Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6No fajne ale pomocne , WOW , super , nie nie nie turbosuper , KOzak , KOoOzZaK. GDZIE Z TYM NA WIOCHE IDŻ NAUCZAJ JAK JEHOWI PO DOMACH
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W tym kraju jeśli nie jesteś fanatykiem którejkolwiek z opcji, to nie masz na kogo głosować.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
niestety, ale to nie jest prawda, choć teoretycznie dwie partie uważające się za prawicowe powinny mieć podobne programy. A wiele z tych niby wspólnych cech w rzeczywistości nie są realizowane, wręcz przeciwnie - odchodzi się od tego ... niestety ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
przeciez w polakowie jest ze 20 partii co wy z tymi peło i pis qrwa przecież to zdrajcy totalni a no i sld też..mieli już swoje 5 min.niech dadzą szanse innym..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ludzie którzy nami rządzą nie urodzili sie w demokracji tylko w komunie i taką mają mentalność. oni nie wiedzą co to jest demokracja.demokracje znają z ksiazek lub z innych krajow i tak wlasnie w polsce zostala wprowadzona demokracja na wzor innych krajow z jednoczesna mentalnoscia komucha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane