Reklama
Reklama

Komentarze

86
R
ramzesx 😏 Szyderca
12 lat temu

Jak to od państwa nic? A wszyscy urzędasy i inni funkcjonariusze publiczni to za darmo przy tym pracują? Robią to w ramach swojej roboty. Zresztą tu nie caritas powinniście winić ale tych baranów z sejmu i rządu i administracji, którzy marnują miliardy złotych. To z podatków powinny być pieniądze n...

Jak to od państwa nic? A wszyscy urzędasy i inni funkcjonariusze publiczni to za darmo przy tym pracują? Robią to w ramach swojej roboty. Zresztą tu nie caritas powinniście winić ale tych baranów z sejmu i rządu i administracji, którzy marnują miliardy złotych. To z podatków powinny być pieniądze na sprzęt, a te są marnotrawione na wszelkie nic nie warte sprawy.

0

Zglos komentarz

P
paoka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ostatnio widzialem odwrotne dane... Nie mam nic do orkiestry bo serduszka widac wszedzie jak gwiazdki Unii. Ale podajac dane trzeba podac zrodlo... Wiec -

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Guru młodzieży, pierwszy zaopatrzeniowiec III Rzeczpospolitej, założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, altruista i święty wciąż chodzący po tej ziemi- Jurek Owsiak nie umie odpowiedzieć na pytanie, co stało się z 10 milionami złotych? Okazuje się, że WOŚP nie rozliczyła kwoty 10 milionó...

Guru młodzieży, pierwszy zaopatrzeniowiec III Rzeczpospolitej, założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, altruista i święty wciąż chodzący po tej ziemi- Jurek Owsiak nie umie odpowiedzieć na pytanie, co stało się z 10 milionami złotych? Okazuje się, że WOŚP nie rozliczyła kwoty 10 milionów złotych ze zbiórki pieniężnej w 2011 roku. Bloger „MatkaKurka” (Piotr Wielgucki) sprawdził, że dwa lata temu WOŚP zebrał kwotę 59 milionów złotych, natomiast faktury na zakup sprzętu medycznego opiewają na 49 milionów złotych. Różnica wynosi 10 milinów. Pojawia się proste py

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

/watch?v=S1tDRkrg9-M na youtube można znaleźć wiele takich materiałów, a jak się poszpera to znajdzie się też te sprawozdania wosp.

0

Zglos komentarz

G
GalkaPL 🌾 Wieśniak
12 lat temu

drogi autorze obrazka - Caritas w ogóle nie dostaje pieniedzy z budzetu panstwa, dostaje je Episkopat, jako rekompensata, za to co za komuny kosciolowi zabrali. COS TAKIEGO PODPISAL WALESA!!!! i Episkopat Polski przekazuje kase dla Caritasu. W ogole dane z d**y, bo jak sam napisales, Caritas nigdzie...

drogi autorze obrazka - Caritas w ogóle nie dostaje pieniedzy z budzetu panstwa, dostaje je Episkopat, jako rekompensata, za to co za komuny kosciolowi zabrali. COS TAKIEGO PODPISAL WALESA!!!! i Episkopat Polski przekazuje kase dla Caritasu. W ogole dane z d**y, bo jak sam napisales, Caritas nigdzie tego nie udostepnia!

0

Zglos komentarz

M
maciejos78 😏 Szyderca
12 lat temu

Mojsza prawda o zarabianiu na WOŚP przez JO: http...

0

Zglos komentarz

M
maciejos78 😏 Szyderca
12 lat temu

Dane z d**y wyjęte. Zabajdurz Jureczku o łańcuszku zależności WOŚP---Złoty Melon---Mrówka Cała.

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
12 lat temu

o instytucji zwanej CARITAS lepiej nie mówmy... to tak jak z Radiem Maryja miało służyć dobrym celom a służy? do zarabiania kasy przez prywatnych odbiorców

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Prawa strona obrazka jest prawdą, a lewa dużo przesadzona. Jurek, pierdzielisz jak Pawłowicz, tylko w 2 stronę. Ogarnij się.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

MINTOR ta wstawka jest kłamliwą odpowiedzią na kłamliwe wstawki które były wstawiane przed finałem WOŚP.

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Skoro jest kłamliwa, to po chooy ją wstawiasz? Wstaw prawdziwe dane dla obu fundacji.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Prawicowcy wstawiali kłamliwe wstawki by zniechęcić ludzi do pomocy i to miała być odpowiedź. Prawdziwe dane można wstawić tylko WOŚP bo Caritas nie ujawnia swoich dochodów i kosztów.

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Mścisz się na prawicowcach za to, ze ktoś tam pojechał po WOŚP czy jak?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Ktoś pojechał i wszyscy tu przyklaskiwali mimo że podane dane były równie id**tyczne jak te co teraz wstawiłem.

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Na pewno nie wszyscy.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

No ale wiesz kolego ze skradzionym avatarem o co mi chodzi. :)

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Wiem i mimo wszytko nie popieram Cię w tej sprawie. To, ze ktoś odwala żenadę, to znaczy, ze koniecznie musimy odpłacać się tym samym?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Nie przypuszczałem że na główną admin to wrzuci. Sama ilość plusów mnie pod tym zaskoczyła. Miała to być tylko prowokacja.

0

Zglos komentarz

M
matrosbum 🎖️ Snajper
12 lat temu

dokladnie dane z dopy..niech autor da dowod haha ale beklem wosp nawet do piet nie dorasta caritasowi

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Dokładnie tak,WOŚP nigdy nie dorośnie do pięt caritasowi.... w ilości przekręconego szmalu.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

To udowodnij autorowi że dane o Caritasie są nie prawdziwe. :)

0

Zglos komentarz

W
Warmer84 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Czegoś tu nie rozumiem. Napisałem komentarz dotyczący WOŚP, którego admin usilnie nie publikuje. Nie było w nim żadnych wulgaryzmów ani bezpośredniego obrażania innych użytkowników. Nie wiem więc co tak bardzo przeszkadzało adminowi, że dwa razy zablokował mi wypowiedź. Drugi post był okrojoną wersj...

Czegoś tu nie rozumiem. Napisałem komentarz dotyczący WOŚP, którego admin usilnie nie publikuje. Nie było w nim żadnych wulgaryzmów ani bezpośredniego obrażania innych użytkowników. Nie wiem więc co tak bardzo przeszkadzało adminowi, że dwa razy zablokował mi wypowiedź. Drugi post był okrojoną wersją pierwszego. Dosłownie jedno zdanie plus link do pewnej strony (strony najwidoczniej niepoprawnej politycznie) Czyżby tego linku tak bardzo bał się admin? Nie ma co, admin naprawdę wie co to "wolność słowa".

0

Zglos komentarz

M
matrosbum 🎖️ Snajper
12 lat temu

bo wiocha jest zbyt poularnym portalem i nic dziwnego ze autor admin modek nie sa niezalezni tylko poprawni politycznie zreszta widac to po wstawkach anty katolickich j anty rodzinnych

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

"Wstawkach antyrodzinnych"? Antykatolickich owszem jest na pęczki, ale antyrodzinne? No qrwa, niby gdzie? Pokaż chociaż jeden przykład.

0

Zglos komentarz

F
fantazyyja123 🏹 Łowca
12 lat temu

phyyyyy...żadnego linku tutaj nie opublikujesz..wszystkie są usuwane..jakie spiiiiiiski wywęszył..haha

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Warmer ochłoń, wyjdź na spacer.

0

Zglos komentarz

S
sebololo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nie zdziwiłoby mnie to wcale.

0

Zglos komentarz

W
Warmer84 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Odnośnie WOŚP polecam lekturę: http...

0

Zglos komentarz

W
Warmer84 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Kolejny pajac uprawia propagandę na rzecz WOŚP. Jedyne miejsce, do którego nadaje się niejaki jurek1102 to pokój bez klamek w szpitalu psychiatrycznym. Nienawiść do KK jaką prezentuje w swoich wstawkach na wiocha.pl już chyba większa być nie może. Trzeba to to coś jak najszybciej odizolować od ludzi...

