Reklama
Tyle na rozmowy to nawet moja żona nie wydaje.

Tyle na rozmowy to nawet moja żona nie wydaje.

przez [Usunięty użytkownik] — 13 lat temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
B
bubu226 🌾 Wieśniak
13 lat temu

No chyba do wróżki Grażyny ?!

0

Zglos komentarz

S
SuperGL 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

To co oni do Play dzwonią?

0

Zglos komentarz

S
siwythc666 ⚔️ Jedi
13 lat temu

jakie Kalisz wydal?..... to my za to placimy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Niektórzy nawet nie zarabiają tyle, a te nieroby na telefony tyle wydają!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

nie play... nie wróżka... płacimy pewnie całej rodzinie rachunki :)

0

Zglos komentarz

Reklama