Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jaki związek ma choroba reumatyczna z emeryturami? Takie choroby dopadają zarówno biednych jak i bogatych.Starość nie radość niestety.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Uważasz,że wszyscy emeryci mają taką samą opiekę medyczną,dostęp do specjalistów,badań,leków,rehabilitacji???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Musiała kiedyś ciężko pracować, starość swoją drogą. Bogaty by wyleczył lub załagodził chorobę, biednego emeryta(po ciężkiej harówie) nie stać na prywatne wizyty a tym bardziej na leki.Ot i taka prawda.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oczywiście,że nie wszyscy mają tak samo. Nawet w naszym socjalizmie były różnice. Na całym świecie są różnice.Może nawet większe niż u nas. Są bogaci i są biedni. Tak było zawsze i tak będzie.I niestety nikt u nas się nie odważył na prawdziwą reformę emerytur. Przez dwadzieścia kilka lat.Mimo takich...
Oczywiście,że nie wszyscy mają tak samo. Nawet w naszym socjalizmie były różnice. Na całym świecie są różnice.Może nawet większe niż u nas. Są bogaci i są biedni. Tak było zawsze i tak będzie.I niestety nikt u nas się nie odważył na prawdziwą reformę emerytur. Przez dwadzieścia kilka lat.Mimo takich samych składek jeden ma 1000 zł, a drugi 3000 zł (nauczyciel-górnik czy policjant). Nauczyciel płaci za dobrobyt tych pozostałych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane