Reklama
Siła "postępu"...

Siła "postępu"...

przez [Usunięty użytkownik] — 13 lat temu
70

Zglos post

Reklama

Komentarze

37
A
admin1944 🏹 Łowca
13 lat temu

CO SIE DZIWICIE I SMIEJECIE. PRZECIEZ W POLSCE JEST TAKA SAMA SYTUACJA TYLKO INNA RELIGIA!!!. DZISIAJ W POROWNANIU DO LAT 70 TYCH JACYS NIENORMALNI WPROWADZILI DO SZKOL CZARNYCH, SWIRNIETYCH KATECHETOW, KRZYZYKI, CZY DROGI KRZYZOWE PO KORYTARZACH SZKOLNYCH DLA MLODZIEZY I IM****LI Z GRONA NIBY PEDAG...

CO SIE DZIWICIE I SMIEJECIE. PRZECIEZ W POLSCE JEST TAKA SAMA SYTUACJA TYLKO INNA RELIGIA!!!. DZISIAJ W POROWNANIU DO LAT 70 TYCH JACYS NIENORMALNI WPROWADZILI DO SZKOL CZARNYCH, SWIRNIETYCH KATECHETOW, KRZYZYKI, CZY DROGI KRZYZOWE PO KORYTARZACH SZKOLNYCH DLA MLODZIEZY I IM****LI Z GRONA NIBY PEDAGOGICZNEGO !!!. PRZECIEZ TO JEST TAKIE SAMO OGLUPIANIE MLODYCH JAK W IRANIE ZEBY NA STAROSC CZARNI I PURPURACI MOGLI Z NICH ZDZIERAC PELNE TACUNIE !!!. ROZNICA POLEGA TYLKO NA KLEKANIU PRZED INNYMI BOZKAMI.

0

Zglos komentarz

D
david.brian.35175 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Ooooo, ato dla mnie nowosc. Nie wiedzialem, ze w Polsce KK nakazal nosic burki. Moze zucisz jakims przykladem? Ale widze raczej, ze Twoj antyklerykalizm jest na tak wysokim poziomie, ze Ci zrobil wode z mozgu.

0

Zglos komentarz

S
sirbaqu 🌾 Wieśniak
13 lat temu

co za id***a -.-

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
13 lat temu

dla jednych postęp dla drugich mus - a cała masa ludzi i tak twierdzi "bądźmy tolerancyjni" wiec bądźcie sobie "tolerancyjni" dalej a szybko wprowadza to u nas.

0

Zglos komentarz

D
damianowy 🌾 Wieśniak
13 lat temu

racja pieldolic tolerancje !

0

Zglos komentarz

F
faille 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

w 2009 to już same "zakonnice" ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Tak powinno się traktować kobiety. Ciężką ręką. Muszą wiedzieć kto jest ich panem. Ja osobiście napierdalam ile wlezie te puste ku*wy zwane kobietami.

0

Zglos komentarz

N
NN829 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tak na pewno... Koledzy z klasy ciebie[celowo z małej litery] bili w szkole to musisz na słabszym się wyżyć bohaterze.

0

Zglos komentarz

J
JackCola 🏆 Master
13 lat temu

spotkania na które uczęszczam, co piątek w piątek, omawiany jest właśnie "postęp", jak to w latach 70' tylko pojedyncze jednostki nosiły burki, a teraz? 30% kobiet chodzi na luzie, ubiera się normalnie, a 70% totalnie zakrywa swoje wdzięki :D ostatnio rozmawiałem z czystej kwri muzułmanką...

spotkania na które uczęszczam, co piątek w piątek, omawiany jest właśnie "postęp", jak to w latach 70' tylko pojedyncze jednostki nosiły burki, a teraz? 30% kobiet chodzi na luzie, ubiera się normalnie, a 70% totalnie zakrywa swoje wdzięki :D ostatnio rozmawiałem z czystej kwri muzułmanką (sweet;*) i ona na moje pytanie - dlaczego nosi hidżab? Na to - Islam tego wymaga ode mnie.[......] O.o zaczynam właśnie zgłębiać i wchodzić w strukturę islamu - to, lepsze niż uczęszczanie na środowe spotkania AA albo jehowa ;]

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Islam to syf jak każda inna religia.

0

Zglos komentarz

A
arkadiusz.raider 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To chyba raczej zdęcia z Iraku

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

Mam nadzieje ,ze nie o to walczy terażniejsza Polska ??? Powinni tam bombkę pstryknąć w ta dzicz !

