Muszem, bo siem uduszem... to skojarzyło mi się z wczorajszą konwencją PiS...
przez
mamamarcina
— 2 lata temu
wgrane.pl
Dolaczyl: 03.11.2022
155,702 punktow
4919 postow (2315 na glownej, 2604 w poczekalni)
268 komentarzy