Kolejny pajac uprawia propagandę na rzecz WOŚP. Jedyne miejsce, do którego nadaje się niejaki jurek1102 to pokój bez klamek w szpitalu psychiatrycznym. Nienawiść do KK jaką prezentuje w swoich wstawkach na wiocha.pl już chyba większa być nie może. Trzeba to to coś jak najszybciej odizolować od ludzi bo nie wie co czyni. PS. Dla dociekliwych proponuję taką lekturę: http... Warto poczytać i przekonać się co kryje się za fundacją WOŚP.

0

Zglos komentarz

R
rogal_ie 🌾 Wieśniak
12 lat temu

aby poprawić wyniki caritasu sądy orzekają kary finansowe na caritas! To świadczy jaka to "prężna" organizacja. a biskupi potem wożą dooopy służbowymi brykami

0

Zglos komentarz

D
DJ_Kanes 💩 JP 100%
12 lat temu

Dobra, co roku ta sama szopka, wszyscy wiemy, że 100% nie idzie na sprzęt, ale serio, czy ktoś wmusza dawanie wolontariuszom wośp?

0

Zglos komentarz

F
footprint 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Sprawozdanie Caritasu można zobaczyć na ich stronie, załącznik w pdf, strona 32. Caritas pokazał sumę wydatków (ok.135 milionów zł). Przez CAŁY ROK uzbierali raptem 3 razy więcej niż WOŚP w jeden dzień.

0

Zglos komentarz

F
footprint 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Sprawozdanie Caritasu można zobaczyć na ich stronie, załącznik w pdf, strona 32: http... Tylko że: Caritas pokazał jedynie sumę wydatków (ok.135 milionów zł), ale nigdzie nie pokazali danych odnośnie kosztów prowadzenia działalności. I to już samo w sobie podpada. A jeśli do tego dołożyć fakt, ż...

Sprawozdanie Caritasu można zobaczyć na ich stronie, załącznik w pdf, strona 32: http... Tylko że: Caritas pokazał jedynie sumę wydatków (ok.135 milionów zł), ale nigdzie nie pokazali danych odnośnie kosztów prowadzenia działalności. I to już samo w sobie podpada. A jeśli do tego dołożyć fakt, że przez CAŁY ROK wydali raptem 3 razy więcej niż WOŚP, to już na pewno coś jest "nie halo".

0

Zglos komentarz

C
czekoladowy86 🌾 Wieśniak
12 lat temu

dane z d**y !!!!!!! każdy morze se tak napisać kłamstwo jurek zarabia kokosy idzie na litośc bo zawsze chodzi o dzieci a kto sie nad nimi nie zlituje ja sam osobiście dostałem pomoc od caritasu i nie musiałem przed nikim sie płaszczyć !!!

0

Zglos komentarz

A
AndrzejKindyba 💩 JP 100%
12 lat temu

Jurek za to wszystko co wrzucasz w internet będziesz smażył się w piekle !

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Wyspowiadam się z tego i pójdę do nieba. Nie wiedziałeś że tak to działa?

0

Zglos komentarz

P
piot5rek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Oj jurek jurek... gdyby nie wiara twoich dziadków, pradziadków to mył byś teraz dupska starym ss mannom.

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Mówienie ateiście, ze będzie smażył się w piekle jest po prostu śmieszne.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

ale jaki będzie zdziwiony jak tam trafi....

0

Zglos komentarz

P
polkowski 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Owsiak nie ma pieniędzy od Państwa ? Reklama w TV za 0,5 minuty kosztuje ok 50 tys. to za godzinę emisji w dwójce będzie tego za 6 milionów zł , a za 6 godzin więcej niż zebrał tj 36 milionów. Super impreza : ludzie dali 35 milionów i do tego stracili dużo więcej (bo to telewizja państwowa). A nie...

Owsiak nie ma pieniędzy od Państwa ? Reklama w TV za 0,5 minuty kosztuje ok 50 tys. to za godzinę emisji w dwójce będzie tego za 6 milionów zł , a za 6 godzin więcej niż zebrał tj 36 milionów. Super impreza : ludzie dali 35 milionów i do tego stracili dużo więcej (bo to telewizja państwowa). A nie lepiej było puścić reklamy a zysk przeznaczyć na zakup sprzętu ?

0

Zglos komentarz

A
antywiesniak 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nie no ku**a, to w końcu jak jest, jeden mówi, że WOŚP:13% caritas:98% drugi, że: WOŚP:91% a caritas:0,9% pomagają, pomagają ważne, żeby nie przepieprzali kasy zebranej na cele dobroczynne, ale nie, bo zaraz banda pseudo-postępowców i teorytyków będzie rozpętywać gó**oburze, posiadając szczątko...

nie no ku**a, to w końcu jak jest, jeden mówi, że WOŚP:13% caritas:98% drugi, że: WOŚP:91% a caritas:0,9% pomagają, pomagają ważne, żeby nie przepieprzali kasy zebranej na cele dobroczynne, ale nie, bo zaraz banda pseudo-postępowców i teorytyków będzie rozpętywać gó**oburze, posiadając szczątkowe informacje z faktu, bądź onetu. A jak ktoś już wspomniał, największą wiochą jest to, że takie organizacje muszą w naszym kraju istnieć i myślę,że tu należy szukać problemu.

0

Zglos komentarz

H
h4ns 💩 JP 100%
12 lat temu

autor kr***n !!

0

Zglos komentarz

O
oley86 🌾 Wieśniak
12 lat temu

HAHA tylko na pomoc komu? Firmie Złoty Melon - Jurka Owsiaka, na POMOC w organizacji Woodstock? Na POMOC w płynności firmy Mrówka Cała pani Owsiakówny!!! NIKT nie neguje, że kupują sprzęt do szpitali! Ale skoro to akcja dla dzieci to trzymajmy się planu!!!

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Woodstock nie jest w ogóle finansowany przez sam WOŚP tylko przes sponsorów, którzy mają przy okazji szansę się zareklamować.

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Woodstock nie jest w ogóle finansowany przez sam WOŚP tylko przez sponsorów, którzy mają przy okazji szansę się zareklamować.

0

Zglos komentarz

M
MarcinSzyll 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jak jesteś taki mądry to rozlicz z datków Rydzyka wtedy pogadamy

0

Zglos komentarz

N
Natalia56798 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nawet gdyby brali 50 % to i tak zobaczcie ile dla tych wszystkich chorych zrabili..a tu polityk siedzący na du**e powie ze masz nie dawac ! Nie zycze nikomu tego co przezyła moja rodzina ale będąc codziennie w szpitalu serduszka na sprzęcie były wszędzie! Powinniśmy być wdzięczni. Pozdrawiam

Nawet gdyby brali 50 % to i tak zobaczcie ile dla tych wszystkich chorych zrabili..a tu polityk siedzący na du**e powie ze masz nie dawac ! Nie zycze nikomu tego co przezyła moja rodzina ale będąc codziennie w szpitalu serduszka na sprzęcie były wszędzie! Powinniśmy być wdzięczni. Pozdrawiam

0

Zglos komentarz

T
toudy666 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nagonka nagonką ale w dzisiejszych czasach chyba nikt nie powinien być na tyle naiwny żeby sądzić że te wszystkie WOŚPy,happeningi i fundacje są tworzone jedynie z myślą o pomocy, to jest biznes jak każdy inny i nie wyobrażam sobie żeby Owsiak czy ktokolwiek inny oddawał 91,6 % uzyskanego zysku na r...

Nagonka nagonką ale w dzisiejszych czasach chyba nikt nie powinien być na tyle naiwny żeby sądzić że te wszystkie WOŚPy,happeningi i fundacje są tworzone jedynie z myślą o pomocy, to jest biznes jak każdy inny i nie wyobrażam sobie żeby Owsiak czy ktokolwiek inny oddawał 91,6 % uzyskanego zysku na rzecz potrzebujących. Zresztą podejrzewam że sama organizacja,obsługa logistyczna orkiestry i tego typu sprawy pożarły więcej niż te 8,4% które zostałoby w kieszeni Owsiaka gdyby te dane (chociaż nie ma tu podanego żadnego źródła) były prawdziwe

