Reklama
Reklama

Komentarze

4
D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

I co z tym krzyzem w koncu?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Milczeli do końca :)

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

A to skuwrysyny!

0

Zglos komentarz

F
fantazyyja123 🏹 Łowca
12 lat temu

Hi Hi

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

dede nazwał księży skuwrysynami !!! Moje modlitwy zostały wysłuchane i ten żółty dewot schodzi na dobrą drogę :)

0

Zglos komentarz

F
fantazyyja123 🏹 Łowca
12 lat temu

Jurek...ekhmmm..wiesz dede z Ciebie zakpił..(wstyd mi ze muszę Ci to tłumaczyć) :D :D

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Coś ty... W gazecie pisało że w sylwka jakiś rudy petardą w łeb zarobił i przejrzał na oczy:)

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Bo sie normalnie we mnie zagotowalo jak przeczytalem tego niusa! Gdze tu moralnosc?! Gdzie przyzwoitosc?! Dotad sie caly trzese! A Ty blondyna, co sie hihrasz?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

No ja potwierdzam że dede się zagotował bo nawet u mnie było gwizdek słychać:)

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Jurek! Milcz! Broda mi cos rudzieje. Serio :(

0

Zglos komentarz

F
fantazyyja123 🏹 Łowca
12 lat temu

Hihram się bo mnie roozbawiłeś :D

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

dede broda to hui Ważne zebyś rudych wąchalów nie dostał bo to jest potwornie obleśne.

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Nie, no, jakby mi rosly rude wasiska, to bym zgolil. Ucierpialby na tym moj imicz plejboja :D Fantazjo moja droga.Od tego tu jestem, zeby miec zabawe. Przeciez to nie jest portal dla powaznych, zrownowazonych ludzi :D

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Byłem ostatnio w restauracji i na przeciwko żarł facet z rudymi wąsami... Normalnie mi w gardle stawało a potem dostałem regularnej s**czki:)

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Najwyzej przefarbuje. Moze na blond? Ostatnio bardzo mi sie podoba ten kolor owlosienia. Nie chcialbym zostac przywitany przez Ciebie kleksem, gdybym gdzies przypadkiem na Ciebie trafil, bedac w Twoim pieknym miescie wlokniarzy.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Mi się moje miasto to tylko z żydami kojarzy.

0

Zglos komentarz

F
fantazyyja123 🏹 Łowca
12 lat temu

Ale wiesz Dede że Twój wyrafinowany sarkazm uwielbiam :) Więc doceniam i hihram :D

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Fanta przestań zalecać się do mojego kolegi.

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

A mi sie kojarzy z Coma, Tuwimem i slynna filmowka. Takie ciekawe miasto, a Tobie tylko zydowszczyzna w glowie :P Fanta, Ty kokietko! Pilnuj sie, bo jurek w szale zazdrosci bywa nieobliczalny :D

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Od davidstara mi się udzieliło i wszędzie żydów widzę.

0

Zglos komentarz

F
fantazyyja123 🏹 Łowca
12 lat temu

Jurek spali wszystkie koscioły w promieniu 100 km od Łodzi w szale zazdrości..:P Ale dede Ty amancie, co poradzę że mam taka słabośc do twoich żółtych uszów

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Lubisz oklapnięte? Nie wolisz moich sterczących?

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Jurkowi juz w tym wieku niestety tylko uszy stercza :D

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Tyle cie nie było to mi oklapło:)

0

Zglos komentarz

F
fantazyyja123 🏹 Łowca
12 lat temu

Mam inną teorie na ten temat..dede jak ma oklapnietę potężne, dłuuugie..a co jest dopiero kiedy zaczynają sterczeć..łohohoho :D Aż się boję..

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Uwazaj, bo Cie ubode, a zapewniam Cie ze takiego twardego poroza Twoj tylek jeszcze nie ujezdzal :D

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

dede to ty jesteś rogaczem?

0

Zglos komentarz

F
fantazyyja123 🏹 Łowca
12 lat temu

Ałłłłajjj!! Ty brutalu Ty...

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

No,tak. Taki ze mnie troche jelen. Jelonek. Jak Bambi. Ale ma to swoje zalety latem. Chlooopieeeee! Rzucam cien jak sekwoja :D

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Nie tylko kościół, politycy również. Mało to jest zastępczych tematów?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Zgadza się ale ja jestem jak wiesz miłośnikiem kościoła:)

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

Oj wiemy Jurku wiemy :) jeszcze za zycia powinni Cię beatyfikować :)

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

A ja myślałam,że tylko moim ;P

0

Zglos komentarz

K
kary1977 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Jak nie ma tematów to się szybko znajduje by naprawdę ważne rzeczy ukryć w cieniu bzdetów.

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

Jurku wiesz co by było relikwią, którą czcilibyśmy po Twojej ewentualnej czego Ci nie zyczę smierci"?:D

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Legendarny naganiacz? Oj, wtedy byśmy zobaczyli jaka jest prawda ;D

0

Zglos komentarz

K
kary1977 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Jurku wstaw zdjęcie a ocenimy czy wiocha

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

Masz nosa Gosiu :) Szczęśliwa liczba jurka "23" :) mohery oszalałyby z radości :D

0

Zglos komentarz

K
kary1977 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

relikwii twej

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

A szczęśliwa davidstara to "7" :)

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

Siódemka występuje licznie w kulturze. Grecy wyliczali siedem cudów świata starożytnego, siedem gwiazd w gwiazdozbiorze Seta, istniało siedem sztuk wyzwolonych, w chrześcijaństwie wyliczano siedem cnót głównych, siedem grzechów głównych i siedem sakramentów, a tydzień podzielono na 7 dni, uważano, i...

Siódemka występuje licznie w kulturze. Grecy wyliczali siedem cudów świata starożytnego, siedem gwiazd w gwiazdozbiorze Seta, istniało siedem sztuk wyzwolonych, w chrześcijaństwie wyliczano siedem cnót głównych, siedem grzechów głównych i siedem sakramentów, a tydzień podzielono na 7 dni, uważano, iż istnieje także siedem wzgórz Rzymu (w rzeczywistości było ich więcej), iż niebo i piekło podzielone są na 7 sfer (stąd zwrot siódme niebo) itd. W hinduizmie znanych jest siedem matek. Ponadto w astronomii znano do czasów nowożytnych 7 planet.-to moja szczęśliwa liczba jurku :*

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Chciałem się ponabijać z twojego ptaszka a ty tu filozofujesz :)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Też lubię 7 bo tyle mi brakuje do trzydziestu :)

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

30?? :D Jurku gdzie Ty bys zmieścił takiego skarba?:D

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

No nie zadawałbym się z płytkimi kobietami:)

0

Zglos komentarz

D
davidstar 🌟 Padawan
12 lat temu

Miałem na mysli spodnie , świntuchu :D:D

0

Zglos komentarz

K
kary1977 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Jurku zapisz go pośmiertnie nauce jak Dalton oczy.

0

Zglos komentarz

K
kary1977 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Jurku zrób zdjęcie i wstaw a zobaczymy czy wiocha

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Czego?

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

ciekawe ze nie ma problemu z pe****lia homoseksualistow. o kosciele sie mowi o homoseksualistach sie nie mowi a wystarczy w internecie sprawdzic jakie sa statystyki, kosciol w porownaniu z pe****lia homo. jest krysztalowy.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

No a w kościele to niby księża hetero tacy są? Gdyby byli normalni założyli by rodziny.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

nie ma też tłumów ludzi modlących się do pozakościelnych "pe****lów homoseksualistów" i nie wkładają oni tym bezmyślnym tłumom opłatków do ust i nie opuszczają im grzechów w całej swojej obłudzie, wreszcie nie mają oni tego komfortu, że jak molestowanie wyjdzie na jaw to "za karę&quot...

nie ma też tłumów ludzi modlących się do pozakościelnych "pe****lów homoseksualistów" i nie wkładają oni tym bezmyślnym tłumom opłatków do ust i nie opuszczają im grzechów w całej swojej obłudzie, wreszcie nie mają oni tego komfortu, że jak molestowanie wyjdzie na jaw to "za karę" dostaną nową parafię za świeżymi dziećmi do wykorzystywania

0

Zglos komentarz

Reklama