Reklama
Reklama

Komentarze

6
V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

Do pe****lii wśród księży na pewno już jesteś przyzwyczajony. Jeszcze trochę a policja przestanie nawet zgłoszenia przyjmować na księży pe****lii.

0

Zglos komentarz

S
SuperGL 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

palikot zaraz pozyczy od nich pomysla...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

I do tego ta piekna znajomosc ortografii, wiocha na maksa

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

To żadna nowina, lewactwo zawsze miało parcie na dewiacje.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

a co powiesz o katolikach i ich przywódcach duchowych?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Mam sporo kolegów katolików a wśród nich kilku przyjaciół, księży nie znam.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Free, argumenty powalające na kolana, nie? :D

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

fyutaz jak zwykle nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, zamiast tego po prostu zmienia temat. Prościej i wygodniej prawda?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

foytaz rozumiem nikt się.nie odważył posadzić 400 rzodkiewki na Twojej śląskiej du**e

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

No faktycznie, odpowiedź trochę nie na temat :)

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

To bardzo częste u tego "oczytanego, inteligentnego i obiektywnego" osobnika.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

to było w 1980 roku... koleś przeprosił i publicznie potępił pe****lię.

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

pe****l publicznie potępił pe****lię :D eeeee no to luuuuuuuuuuuuuz :D

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

Podobnie robią papieże.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

dokładnie i takie gesty w wykonaniu duchownych nikogo nie rażą...

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Mnie rażą, więc nie mów, że nikogo ;P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

ale np błogosławieństwo dla pe****la, które dał "święty" JPII jakoś większości umyka...

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

To mamy o tym codziennie dawać absurdy aby nie umykało?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

malgo, a myślisz, że od czego ja tu jestem? :)

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
12 lat temu

Od sr.ania na Polskę Żydówo.

0

Zglos komentarz

M
mlw1488 🎖️ Snajper
12 lat temu

zacytuje jeden wpis z absurdu o homo- ankiecie "rownie a moze bardziej smieszy mnie to, ze tu na wiosze tez malo kto skumal o co w tym chodzilo, ale komentowac glupio i bronic "swoich" pogladow to oczywiscie juz tak"

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Widać po tym dziadku że to psychol

0

Zglos komentarz

Reklama