Putin się cieszy z takich de**li jak pisowcy przez TYGRYS-1984 — 4 miesiące temu 0 1 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Bardzo mądre słowa przez TYGRYS-1984 — 4 miesiące temu 0 3 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Żebractwo w pisowskiej szczujni tak wygląda przez TYGRYS-1984 — 4 miesiące temu 0 2 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Jestem jak najbardziej za przez TYGRYS-1984 — 4 miesiące temu 0 5 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Nawet czekolada już nie identyfikuje się jako czekolada... przez baldwon — 4 miesiące temu 0 5 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
W zamkniętym dzisiaj schronisku w Sobolewie w 2025 r. było 6 kontroli z inspekcji weterynaryjnej i było wszystko w porządku... przez slimjarson — 4 miesiące temu 0 2 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Ukradłam psa ze schroniska. Pilnie oddam przez Kordiant — 4 miesiące temu 0 0 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Już ponad 110 mln zł na koncie WOŚP. Też dołożyliście swoją cegiełkę do tego przedsięwzięcia? przez chuby1990 — 4 miesiące temu 0 1 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Schroniska to bardzo, bardzo dobry biznes... przez baldwon — 4 miesiące temu 0 0 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Tygodniami można się z kibla nie ruszać przez Nightcrawler39 — 4 miesiące temu 0 1 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">