0

Zglos komentarz

A
Anonim
13 lat temu

no dokładnie to powinno być ocenzurowane +18 hahaha

0

Zglos komentarz

D
dzikiskuter 🎖️ Snajper
13 lat temu

jeden c h u j

0

Zglos komentarz

R
Royer30 😏 Szyderca
13 lat temu

Dolne zdjecie nie jest z iranu ... moze irak. W iranie ludzie maja tylko nakryte wlosy, a nie cale cialo takimi szatami ... Jezeli kotś był w Iranie to wie, a jak nie to wlasnie skutki widac u góry.

0

Zglos komentarz

P
13 lat temu

yeah islam XD

0

Zglos komentarz

R
Royer30 😏 Szyderca
13 lat temu

poczytajcie na google.pl jak chodza ubrane IRANKI, a jak kobiety z IRAKU. W iranie nakrywa się włosy(i to nie całe) natomiast w Iraku tak jak na przedstawionym dolnym zdjęciu zakryte od nóg do głów. Dajecie Plusy ponieważ nie mieliscie nigdy z tym stycznosci w rzeczywistosci.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

poczytaj jeszcze raz...

0

Zglos komentarz

A
aviga1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Za 20 lat zamiast Iran 2009 będzie Europa 2033 jeśli nic się z tą "poprawnością" polityczną nie zrobi

0

Zglos komentarz

M
marjorie 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Po tylu latach porządnych ławek się doczekały :)

0

Zglos komentarz

S
skatinator 🌾 Wieśniak
13 lat temu

mam wrażenie że dodał to jakiś żyd...

0

Zglos komentarz

B
bajubaju 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Polska 2015.

0

Zglos komentarz

U
ukiluki 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a jakie radosne te z 2009 uśmiechem chwalą allaha hahahahahha

0

Zglos komentarz

Q
quox 🌾 Wieśniak
13 lat temu

gó**o prawda, ktoś tu promuje żydowską wersję tego co się tam dzieje.

0

Zglos komentarz

T
tkc7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ulice spłynęły krwią, dziesiątki ludzi zginęły - zdjęcia Równo 34 lata temu, 8 września 1978 roku, w Iranie doszło do tragicznych wydarzeń, które dziś określa się mianem Czarnego Piątku. Tego dnia żołnierze rządzącego żelazną ręką szacha Mohammada Rezy Pahlawiego otworzyli ogień do pokojowej demo...

Ulice spłynęły krwią, dziesiątki ludzi zginęły - zdjęcia Równo 34 lata temu, 8 września 1978 roku, w Iranie doszło do tragicznych wydarzeń, które dziś określa się mianem Czarnego Piątku. Tego dnia żołnierze rządzącego żelazną ręką szacha Mohammada Rezy Pahlawiego otworzyli ogień do pokojowej demonstracji w Teheranie. Ulice irańskiej stolicy spłynęły krwią, zginęły dziesiątki demonstrantów, a wraz z nimi umarła nadzieja na jakikolwiek kompromis i pokojowe rozwiązanie kryzysu. Czarny Piątek był punktem zwrotnym w historii Iranu, w prostej linii prowadzącym do rewolucji islamskiej, która ob

0

Zglos komentarz

A
13 lat temu

Bo kiedyś Iran był świecki pod względem ustroju państwa. Gdyby w Polsce do władzy doszedł PiS a wraz z kim kler i utrzymaliby się przez kilka lat to Polska również stałaby się totalnie średniowiecznym państewkiem w środku Europy, w którym innowiercy i przeciwnicy KK byliby paleni na stosie. Religia...

Bo kiedyś Iran był świecki pod względem ustroju państwa. Gdyby w Polsce do władzy doszedł PiS a wraz z kim kler i utrzymaliby się przez kilka lat to Polska również stałaby się totalnie średniowiecznym państewkiem w środku Europy, w którym innowiercy i przeciwnicy KK byliby paleni na stosie. Religia to zło tego świata.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Zgadzam się z Tobą w 100% ! Te zdjęcia przedstawiają sytuację w Iranie przed i po rewolucji islamskiej.

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

KK już w Polsce rządzi,dyskretnie,ale kontrolują wszystko.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Ja nie odczuwam aby KK mną rządził i kontrolował. Nie martwcie się, nie grozi nam powrót do średniowiecznych zachowań, należymy do "Zachodu" i ludzie już nie dadzą sobie wmówić pewnych rzeczy. Młodsze pokolenie odsunęło się od kościoła a oni nie dadzą sobą manipulować.

Ja nie odczuwam aby KK mną rządził i kontrolował. Nie martwcie się, nie grozi nam powrót do średniowiecznych zachowań, należymy do "Zachodu" i ludzie już nie dadzą sobie wmówić pewnych rzeczy. Młodsze pokolenie odsunęło się od kościoła a oni nie dadzą sobą manipulować.

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

A ja odczuwam,kiedy z moich podatków finansują budowę świątyń i fundusz kościelny.

0

Zglos komentarz

S
siglir 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Powiedz to buddystom internetowy kozaku. Nie ma jednej jedynej prawdy na świecie. Iran w latach 1970+ był świecki, ale przypłacił to bardzo wysoką ceną, jeżeli będziesz na tyle inteligentny, to znajdziesz na ten temat info w necie. Dobrze, że mamy w Polsce takich kozaków, którzy zawsze wiedzą co by...

Powiedz to buddystom internetowy kozaku. Nie ma jednej jedynej prawdy na świecie. Iran w latach 1970+ był świecki, ale przypłacił to bardzo wysoką ceną, jeżeli będziesz na tyle inteligentny, to znajdziesz na ten temat info w necie. Dobrze, że mamy w Polsce takich kozaków, którzy zawsze wiedzą co by było gdyby. Brawo, PO to wzór do naśladowania...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

A co tu ma PO do rzeczy !?!? A KK na tyle mocno miesza się w politykę, że w mniejszym bądź większym stopniu ma wpływ na nas czy bliskich ( np. religia w szkole, fundusz kościelny, namawianie do "odpowiedniego" głosowania itp ).

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Pierwszy raz się zgodzę z freedomką, co tu do ch**ja pana ma PO wspólnego?!?!?!

0

Zglos komentarz

M
Max74 😏 Szyderca
13 lat temu

Nie rozumiecie tylko jednego, że jak nasza religia zostanie zmarginalizowana to stworzy to przestrzeń dla radykalnego Islamu a oni już nóżetami przebierają z niecierpliwości, żeby nam swój szariat narzucić. Popatrzcie na to co się dzieje na Zachodzie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

ma ku**s apo kolana i kondomow pęk wszyskie dz***i chodzo nago a RAMIREZ33 to jest c**l

0

Zglos komentarz

T
turandot 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

W tamtych latach rządził Szach Reza Pahlawi nastawiony prozachodnio, inicjator głębokich reform społecznych i gospodarczych w Iranie.

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Islam to nie religia, islam to choroba umysłowa.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

jak każda religia :)

0

Zglos komentarz

S
se2010 💩 JP 100%
13 lat temu

39 lat po mundurach giertycha party/aFterparty w calosci czarne to - jak to mowia:P zonate. a biale "czyste" nawet token mowi z66mb6

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Niezbyt ogarniam co napisałeś. Co jarasz ? Daj trochę :)

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Ja staram się, główkuję, myślę i... no też nie ogarniam ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

ja tak pół na pól, domyślam się, ale nie mam pewności :) a nie chcę się wygłupić :D

0

Zglos komentarz

T
turandot 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Faktycznie coś z nim nie tak, alkohol? Narkotyki? A może pisze przez sen?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

hemoglobina, ziemia, mistyfikacja... taka sytuacja...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

tub00sh, o Ty jadasz, że do rymu gadasz ? :)

0

Zglos komentarz

O
obserwatorwiochy 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Pewnie sam nawet nie wie, co dokładnie chciał se2010 napisać. Mała sugestia - ogranicz spożycie alkoholu, bo jak widać nie służy Ci...

0

Zglos komentarz

K
kisi1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Admin wieśniaku.Odrobina wiedzy na temat historii krajów arabskich by się zdała !!!

0

Zglos komentarz

P
porcupine 😏 Szyderca
13 lat temu

No masz, kolejny mądry. Iran nie jest krajem arabskim.

0

Zglos komentarz

O
olaak133 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tu nie chodzi o Islam bo ta religia nie nakazuje kobietom nosić takich strojow, chodzi o rządy talibów którzy terroryzuja ludzi a w szczególności kobiety i to oni narzucają takie prawo oraz terroryzuja mniejszości religijne.

0

Zglos komentarz

P
porcupine 😏 Szyderca
13 lat temu

Talibowie w Iranie? A może jeszcze Irańczycy to araby? :D

0

Zglos komentarz

O
olaak133 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Talibowie są wszędzie, Afganistan, Pakistan , Iran i Irak. Nawet w Europie czy Ameryce. Jeśli umiesz dostrzegać różnice miedzy nacjami to zauważysz ich.

0

Zglos komentarz

R
radim55 🌾 Wieśniak
13 lat temu

porcupine ~` W Iranie nie ma "irańczyków".Nie pamiętam dokładnie jak powstała nazwa " Iran" ale mieszkańcy tego kraju to persowie ( taka tam ciekawostka;> )

0

Zglos komentarz

S
szydera6969 🌾 Wieśniak
13 lat temu

2009 transformacja w nietoperze :D

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
13 lat temu

Górne zdjęcie jest normalne,ale na dolnym tyle golizny,to już przesada!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

No raczej! :))

0

Zglos komentarz

D
david.brian.35175 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Tre tak uwazam, mysle, ze cala ta klasa perwersyjnych i wyuzdanych dziewczat zasluguje na ukamieniowanie

0

Zglos komentarz

T
tkc7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

http...

0

Zglos komentarz

T
tkc7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Czarny Piątek był punktem zwrotnym w historii Iranu, w prostej linii prowadzącym do rewolucji islamskiej, która obaliła monarchię. Szach Reza Pahlawi, wydając rozkaz brutalnej pacyfikacji pokojowego protestu na Placu Zhaleh, podpisał również wyrok na samego siebie. Niespełna pół roku później, jego r...

Czarny Piątek był punktem zwrotnym w historii Iranu, w prostej linii prowadzącym do rewolucji islamskiej, która obaliła monarchię. Szach Reza Pahlawi, wydając rozkaz brutalnej pacyfikacji pokojowego protestu na Placu Zhaleh, podpisał również wyrok na samego siebie. Niespełna pół roku później, jego rządy zostały obalone.

0

Zglos komentarz

T
tkc7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Równo 34 lata temu, 8 września 1978 roku, w Iranie doszło do tragicznych wydarzeń, które dziś określa się mianem Czarnego Piątku. Tego dnia żołnierze rządzącego żelazną ręką szacha Mohammada Rezy Pahlawiego otworzyli ogień do pokojowej demonstracji w Teheranie. Ulice irańskiej stolicy spłynęły krwią...

Równo 34 lata temu, 8 września 1978 roku, w Iranie doszło do tragicznych wydarzeń, które dziś określa się mianem Czarnego Piątku. Tego dnia żołnierze rządzącego żelazną ręką szacha Mohammada Rezy Pahlawiego otworzyli ogień do pokojowej demonstracji w Teheranie. Ulice irańskiej stolicy spłynęły krwią, zginęły dziesiątki demonstrantów, a wraz z nimi umarła nadzieja na jakikolwiek kompromis i pokojowe rozwiązanie kryzysu.

0

Zglos komentarz

K
kinder3d 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a ja tam widze 19 tofików

0

Zglos komentarz

C
cotca 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Przeczytajcie sobie "Persepolis". Ten komiks opisuje jak do tego doszło. Bardzo dobry - polecam.

0

Zglos komentarz

F
Fleuri 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a niedawno w telewizji śniadaniowej wypowiadała się jakaś islamska "feministka" i chwaliła się, że to kobiety wywalczyły sobie prawo nakazujące noszenie chust ;]

0

Zglos komentarz

M
Max74 😏 Szyderca
13 lat temu

To niech sobie wywalczą jeszcze prawo do jedzenia i spania w stajni z baranami-to będzie dopiero tryumf islamskich feministek ;-)

0

Zglos komentarz

C
CENTAUR4334 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Oblewania twarzy kwasem przez męża i kamienowanie na śmierć za rzekome cudzołóstwo też sobie wywalczyły? Nie bądźmy naiwni. :D

0

Zglos komentarz

Z
zygmunt1952 🎖️ Snajper
13 lat temu

I to dzięki wielkiemu bratu z za oceanu,który wciąż wtyka swoje łapy w wewnętrzne sprawy obcych państw.Gdy szach rządził to było be i trzeba było sprowadzić Ajatollaha z Francji i teraz jest cacy.

0

Zglos komentarz

M
Max74 😏 Szyderca
13 lat temu

Aleś pier0lnął teraz politykierstwem jak łysy włosami o podłogę.

0

Zglos komentarz

P
panmoro 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To właśnie Jankesi i Brytole wspierali szacha i jego antynarododowe rządy, w zamian za koncesje na ropę dla swoich firm. I w Iranie nie jest źle, ten kraj wypracował sobie specyficzną demokrację, przy której nasza magdalenkowa podróba wypada niezwykle blado. Ale o tym w TV nie usłyszysz, bo ży**i ni...

To właśnie Jankesi i Brytole wspierali szacha i jego antynarododowe rządy, w zamian za koncesje na ropę dla swoich firm. I w Iranie nie jest źle, ten kraj wypracował sobie specyficzną demokrację, przy której nasza magdalenkowa podróba wypada niezwykle blado. Ale o tym w TV nie usłyszysz, bo ży**i nie puszczą nic pozytywnego o jednym ze swoich wrogów.

0

Zglos komentarz

B
13 lat temu

@panmoro - jesteś takim de**lem od urodzenia czy niedawna? Wypadłeś mamusi z wózeczka?

0

Zglos komentarz

K
kaczanoga2000 💩 JP 100%
13 lat temu

Z przyczyn politycznych w te "całuny" kobiet się nie zawija...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

religia=polityka

0

Zglos komentarz

Reklama