Reklama
Wiocha dla rządu-nic nie robi w sprawie-

Wiocha dla rządu-nic nie robi w sprawie-

przez [Usunięty użytkownik] — 12 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
K
Krzakenkovsky 😏 Szyderca
12 lat temu

bezrobocie to bzdura , jak ktos chce pracowac to robota zawsze sie znajdzie

0

Zglos komentarz

S
St3v3n 🌾 Wieśniak
12 lat temu

chyba że zgodnie z zasadą: "W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem" :P

0

Zglos komentarz

E
elknighty 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Robic to nima komu bo lenistwo.

0

Zglos komentarz

Reklama