Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Za niedługo to nam z kont będą chcieli zabrać. A ja zbieram na mieszkanie i chyba nie uzbieram do usranej śmierci. A kiedy już nazbieram to mi zabiorą. Sam już nie wiem czy mam zakładać konto w banku szwajcarskim jak jakiś kryminalista. Ale co innego zrobić. Jeśli nic się drastycznie nie zmieni w...
Za niedługo to nam z kont będą chcieli zabrać. A ja zbieram na mieszkanie i chyba nie uzbieram do usranej śmierci. A kiedy już nazbieram to mi zabiorą. Sam już nie wiem czy mam zakładać konto w banku szwajcarskim jak jakiś kryminalista. Ale co innego zrobić. Jeśli nic się drastycznie nie zmieni w wydatkach państwa to polska zbankrutuje. A wtedy rząd nie ważne czy to będzie PO czy PIS wezmą naszą kasę z kont.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
najgorsze jest w nas Polakach to ze mimo iz mamy swiadomosc ze nasz AntyPOlski rzad nas oszukuje i grabi na kazdym kroku, to nic z tym nie robimy ! zamiast wyjsc na ulice i obalic Obecny Rzad to "pomruczymy pod nosem " i godzimy sie na wszystko ! jak dlugo tak mozna? jesli my nic z tym...
najgorsze jest w nas Polakach to ze mimo iz mamy swiadomosc ze nasz AntyPOlski rzad nas oszukuje i grabi na kazdym kroku, to nic z tym nie robimy ! zamiast wyjsc na ulice i obalic Obecny Rzad to "pomruczymy pod nosem " i godzimy sie na wszystko ! jak dlugo tak mozna? jesli my nic z tym nie zrobimy to nikt za nas tego nie zrobi!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
owszem pojde i dopisze i zaznacze opcje "karny Ku**s dla Rzadu"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane