Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Ostatnie które św***e zostawiły na drzwiach stodoły"wszystkie zwierzęta są równe,ale niektóre są równiejsze"Orwell"Folwark zwierzęcy"-genialna lektura
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I ponadczasowa , jak widać czas mija a "ś**ń" nie brakuje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niech ktoś napisze w którym szpitalu z urazem ortopedycznym czeka się miesiącami na wizytę?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
szpitale mają specjalne pokoiki dla VIP czyt. posłowie i inne ważne osobistości z kręgów prezydentów miast i władz województw, reszta się nie dopchała do koryta
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pewnego razu Tusk pojechał na tereny powidziowe się lansoewać. Zfrustrowani chłopi się wkur**** i zaczęli obijać mo**y ochroniarzy Tuska. Jednemu się udało do T przedrzeć i w związku z tym T ma dziaisj "kontuzję". Trzeba wiedzieć gdzie szukać informacji o świecie...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To ja chyba jestem ten równiejszy - gdy skręciłem nogę czekałem na założenie gipsu całe 20 minut od momentu zarejestrowania się (wliczam w ten czas 'rentgena' nogi).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane