Ktoś rozumie, że za grosze nie kupi się czegoś dobrego. Dużo ludzi tego nie zrozumie. To jest nie zdrowa konkurencja, bo taki wyrób powinien być określany jako "wyrób kiełbaso-podobny" i tyle na temat. Za kiełbasę z mięsa trzeba odpowiednio zapłacić nie czarujmy się że kiełbasa kosztuje 6 zł a szynka 12 zł. BO TO JEST NIE REALNE
Wiocha dla moderatora. Wszyscy to przecież znają !!!