Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Sierp i młot, Marks, ..., Lenin i krwawy Felek(?) To smutne, że w kraju który tyle doświadczył zła ze strony obu form totalitaryzmu można spotkać takich z*j*ebów którym tęskno do tamtych czasów albo którzy nie mają elementarnej wiedzy na ten temat. Swoją drogą skoro za promocje nazizmu i swastyki mo...
Sierp i młot, Marks, ..., Lenin i krwawy Felek(?) To smutne, że w kraju który tyle doświadczył zła ze strony obu form totalitaryzmu można spotkać takich z*j*ebów którym tęskno do tamtych czasów albo którzy nie mają elementarnej wiedzy na ten temat. Swoją drogą skoro za promocje nazizmu i swastyki można dostać paragrafik to czemu nie działa to tak sprawnie z sierpem i młotem, Leninem, Stalinem i resztą zbrodniarzy z krwią na rękach? To tak trochę jak JP50%, zwalczam totalitaryzm ale trochę się boję. Tak na poważnie ... to jest potwierdzenie w jakim "wolnym" kraju żyjemy ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane