETYCH KATECHETOW, KRZYZYKI, CZY DROGI KRZYZOWE PO KORYTARZACH SZKOLNYCH DLA MLODZIEZY I IM****LI Z GRONA NIBY PEDAGOGICZNEGO !!!. PRZECIEZ TO JEST TAKIE SAMO OGLUPIANIE MLODYCH JAK W IRANIE ZEBY NA STAROSC CZARNI I PURPURACI MOGLI Z NICH ZDZIERAC PELNE TACUNIE !!!. ROZNICA POLEGA TYLKO NA KLEKANIU PRZED INNYMI BOZKAMI.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ooooo, ato dla mnie nowosc. Nie wiedzialem, ze w Polsce KK nakazal nosic burki. Moze zucisz jakims przykladem? Ale widze raczej, ze Twoj antyklerykalizm jest na tak wysokim poziomie, ze Ci zrobil wode z mozgu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
dla jednych postęp dla drugich mus - a cała masa ludzi i tak twierdzi "bądźmy tolerancyjni" wiec bądźcie sobie "tolerancyjni" dalej a szybko wprowadza to u nas.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak powinno się traktować kobiety. Ciężką ręką. Muszą wiedzieć kto jest ich panem. Ja osobiście napierdalam ile wlezie te puste ku*wy zwane kobietami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak na pewno... Koledzy z klasy ciebie[celowo z małej litery] bili w szkole to musisz na słabszym się wyżyć bohaterze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
spotkania na które uczęszczam, co piątek w piątek, omawiany jest właśnie "postęp", jak to w latach 70' tylko pojedyncze jednostki nosiły burki, a teraz? 30% kobiet chodzi na luzie, ubiera się normalnie, a 70% totalnie zakrywa swoje wdzięki :D ostatnio rozmawiałem z czystej kwri muzułmanką...
spotkania na które uczęszczam, co piątek w piątek, omawiany jest właśnie "postęp", jak to w latach 70' tylko pojedyncze jednostki nosiły burki, a teraz? 30% kobiet chodzi na luzie, ubiera się normalnie, a 70% totalnie zakrywa swoje wdzięki :D ostatnio rozmawiałem z czystej kwri muzułmanką (sweet;*) i ona na moje pytanie - dlaczego nosi hidżab? Na to - Islam tego wymaga ode mnie.[......] O.o zaczynam właśnie zgłębiać i wchodzić w strukturę islamu - to, lepsze niż uczęszczanie na środowe spotkania AA albo jehowa ;]
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Islam to syf jak każda inna religia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mam nadzieje ,ze nie o to walczy terażniejsza Polska ??? Powinni tam bombkę pstryknąć w ta dzicz !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
no dokładnie to powinno być ocenzurowane +18 hahaha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dolne zdjecie nie jest z iranu ... moze irak. W iranie ludzie maja tylko nakryte wlosy, a nie cale cialo takimi szatami ... Jezeli kotś był w Iranie to wie, a jak nie to wlasnie skutki widac u góry.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
poczytajcie na google.pl jak chodza ubrane IRANKI, a jak kobiety z IRAKU. W iranie nakrywa się włosy(i to nie całe) natomiast w Iraku tak jak na przedstawionym dolnym zdjęciu zakryte od nóg do głów. Dajecie Plusy ponieważ nie mieliscie nigdy z tym stycznosci w rzeczywistosci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
poczytaj jeszcze raz...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za 20 lat zamiast Iran 2009 będzie Europa 2033 jeśli nic się z tą "poprawnością" polityczną nie zrobi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ulice spłynęły krwią, dziesiątki ludzi zginęły - zdjęcia Równo 34 lata temu, 8 września 1978 roku, w Iranie doszło do tragicznych wydarzeń, które dziś określa się mianem Czarnego Piątku. Tego dnia żołnierze rządzącego żelazną ręką szacha Mohammada Rezy Pahlawiego otworzyli ogień do pokojowej demo...
Ulice spłynęły krwią, dziesiątki ludzi zginęły - zdjęcia Równo 34 lata temu, 8 września 1978 roku, w Iranie doszło do tragicznych wydarzeń, które dziś określa się mianem Czarnego Piątku. Tego dnia żołnierze rządzącego żelazną ręką szacha Mohammada Rezy Pahlawiego otworzyli ogień do pokojowej demonstracji w Teheranie. Ulice irańskiej stolicy spłynęły krwią, zginęły dziesiątki demonstrantów, a wraz z nimi umarła nadzieja na jakikolwiek kompromis i pokojowe rozwiązanie kryzysu. Czarny Piątek był punktem zwrotnym w historii Iranu, w prostej linii prowadzącym do rewolucji islamskiej, która ob
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo kiedyś Iran był świecki pod względem ustroju państwa. Gdyby w Polsce do władzy doszedł PiS a wraz z kim kler i utrzymaliby się przez kilka lat to Polska również stałaby się totalnie średniowiecznym państewkiem w środku Europy, w którym innowiercy i przeciwnicy KK byliby paleni na stosie. Religia...
Bo kiedyś Iran był świecki pod względem ustroju państwa. Gdyby w Polsce do władzy doszedł PiS a wraz z kim kler i utrzymaliby się przez kilka lat to Polska również stałaby się totalnie średniowiecznym państewkiem w środku Europy, w którym innowiercy i przeciwnicy KK byliby paleni na stosie. Religia to zło tego świata.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgadzam się z Tobą w 100% ! Te zdjęcia przedstawiają sytuację w Iranie przed i po rewolucji islamskiej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja nie odczuwam aby KK mną rządził i kontrolował. Nie martwcie się, nie grozi nam powrót do średniowiecznych zachowań, należymy do "Zachodu" i ludzie już nie dadzą sobie wmówić pewnych rzeczy. Młodsze pokolenie odsunęło się od kościoła a oni nie dadzą sobą manipulować.
Ja nie odczuwam aby KK mną rządził i kontrolował. Nie martwcie się, nie grozi nam powrót do średniowiecznych zachowań, należymy do "Zachodu" i ludzie już nie dadzą sobie wmówić pewnych rzeczy. Młodsze pokolenie odsunęło się od kościoła a oni nie dadzą sobą manipulować.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja odczuwam,kiedy z moich podatków finansują budowę świątyń i fundusz kościelny.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Powiedz to buddystom internetowy kozaku. Nie ma jednej jedynej prawdy na świecie. Iran w latach 1970+ był świecki, ale przypłacił to bardzo wysoką ceną, jeżeli będziesz na tyle inteligentny, to znajdziesz na ten temat info w necie. Dobrze, że mamy w Polsce takich kozaków, którzy zawsze wiedzą co by...
Powiedz to buddystom internetowy kozaku. Nie ma jednej jedynej prawdy na świecie. Iran w latach 1970+ był świecki, ale przypłacił to bardzo wysoką ceną, jeżeli będziesz na tyle inteligentny, to znajdziesz na ten temat info w necie. Dobrze, że mamy w Polsce takich kozaków, którzy zawsze wiedzą co by było gdyby. Brawo, PO to wzór do naśladowania...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co tu ma PO do rzeczy !?!? A KK na tyle mocno miesza się w politykę, że w mniejszym bądź większym stopniu ma wpływ na nas czy bliskich ( np. religia w szkole, fundusz kościelny, namawianie do "odpowiedniego" głosowania itp ).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pierwszy raz się zgodzę z freedomką, co tu do ch**ja pana ma PO wspólnego?!?!?!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie rozumiecie tylko jednego, że jak nasza religia zostanie zmarginalizowana to stworzy to przestrzeń dla radykalnego Islamu a oni już nóżetami przebierają z niecierpliwości, żeby nam swój szariat narzucić. Popatrzcie na to co się dzieje na Zachodzie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ma ku**s apo kolana i kondomow pęk wszyskie dz***i chodzo nago a RAMIREZ33 to jest c**l
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W tamtych latach rządził Szach Reza Pahlawi nastawiony prozachodnio, inicjator głębokich reform społecznych i gospodarczych w Iranie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jak każda religia :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
39 lat po mundurach giertycha party/aFterparty w calosci czarne to - jak to mowia:P zonate. a biale "czyste" nawet token mowi z66mb6
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niezbyt ogarniam co napisałeś. Co jarasz ? Daj trochę :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ja tak pół na pól, domyślam się, ale nie mam pewności :) a nie chcę się wygłupić :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Faktycznie coś z nim nie tak, alkohol? Narkotyki? A może pisze przez sen?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
hemoglobina, ziemia, mistyfikacja... taka sytuacja...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tub00sh, o Ty jadasz, że do rymu gadasz ? :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pewnie sam nawet nie wie, co dokładnie chciał se2010 napisać. Mała sugestia - ogranicz spożycie alkoholu, bo jak widać nie służy Ci...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Admin wieśniaku.Odrobina wiedzy na temat historii krajów arabskich by się zdała !!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tu nie chodzi o Islam bo ta religia nie nakazuje kobietom nosić takich strojow, chodzi o rządy talibów którzy terroryzuja ludzi a w szczególności kobiety i to oni narzucają takie prawo oraz terroryzuja mniejszości religijne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Talibowie są wszędzie, Afganistan, Pakistan , Iran i Irak. Nawet w Europie czy Ameryce. Jeśli umiesz dostrzegać różnice miedzy nacjami to zauważysz ich.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
porcupine ~` W Iranie nie ma "irańczyków".Nie pamiętam dokładnie jak powstała nazwa " Iran" ale mieszkańcy tego kraju to persowie ( taka tam ciekawostka;> )
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Górne zdjęcie jest normalne,ale na dolnym tyle golizny,to już przesada!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No raczej! :))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tre tak uwazam, mysle, ze cala ta klasa perwersyjnych i wyuzdanych dziewczat zasluguje na ukamieniowanie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czarny Piątek był punktem zwrotnym w historii Iranu, w prostej linii prowadzącym do rewolucji islamskiej, która obaliła monarchię. Szach Reza Pahlawi, wydając rozkaz brutalnej pacyfikacji pokojowego protestu na Placu Zhaleh, podpisał również wyrok na samego siebie. Niespełna pół roku później, jego r...
Czarny Piątek był punktem zwrotnym w historii Iranu, w prostej linii prowadzącym do rewolucji islamskiej, która obaliła monarchię. Szach Reza Pahlawi, wydając rozkaz brutalnej pacyfikacji pokojowego protestu na Placu Zhaleh, podpisał również wyrok na samego siebie. Niespełna pół roku później, jego rządy zostały obalone.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Równo 34 lata temu, 8 września 1978 roku, w Iranie doszło do tragicznych wydarzeń, które dziś określa się mianem Czarnego Piątku. Tego dnia żołnierze rządzącego żelazną ręką szacha Mohammada Rezy Pahlawiego otworzyli ogień do pokojowej demonstracji w Teheranie. Ulice irańskiej stolicy spłynęły krwią...
Równo 34 lata temu, 8 września 1978 roku, w Iranie doszło do tragicznych wydarzeń, które dziś określa się mianem Czarnego Piątku. Tego dnia żołnierze rządzącego żelazną ręką szacha Mohammada Rezy Pahlawiego otworzyli ogień do pokojowej demonstracji w Teheranie. Ulice irańskiej stolicy spłynęły krwią, zginęły dziesiątki demonstrantów, a wraz z nimi umarła nadzieja na jakikolwiek kompromis i pokojowe rozwiązanie kryzysu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przeczytajcie sobie "Persepolis". Ten komiks opisuje jak do tego doszło. Bardzo dobry - polecam.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a niedawno w telewizji śniadaniowej wypowiadała się jakaś islamska "feministka" i chwaliła się, że to kobiety wywalczyły sobie prawo nakazujące noszenie chust ;]
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To niech sobie wywalczą jeszcze prawo do jedzenia i spania w stajni z baranami-to będzie dopiero tryumf islamskich feministek ;-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oblewania twarzy kwasem przez męża i kamienowanie na śmierć za rzekome cudzołóstwo też sobie wywalczyły? Nie bądźmy naiwni. :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I to dzięki wielkiemu bratu z za oceanu,który wciąż wtyka swoje łapy w wewnętrzne sprawy obcych państw.Gdy szach rządził to było be i trzeba było sprowadzić Ajatollaha z Francji i teraz jest cacy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To właśnie Jankesi i Brytole wspierali szacha i jego antynarododowe rządy, w zamian za koncesje na ropę dla swoich firm. I w Iranie nie jest źle, ten kraj wypracował sobie specyficzną demokrację, przy której nasza magdalenkowa podróba wypada niezwykle blado. Ale o tym w TV nie usłyszysz, bo ży**i ni...
To właśnie Jankesi i Brytole wspierali szacha i jego antynarododowe rządy, w zamian za koncesje na ropę dla swoich firm. I w Iranie nie jest źle, ten kraj wypracował sobie specyficzną demokrację, przy której nasza magdalenkowa podróba wypada niezwykle blado. Ale o tym w TV nie usłyszysz, bo ży**i nie puszczą nic pozytywnego o jednym ze swoich wrogów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@panmoro - jesteś takim de**lem od urodzenia czy niedawna? Wypadłeś mamusi z wózeczka?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z przyczyn politycznych w te "całuny" kobiet się nie zawija...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
religia=polityka
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane