w poscie:
Tak trzymaj Angelina
"Na szczęście moja żona potrafi gotować, parkować i jeździć bezpiecznie. Nie się czym chwalić. Kogo stać na samolot?"
Może ,,bohater’’ Bąkiewicz pojedzie do Moskwy upomnieć się o pamięć 100 tysięcy Polaków
"do k..wy nędzy nie da się tego odtworzyć"