Reklama
Reklama

Komentarze

29
J
Jar0sz 😏 Szyderca
12 lat temu

Babka chyba robi mu RKO

0

Zglos komentarz

D
despero20 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Love forever odwrót version ;)

0

Zglos komentarz

K
Kamycek88 🌾 Wieśniak
12 lat temu

tez kiedys ruchalem na cmentarzu ... zaj***** sprawa.

0

Zglos komentarz

L
lukasz20511 🌾 Wieśniak
12 lat temu

no romantyzm zobaczcie ile kwiatków na około :P

0

Zglos komentarz

T
tomas1980 🌾 Wieśniak
12 lat temu

krąg zamknięty...

0

Zglos komentarz

P
piotrekoy 🌾 Wieśniak
12 lat temu

wykopała go i reanimuje

0

Zglos komentarz

T
tyrytytyt 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nie chciał się zbytnio wykosztować na kwiaty i świece:))

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Liczy sie dziura i temperatura ;)

0

Zglos komentarz

F
fotokrak 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nigdy nie wiadomo kiedy człowieka weźmie :D

0

Zglos komentarz

L
Lupus_OL 🌾 Wieśniak
12 lat temu

I to jest właśnie zwycięstwo życia nad śmiercią.

0

Zglos komentarz

B
Black_Lady21 🌾 Wieśniak
12 lat temu

PLENER :D

0

Zglos komentarz

D
Dune 😏 Szyderca
12 lat temu

Stwierdzenie "Zajadę Cię na śmierć" nabrało dosłownego znaczenia.

0

Zglos komentarz

I
INRI 😏 Szyderca
12 lat temu

Miłość do grobowej deski też.

0

Zglos komentarz

L
lotr123456 💩 JP 100%
12 lat temu

jestem Żydem i parę razy oddałem mocz na polskie groby .pozdrawiam.

0

Zglos komentarz

I
INRI 😏 Szyderca
12 lat temu

Jestem Polakiem i parę razy podpaliłem stodołę z twoimi ziomkami wewnątrz XD

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Niegrzeczny Jezusek... :P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Za to go ukrzyżowali - na drzwiach stodoły. A nie, to chyba inaczej było. Te wszystkie bajki mi się w jedną zlewają.

0

Zglos komentarz

M
meeron 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Fetysz ;-)

0

Zglos komentarz

I
imp0rtal1 🌾 Wieśniak
12 lat temu

no co nieboszczycy tez chca popatrzec :D

0

Zglos komentarz

N
nicnowego 🌟 Padawan
12 lat temu

Sex grupowy?

0

Zglos komentarz

S
SuperGL 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

przynajmniej ruchają. a wy, kiedy zaczniecie?

0

Zglos komentarz

K
Kurkadziurka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Żebyś za szybko nie dojechał do etapu że już cię to nudzi...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

czeka ich cierpienie cmentarz to królestwo zmarłych

0

Zglos komentarz

T
traczek10 😏 Szyderca
12 lat temu

ten na dole wygląda jak świeżo wykopany ;)

0

Zglos komentarz

M
MonsterKing 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jak to się mówi, że każdy ma swoje kółko zainteresowań :)

0

Zglos komentarz

K
kuki06 🎖️ Snajper
12 lat temu

Z "chcicą" jeszcze nikt nie wygrał:-/

0

Zglos komentarz

P
ponury997 🌾 Wieśniak
12 lat temu

POCIĄG DO ZAKOPANEGO ;)

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
12 lat temu

Polacy w Anglii???

0

Zglos komentarz

A
alcz77 😏 Szyderca
12 lat temu

nekrofile

0

Zglos komentarz

B
biala-zima 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Otoczenie potęguje dreszczyk emocji.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Może to poseł Girzyński. On lubi po cmentarzach chodzić :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

w końcu dowiedzieliśmy się po co on na te cmentarze tak lata:D

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
12 lat temu

Bałem się napisać,że tak lubi

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
12 lat temu

Lub tzw"stężenie"pośmiertne

0

Zglos komentarz

S
Savathus 🌟 Padawan
12 lat temu

Może odkopała swojego męża...chce sie z nim pożegnać.

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
12 lat temu

Kochanie-co się tak rozkładasz?

0

Zglos komentarz

S
Savathus 🌟 Padawan
12 lat temu

Ciekawe czy wszystko ma SZTYWNE.;)

0

Zglos komentarz

A
acer326 👑 Bóg Wiochy
12 lat temu

Zależy od czasu"rozkładu"

0

Zglos komentarz

S
Savathus 🌟 Padawan
12 lat temu

racja,stężenie mija po określonym czasie.A może bidulka próbuje go reanimować?;)

0

Zglos komentarz

W
Wiochmenn2127 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Bardziej to ona wygląda, jakby ją odkopali xD

0

Zglos komentarz

P
pipek2011 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Cieszą się życiem

0

Zglos komentarz

Reklama