Reklama
Reklama

Komentarze

51
B
bloodo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

No ten obrazek to jest tu nie na miejscu,że mocherator to przepuścił? to czysta obraza i kpina dla chrześcijan Ten portal jest pe**lski.

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
13 lat temu

Chrześcijanie ten obraz olewają, bo w biblii wyraźnie napisano, że w drewnie też żadnych podobieństw nie wolno tworzyć, a tym bardziej oddawać im czci. Następny katolik-schizofrenik. skąd tyle tych ćwoków się wzięło???

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

ZROBIE SOBIE TAKĄ KOSZULKĘ,NA NIEDZIELĘ DO KOŚCIOŁA JAK ZNALAZŁ.BENDE WYRYWAŁ MA NIOM MOHEROWE PRÓCHNA

0

Zglos komentarz

H
hoggish 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ten mały to niby Jezus? Z niebieskimi oczami?

0

Zglos komentarz

C
cipun666 🌾 Wieśniak
13 lat temu

pewno czysty aryjczyk ( aby tylko nie żyd )

0

Zglos komentarz

X
Xdek 💩 JP 100%
13 lat temu

Herezją jest w ogóle stworzenie tego obrazu, że tak zacytuję : "Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko (…) Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym."

Herezją jest w ogóle stworzenie tego obrazu, że tak zacytuję : "Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko (…) Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym."

0

Zglos komentarz

A
Anonim
13 lat temu

"...Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym." Pewnie ktoś zapomniał o tym jak wymyślał 7 grzechów głównych :)

0

Zglos komentarz

M
Matka-boska-Maria 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ludzie! Porąbało was zupełnie... co ja widzę!!??? Jak śm***ie,. mężu ześlij na nich grom z jasnego nieba, ześlij potop bo nie wiedzą co czynią...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

To co ty w końcu jesteś? Matka boska czy żona boska, bo nie kumam?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Tu nie ma czego profanować... Kobieta która puściła się kantem i zaszła w ciążę. Aby uniknąć ukamienowania z pomocą Józefa wdrożyli w życie historię o nawiedzeniu przez ducha świętego... Jak dla mnie historia Maryi i tupolewa ma coś wspólnego...

0

Zglos komentarz

J
jacek.chylinski 💩 JP 100%
13 lat temu

Szczyt wszelakiej profanacji, profanacja dla celów politycznych. Ten kto to stworzył powinien się leczyć psychicznie, ja pobożny katolik ze Świdnika mówię nie czemuś takiemu to jest nienormalne. Wstrząśnięty ministrant ze Świdnika...

Szczyt wszelakiej profanacji, profanacja dla celów politycznych. Ten kto to stworzył powinien się leczyć psychicznie, ja pobożny katolik ze Świdnika mówię nie czemuś takiemu to jest nienormalne. Wstrząśnięty ministrant ze Świdnika

0

Zglos komentarz

J
jacek.chylinski 💩 JP 100%
13 lat temu

Szczyt wszelakiej profanacji, profanacja dla celów politycznych. Ten kto to stworzył powinien się leczyć psychicznie, ja pobożny katolik ze Świdnika mówię nie czemuś takiemu to jest nienormalne. Wstrząśnięty ministrant ze Świdnika...

Szczyt wszelakiej profanacji, profanacja dla celów politycznych. Ten kto to stworzył powinien się leczyć psychicznie, ja pobożny katolik ze Świdnika mówię nie czemuś takiemu to jest nienormalne. Wstrząśnięty ministrant ze Świdnika

0

Zglos komentarz

Z
zajcew26 🏹 Łowca
13 lat temu

Matka Boska Częstochowska albo Matka Boska - Królowa Polski ? Co to ma być ja się pytam ? Matka Boska, była jedna jeżeli w ogole była. Co to za pajacowanie jest i jeszcze się oburzają wrażliwi " katolicy " że to profanacja.

0

Zglos komentarz

Z
zajcew26 🏹 Łowca
13 lat temu

Z tego wszystkiego zapomniałem dodać, że faktycznie tupolew i egzekucja po lewej jest okropnie przesadzona. To pewnie obraz z sejmowego pokoju PiS.

0

Zglos komentarz

L
luka29.82 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nawet brzoza jest w tle, szczyt szczytów ludzkiego pustego łba

0

Zglos komentarz

Z
zNoJa_sTaRy 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ona zawsze ma takie oczy ??? czy sie najarala ???

0

Zglos komentarz

Z
zNoJa_sTaRy 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jebaaaaccc polskich poliyykow caly czas mydla oczy tupolewem a tak naprawde znowu powstaja ustawy ktore dopieeeerdalllaja zwyklemu czlowiekowi

0

Zglos komentarz

P
pysia666 🌾 Wieśniak
13 lat temu

No...a obraz namalowany na garażu (poprawny zresztą) budzi oburzenie wśród fanatyków. Inny stawiaja znicze pod tym..też nie rozumiem tego...Jeszcze inni widzą Matkę Boska WSZĘDZIE co jest de**lizmem do kwadratu

0

Zglos komentarz

B
bloodo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Widać że z ciebie prawdziwy wieśmak po odp.

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
13 lat temu

a kim jest matka boska częstochowska? nie słyszałem o takiej osobie. A że ktos przerabia wątpliwy artystycznie obraz, ukradziony w 14/15wieku gdzieś w rosji - też mi sensacja

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Zostawmy katolstwo katolom,dla normalnych jest Bóg.

0

Zglos komentarz

M
m4832812 🌾 Wieśniak
13 lat temu

OD KIEDY TY TAKI ZROBIŁEŚ SIĘ WRAŻLIWY NA "PROFANACJE" MODERATORZE???

0

Zglos komentarz

D
dorkar 🌾 Wieśniak
13 lat temu

..no i jaki jest właściwie przekaz tego.. co autor tegoż "arcydzieła" chciał powiedzieć..co osiągnąć?

0

Zglos komentarz

M
marcinko83 🏹 Łowca
13 lat temu

bo w tym kraju wystarczy jak jakiś nieudacznik użyję symboli religijnych do swej pseudo sztuki,aby media zrobiły mu reklamę i było o nim głośno -dno

0

Zglos komentarz

A
Aphglio 💩 JP 100%
13 lat temu

Profanacja ??? Tia Maria z nazaretu, uznana za świętą ... ale przecież katole mają tylko boga świętego ??? więc cóż to za profan...

0

Zglos komentarz

H
house32 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Do prokuratury iść za obrazę na tle religijnym.

0

Zglos komentarz

M
mirasek72 💩 JP 100%
13 lat temu

qrwa ludzie dajcie już spokój tym wszytskim co się w grobach przewracają przez tych PISowców do jasnej cholery!!!nie ma co robić w tym kraju?weźcie się w końcu do roboty nieroby

0

Zglos komentarz

D
Davkro 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ktoś daje kasę - ktoś robi i nawet nie ma skrupułów

0

Zglos komentarz

I
iplaywow94 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ch uj z religią

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

zje*ali to do reszty

0

Zglos komentarz

P
Paindemonium 😏 Szyderca
13 lat temu

Jak Jarek dostanie s**czki i będzie musiał wys**ć się w lesie to namalują i obraz z Matką Boską a w tle Tusk truje obiad Jarka... Ja mam sposób na ten problem. Kulka w łeb dla każdego polityka. Robimy restart systemu, stawiamy nowych ludzi, lepiej wykształconych np politologów ekonomistów a nie jeba...

Jak Jarek dostanie s**czki i będzie musiał wys**ć się w lesie to namalują i obraz z Matką Boską a w tle Tusk truje obiad Jarka... Ja mam sposób na ten problem. Kulka w łeb dla każdego polityka. Robimy restart systemu, stawiamy nowych ludzi, lepiej wykształconych np politologów ekonomistów a nie je***ych filozofów.

0

Zglos komentarz

Z
zenekben 🎖️ Snajper
13 lat temu

To chyba logiczne że Kościół walczy z lewakami i komuchami z PO i SLD palikotem oraz pe**lami i pe****lami oraz z aborcją

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

kosciol walczy z pe****lami? na jakim kanale jestes bo chyba ogladasz co innego niz ja

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

zenekben, Ty jajcarzu.

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

@zenekben Kościół powinien się odpiehdolić od polityki. raz na zawsze.

0

Zglos komentarz

S
SuperGL 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

niewierzący od spraw kościoła i wice wersa również.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Jaka to świętość - zwykła kopia. Czy ksero z tego czegoś też bedzie relikwią. Co za popie*dolony kraj.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

już nie długo w twoim domu....ten święty obraz odwiedzi wszystkie domy w Polsce

0

Zglos komentarz

S
sebek110974 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

szatano odwiedzę cię fajny temat może być co Ty na to?

0

Zglos komentarz

S
SuperGL 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Śmieszą mnie ci poganie:) jeden coś przerobi w fotoszopie i potem wszyscy mają pożywkę na cały dzień:)

0

Zglos komentarz

S
sebek110974 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

mam to w d@pie ateizm nie neguje de**la co to wrzucił a jutro będzie klękał na mszy...

0

Zglos komentarz

P
porcupine 😏 Szyderca
13 lat temu

Bohomaz na tle jeszcze większego bohomazu.

0

Zglos komentarz

B
bubala 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

to nie jest profanacja, byłaby jak na tym "dziele sztuki" znalazłaby się saba dorna i samochód kurskiego trzymający w zębach kota kaczyńskiego, a idąc dalej sebek110974 masz coś z garem ? kozaczysz na sieci ? skąd te klęczki zaproponuj leżenie twarzą na posadzce krzyżem, nic nie kumasz sko...

to nie jest profanacja, byłaby jak na tym "dziele sztuki" znalazłaby się saba dorna i samochód kurskiego trzymający w zębach kota kaczyńskiego, a idąc dalej sebek110974 masz coś z garem ? kozaczysz na sieci ? skąd te klęczki zaproponuj leżenie twarzą na posadzce krzyżem, nic nie kumasz skończyłeś chociaż podstawówkę ? dewocie !!??

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

pozdrawiam wszystkich de**li którzy wierzą w zamach

0

Zglos komentarz

C
C2ShadowMan 😏 Szyderca
13 lat temu

mordu katynskiego też nie było.

0

Zglos komentarz

B
bertold32 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To ruscy wymordowali polskich oficerów to pewnik na 1000% ,ale próbować wcisnąć im zamach na samolot 60 lat po śmierci Stalina to już głupota .

0

Zglos komentarz

S
SuperGL 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

To dlaczego kilka osób, które wiedziały o sprawie albo się zabiło albo zginęli w dziwnych okolicznościach? według ciebie bali się Kaczyńskiego?

0

Zglos komentarz

W
wieslav 🏹 Łowca
13 lat temu

Czy gdyby był bóg, maryja i jezus to czy pozwoliliby wymordować tysiące polskich oficerów? Czy pozwoliliby na katastrofę samolotu? I wszytko jasne...

0

Zglos komentarz

P
porcupine 😏 Szyderca
13 lat temu

Pewnie, a czemu nie? Koleś, który utopił 99% populacji Ziemi, miałby się przejmować jakimiś oficerami?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Trzeba by wiedzieć kto i po co to przerobił, kto i po co to wrzucił w internet to będziemy wiedzieli KTO profanuję świętość ( przynajmniej dla niektórych ) i KTO chcę na tym coś ugrać. Listy do biedronia już widzieliśmy.

0

Zglos komentarz

A
akr69 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

widac wyraznie jak Tusk z Putinem dobijaja co przezyli bombe helowa i trotylowa

0

Zglos komentarz

C
C2ShadowMan 😏 Szyderca
13 lat temu

ta wrzuta słuzy bieżącym celom politycznym, a jakiś gó**ojad dostaje za to pensję z moich podatków.

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
13 lat temu

Twierdzisz, że autor wrzuty jest jednocześnie autorem "obrazu"?

0

Zglos komentarz

C
C2ShadowMan 😏 Szyderca
13 lat temu

a w którym miejscu coś twierdzę?

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
13 lat temu

To można wywnioskować z tekstu komentarza. Albo jakiś gó**ojad wykonał obraz, ale go nie rozpowszechnił, albo jakiś gó**ojad rozpowszechnia cudzy obraz. Jeśli wrzuta ma służyć celom politycznym, a gó**ojad dostaje pensję, to jasnym jest, że musiał to zrobić od początku do końca

0

Zglos komentarz

Z
zygmunt1952 🎖️ Snajper
13 lat temu

To jest walka o władzę i koryto i tu nie liczą się żadne świętości.

0

Zglos komentarz

C
cywil 😏 Szyderca
13 lat temu

To jest matka boska smoleńska. Ciekawe kiedy będzie objazd po parafiach

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Profanacja wszelkich świętości dla celów politycznych to całkowita norma w naszym kraju.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

osobiscie nie nazwalbym obrazu swietoscia, szczegolnie gdybym byl katolikiem

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Dlatego PISojeby tak trzymają z kościołem

0

Zglos komentarz

M
marcino75pl 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

pislamska sekta toruńskiego szatana,przechodzi samą siebie,

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
13 lat temu

odezwala sie ekspertka...

0

Zglos komentarz

P
peterman1994 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Według mnie są to raczej mierne próby profanacji. A ty freedom80 powinnaś o tym najlepiej wiedzieć bo od długiego czasu sama starasz się nieudolnie profanować i opluwać tradycje, wartości oraz świętości naszego kraju ;)

0

Zglos komentarz

S
SuperGL 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

jurek1102 chyba procesor ci się przegrzał. Za dużo TVNu w upalne dni chłopie.

0

Zglos komentarz

B
benex 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ooo odezwała sie niewinna, to wieśniaro najwiecej plujesz na kościół a tu tak pieknie piszesz ty dwulicowa szmato

0

Zglos komentarz

M
marcin1975rm 🏹 Łowca
13 lat temu

Jako katolik muszę przyznać, że jestem tym zniesmaczony

0

Zglos komentarz

D
david.brian.35175 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Tak tez byla moja reakcja.

0

Zglos komentarz

S
Sopranogl 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Matka Boska Smoleńska???

0

Zglos komentarz

P
porcupine 😏 Szyderca
13 lat temu

Mo**a smoleńska. Taki odpowiednik mordu katyńskiego.

0

Zglos komentarz

S
SuperGL 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Raczej mo**a Tuska i Putina.

0

Zglos komentarz

S
SuperGL 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Wiecie kto wymyślił ubieranie skarpet do sandałów? ateiści, bo przecież Chrystus chodził w tym bez skarpet, to katolikom trzeba zrobić na złość:d

0

Zglos komentarz

H
heejt 😏 Szyderca
13 lat temu

hmm.... mam maly tescik. Czy jakiegos praktykujacego Katolika, ten obraz w jakis sposob obrazil ? Bo jak narazie widze najwiecej o profanacji swietosci do powiedzenia maja ateisci, ultra lewaki, i palikociarnia.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Tak mnie: "oddaj Bogu to co boskie a cesarzowi to co cesarskie" - tyle wystarczy?

0

Zglos komentarz

K
kokoczarny 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ciekawi mnie tylko czy osoba która to umieściła na wiocha sama czuje się aż tak tym urażona i zgorszona Coś czuję że u Ciebie z wiarą to różnie bywa a sam jesteś zwykłym mącicielem. Waszą wiarę i urażone uczucia religijne widać bardzo dobrze po liczbie osób na niedzielnej mszy o postępowaniu w życiu...

Ciekawi mnie tylko czy osoba która to umieściła na wiocha sama czuje się aż tak tym urażona i zgorszona Coś czuję że u Ciebie z wiarą to różnie bywa a sam jesteś zwykłym mącicielem. Waszą wiarę i urażone uczucia religijne widać bardzo dobrze po liczbie osób na niedzielnej mszy o postępowaniu w życiu codziennym nie wspomnę. Nie jestem Pisowcem ani katolikiem żeby nie było ... Po prostu śmieszy mnie wasza obłuda i zakłamanie Pomyślał by kto jak wy dbacie o tą religię A sami jesteście chodząca anty reklamą i profanacją. Ale autorowi gratuluję głównej :P

0

Zglos komentarz

J
jaro0700 🌾 Wieśniak
13 lat temu

I bez tego g..na w tle ten obraz jest profanacja zdrowego rozsadku. To tak jakbym sie obrazil za domalowanie wasow gumisiowi.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

A gdybym ja tobie rozwalil ten pusty leb, to kogo wypadaloby obarczyc wina? Boga? czy moze mnie i moja decyzje? - Liczysz na to ze Bog zstapi z nieba i powstrzyma mnie?- po co wtedy czlowiekowi wolna wola?

0

Zglos komentarz

D
dawidcompany1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

kaczor do stodoły on żyje nikt o tym nie wie bawią sie.....

0

Zglos komentarz

V
Vojtass13 🌾 Wieśniak
13 lat temu

lol obraz namalowany przez tatę mojego szwagra, nie widzę tu wioch lol

0

Zglos komentarz

V
Vojtass13 🌾 Wieśniak
13 lat temu

chciałem jeszcze dodac ze on namalowal juz mnóstwo takich jak ten obrazów

0

Zglos komentarz

S
sterzasty 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja cały czas powtarzam,że każda religia ogłupia...

0

Zglos komentarz

B
13 lat temu

Kolejny raz pisowskie bydło nie wie co to umiar.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Dobrze powiedziane

0

Zglos komentarz

Reklama