Reklama
Po jednej stronie PO, po drugiej PIS.

Po jednej stronie PO, po drugiej PIS.

przez [Usunięty użytkownik] — 13 lat temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
P
peto 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ale że co że czarni ??

0

Zglos komentarz

A
Andrix 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Piksel na prezydenta !!!!!

0

Zglos komentarz

Reklama