Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
kaiman1910 🌾 Wieśniak
13 lat temu

haha ja specjalnie przerzuciłem sie na ruskie..... cla*siki:)

0

Zglos komentarz

W
wojtek2003 🌾 Wieśniak
13 lat temu

iM WIECEJ PALISZ TO POTEM STSĆ JCH NA ROLRKSY

0

Zglos komentarz

Reklama