Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Może dlatego,że masz taki nick ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A żeś mi dogadał Panie majorero...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bez obrazy i nie bierz tego do siebie:)Chciałem być złośliwy, ale na pewno nie wrogi, choć z tytułem i opisem się nie zgadzam.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jesteś już dużym "chłopcem", a zadajesz takie "dziecinne" pytania!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Proponuję w komentarzach używać kopiuj wklej :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No rozumiem, że możesz się nie zgadzać. Ja ten cytat wykorzystałem ze względu na moje doświadczenie. Pracuję z niektórymi osobami i choć ja sam na swoje życie narzekać nie mogę... tak z jaką przedmiotowością traktuje się obywateli i jakie ma się o nich zdanie jest kwestią wręcz odrażającą. Większość...
No rozumiem, że możesz się nie zgadzać. Ja ten cytat wykorzystałem ze względu na moje doświadczenie. Pracuję z niektórymi osobami i choć ja sam na swoje życie narzekać nie mogę... tak z jaką przedmiotowością traktuje się obywateli i jakie ma się o nich zdanie jest kwestią wręcz odrażającą. Większość z tych panów uważa się za mężów stanu - "nam się należy". Powiem w skrócie kondycja polskiej polityki jak i sądownictwa jest na poziomie sprawy Sawickiej. A o budżetowych przetargach już nie wspomnę :) Pozdrawiam
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane