Reklama
Reklama

Komentarze

12
B
beeveer 🎖️ Snajper
13 lat temu

Daj link ,źródło, cokolwiek, albo wyjdziesz na zasranego kłamcę lub jeszcze gorzej, powiem że łżesz jak tusk

0

Zglos komentarz

Z
zenekben 🎖️ Snajper
13 lat temu

tutaj nie wolno podawać linków

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

pieprzysz tylko trzeba pomysleć wykręcasz się ćźwolu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

W linku po kropkach zrób spację i po problemie, kazdy sobie poprawi.Jestem przeciwko adopcji dzieci przez homo, ale twierdzenie, że co drugi jest pe****lem jest co najmniej nadużyciem. Ale cóż żeby zdobyć punkciki chwyt dobry. Jeszcze się sprzedaje. Nie ma to jak obiektywizm i sprawiedliwość.

W linku po kropkach zrób spację i po problemie, kazdy sobie poprawi.Jestem przeciwko adopcji dzieci przez homo, ale twierdzenie, że co drugi jest pe****lem jest co najmniej nadużyciem. Ale cóż żeby zdobyć punkciki chwyt dobry. Jeszcze się sprzedaje. Nie ma to jak obiektywizm i sprawiedliwość.

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

Lubię Lucy kiedy jestes pode mną

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Takie sugestie to nie pod ten adres Ferdziu ;>

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Dołączam się do kolegi niżej i poproszę o namiar. Też chciałabym przeczytać ten raport.

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

Nie krzyczcie na niego,pewnie w dzieciństwie pe****l go skrzywdził i ma takie skrzywienie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

zenek, brak mi słów. Ten naukowy raport to chyba dzisiaj rano siedząc na kiblu opracowałeś.

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Dawaj kurva zrodlo jak tu moja d**encja pare komentarzy nizej grzecznie prosi frajerze bo w pysk! Az padniesz!

0

Zglos komentarz

Z
zajcew26 🏹 Łowca
13 lat temu

Dobrze ! Jechać ze sz***ą :)

0

Zglos komentarz

K
kkkx 🌾 Wieśniak
13 lat temu

czyżby ktoś poczuł się urażony z drogich wichuserów? - tyle agresywnych komentarzy, ciekawe...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Tak, ja się czuję urażona jak ktoś robi z userów de**li.

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
13 lat temu

Dokładnie,nie lubię jak głupek traktuje mnie jak równego sobie i wciska kity

0

Zglos komentarz

K
kkkx 🌾 Wieśniak
13 lat temu

widzę, że bardzo "osobiście" podchodzicie do tematu...

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Gdy siedze sobie w kiblu. Spuszczone gacie mam. Zamykam sobie wtedy oczy. Obmyślam nowy plan. Tysiące mam pomysłów. Gdy siedze sobie tam. Wybiorę tylko jeden z nich. Najlepszy będzie plan. Choć zapach jakiś dziwny. I deska twarda jest. To wcale mi to nie przeszkadza. Tu siedzieć tylko chcę. Pomysły...

Gdy siedze sobie w kiblu. Spuszczone gacie mam. Zamykam sobie wtedy oczy. Obmyślam nowy plan. Tysiące mam pomysłów. Gdy siedze sobie tam. Wybiorę tylko jeden z nich. Najlepszy będzie plan. Choć zapach jakiś dziwny. I deska twarda jest. To wcale mi to nie przeszkadza. Tu siedzieć tylko chcę. Pomysły coraz lepsze. Do głowy wchodzą mi. I nawet niewiem tego że. To wszystko mi się śni. Obmyślam nowy plan. Wtedy kiedy sram!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Oda do srania. Podjarałam się, napisz jeszcze coś.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Wkładam rękę do rozporka, Chwilę grzebie w nim, Potem łapię się za jądra, i zaczynam film. Wtedy się najlepiej czuję, Kiedy się onanizuję. Mózg mi się kurczy, A krew gotuję, Kiedy dłonią tak se masuje. Gwiazdy przed oczami, wspaniała zabawa. Ręce mam pod kołdrą, co na to powie mama. Wtedy się najlep...

Wkładam rękę do rozporka, Chwilę grzebie w nim, Potem łapię się za jądra, i zaczynam film. Wtedy się najlepiej czuję, Kiedy się onanizuję. Mózg mi się kurczy, A krew gotuję, Kiedy dłonią tak se masuje. Gwiazdy przed oczami, wspaniała zabawa. Ręce mam pod kołdrą, co na to powie mama. Wtedy się najlepiej czuję, Kiedy się onanizuję.

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Biały pokój, drzwi bez klamek W oknach kraty, puste ściany W środku ja, jak w puszce zamknięty Nade mną napis - niedorozwinięty, niedorozwinięty!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Kocham Was :D

0

Zglos komentarz

R
Rei_Ayanami 🏹 Łowca
13 lat temu

Widzę że zenekben nie daj sobie rady, więc sugeruje artykuł przeglądowy : http //us2000 org/cfmc/Pedophilia pdf : . .

0

Zglos komentarz

R
Rei_Ayanami 🏹 Łowca
13 lat temu

widać nie chce się wam szukać, albo pan google was nie lubi :D

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Dede wytlumaczy jesli pozwolisz. Za Family Research Council: Homosexuals are overrepresented in child sex offenses: Individuals from the 1 to 3 percent of the population that is sexually attracted to the same sex are committing up to one-third of the sex crimes against children. Jesli dobrze z...

Dede wytlumaczy jesli pozwolisz. Za Family Research Council: Homosexuals are overrepresented in child sex offenses: Individuals from the 1 to 3 percent of the population that is sexually attracted to the same sex are committing up to one-third of the sex crimes against children. Jesli dobrze zrozumialem, ze o 1/3 chodzi to sie nie skompromitowalem.

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

To w koncu sie skompromitiwalem czy nie? Bo te plusy i minusy nie mowia mi zbyt wiele. Moglby mi ktos odpowiedziec i poprzec to argumentacja?

0

Zglos komentarz

M
mcebury 😏 Szyderca
13 lat temu

"Co drugi homoseksualista jest pe****lem" - "Każdy id***a jest de**lem..."

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

o kurde, nie zauwazylem wczesniej..

0

Zglos komentarz

M
mcebury 😏 Szyderca
13 lat temu

Jaja co? Mnie zaszokował fakt iż większość pe****lów molestuje chłopców i nazywa się ich pe**łami. Ciekawe w której grupie społecznej tych pe****lów jest najwięcej :P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Chyba,że o kler chodzi

0

Zglos komentarz

R
Rei_Ayanami 🏹 Łowca
13 lat temu

może był y robione wśród bogów wiochy? :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Pajęczyna ci pękła ła**o?

0

Zglos komentarz

R
Rei_Ayanami 🏹 Łowca
13 lat temu

nie jestem pająkiem to po pierwsze :D po drugie coś musi być na rzeczy bo się strasznie bulwersujesz :D ła**o takie mocne słowo, nono polecam pana google to się dowiesz o ile autor liczbę homo pedo zawyżył polecam ;-)

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

a gdzie koloratka???

0

Zglos komentarz

Reklama