Złoto w NBP drożeje, więc przeksięgujemy liczby z konta na konto - bez sprzedaży złota - a miliardy na zbrojenia wyskakują jak królik z kapelusza.
przez
mamamarcina
— 3 miesiące temu
wgrane.pl