Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Przecież te zmiany już zostały wprowadzone. teraz pracodawca może ci kazać pracować pół roku po 6 dni w tygodniu, a za to w grudniu wywalić na 2 tyg wolnego. Ale pewnie dalej będę minusowany za namawianie do bicia zwolenników PO. przecież oni mogą mnie okraść ze wszystkiego, a mi wolno tylko rozmawi...
Przecież te zmiany już zostały wprowadzone. teraz pracodawca może ci kazać pracować pół roku po 6 dni w tygodniu, a za to w grudniu wywalić na 2 tyg wolnego. Ale pewnie dalej będę minusowany za namawianie do bicia zwolenników PO. przecież oni mogą mnie okraść ze wszystkiego, a mi wolno tylko rozmawiać.. śmiechu warte.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie będziesz minusowany. Wiem, że zmiany zostały uchwalone. Nie wiadomo mi kiedy wchodzą w życie. Niestety nigdzie w POlskojęzycznych mediach nie mogłem znaleźć artykułu na ten temat, są tylko ogólnikowe.... dla nich są ważniejsze ch_je, muje dzikie węże
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane