Podobne posty
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nietopyr-a nie spadasz wtedy z galezi?;-)(bo chce Ci strzelic przyjemnosc w postaci kolejnego plusa,ale sie waham);-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cos Ty? Dyndam se luzno i podspiewuje "In the summer time". Czuje sie przez Ciebie molestowany, ale dawaj ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
rytm tej muzyczki i winko ,ktore sacze moga sprawic,ze chybie...no ,ale nic slowo sie rzeklo...uwazaj-strzelam-plusika..;-))(potem nie chce patrzec)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
do tego autoerotyzmu wypadałoby trochę wioskowych amorów bo tak z grubej rury to trochę że się tak wyrażę buractwo ;p
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
no to szukajcie panowie jakis naiwnych dusz-ja nie jestem z tych ,co lubia szybko sie "zaprzyjazniac"....wielu odpadlo ,bo nie wytrzymalao tego wchodzenia na szklana gore;-)))Ale plusikami Wam strzele z przyjemnoscia;-)))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bo próbowali wejść na tą szklaną górę, jeden fałszywy ruch i czeka delikwenta upadek i dużo tłuczonego szkła, a to bolesne ;p dlatego tą górę należy jedynie podziwiać ;p
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wlasnie -ten falszywy ruch jest tu swietna metafora-nie znosze falszywcow,ktorzy tylko leca na urode avka lub przystepnosc tekstu(jezeli juz o tym mowa)...to musi byc glebia ,fascynacja dusza,fascynacja odmiennoscia,i ....inne d**erele;-)))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Stanczyk ma sexi czerwone spodium prawda?Juz tesknie za nim,tylko ,ze stare tkaniny trzeba oddawac do konserwacji I czeka sie na nie pare miesiecy;-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dałem plusa psu liżącemu się po jajkach .......... Schodzę na psy :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A teraz to się zastanawiam czy to przypadkiem nie suczka i czy tego plusa nie dałem zbyt pochopnie :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie wiem-teoretycznie moze byc suczka...czy to cos zmienia w kontekscie mojego przeslania?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jak ja nie mam jaj?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane