Reklama
Reklama

Komentarze

4
P
Psychodelik 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

mnie i moich znajomych takze nikt nigdy nie pytał :P

0

Zglos komentarz

L
lookator 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jeśli w 2010 roku nie miało się jeszcze praw wyborczych:D to faktycznie nikt nie zapytał:)

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
13 lat temu

NIKT NIE ZAPYTAL Z PROSTEGO POWODU - JESTES BEZPARTYJNY A TO BYLO ROBIONE W SZTABIE WYBORCHYM PLATFORMY OBYWATELSKIEJ.

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
13 lat temu

To jest mapa przedstawiająca wyniki I tury wyborów z 2010 roku.

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
13 lat temu

O co pytał ? To jest mapa przedstawiająca wyniki I tury wyborów z 2010 roku. Więc jeśli nie pytali to znaczy ze byleś gimbusem.

0

Zglos komentarz

Reklama