0

Zglos komentarz

M
magik40i4 🌾 Wieśniak
12 lat temu

prosze o zrodlo

0

Zglos komentarz

S
seba0187 🌾 Wieśniak
12 lat temu

caritas nastepna banda zlodzieji

0

Zglos komentarz

K
kluzek 💩 JP 100%
12 lat temu

sam jesteś z d**y

0

Zglos komentarz

K
kluzek 💩 JP 100%
12 lat temu

Jesteście Popi****leni skoro twierdzicie że cała Polska daje 51 mil.gościowi który to w połowie przekazuje, a nie ma szpitalu co nie a znaku Owsiaka UWAŻAM ŻE NAJWIĘKSZĄ WIOCHĄ SĄ CI CO UWAŻAJĄ Ż OWSIAK O ZŁODZIEJ !!! jak tak twierdzisz najpierw zerknij w lusterko !!

0

Zglos komentarz

M
mateusz546 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Każdy sobie może tak napisać.

0

Zglos komentarz

A
andrew66613 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Lewaki z WOŚP i prawiaki z Caritasu będą się spinać między sobą kto dał większy procent Żałosne

0

Zglos komentarz

U
Untraceable 🏹 Łowca
12 lat temu

Poproszę o wiarygodne źródło tych danych c**lku jureczku. Powiedz mi śm***iu, a co ty robisz dla innych, na co przeznaczasz swoje pieniądze? Jestem bardzo ciekawy ile przeznaczyłeś własnych środków na pomoc innym, bo tak łatwo ci przychodzi zaglądanie do czyjegoś portfela...

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
12 lat temu

te dane to lipa.Rozliczcie "jurka" z 9.1 procent czylo okolo 5 baniek rocznie na koszty"administracyjne'WON z Tym LEWAKIEM PAJACEM dziadem lat 60 w czerwonych portkach!!!

0

Zglos komentarz

R
raschell 💩 JP 100%
12 lat temu

to czemu w szpitalach jest sprzęt z WOŚP a nie z caritas?? czemu jest tyle biednych rodzin skoro caritas tyle pomaga???? kiedyś organizowałam zbiórkę pieniędzy na dziewczynkę z białaczka przyłączył się caritas. przyszedł czas opróżniania puszek i co z caritasu przyszły same złotóweczki i żółte pieni...

to czemu w szpitalach jest sprzęt z WOŚP a nie z caritas?? czemu jest tyle biednych rodzin skoro caritas tyle pomaga???? kiedyś organizowałam zbiórkę pieniędzy na dziewczynkę z białaczka przyłączył się caritas. przyszedł czas opróżniania puszek i co z caritasu przyszły same złotóweczki i żółte pieniążki....nie wierze w caritas i nikt mi nie wmówi ze to to uczciwa instytucja.

0

Zglos komentarz

A
andrzejto 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Bo Caritas daje na co innego. Poczytaj sobie smieszny człowieczku raport: http... może przestaniesz pleść głupoty.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

W du**e mam obie organizacje, chcesz pomóc, weź co masz dać i idź zanieść bezpośrednio i osobiście.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

od ciebie nikt nie weźmie,bo ci źle z oczu patrzy

0

Zglos komentarz

T
toudy666 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To chyba najzdrowsze podejście do tematu, chcesz pomóc to dajesz do ręki, bez miliona pośredników, odprowadzania składek,fanfar i niebiańskiego chóru

0

Zglos komentarz

S
sfinopas 🌾 Wieśniak
12 lat temu

naiwność nie zna granic!!!!

0

Zglos komentarz

E
emas1 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Poprosimy źródło, skąd takie dane? gdzie jakieś wiarygodne powierdzenie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

szukaj źródła w głowie Jurka

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Caritas przeznacza na pomoc 30%

0

Zglos komentarz

S
szkodnik88 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Sprawdzić łatwo można że właśnie Caritas jak dobrze pamiętam przeznacza 97/98% gdzie autentycznie wośp około 45%, bo po opłaceniu wszystkiego tak naprawdę zostaje 45% które jest przekazane na faktyczny i realnie kupiony sprzęt, a to że piszą że więcej kasy trafiło dla tego że jest to brane w raty 50...

Sprawdzić łatwo można że właśnie Caritas jak dobrze pamiętam przeznacza 97/98% gdzie autentycznie wośp około 45%, bo po opłaceniu wszystkiego tak naprawdę zostaje 45% które jest przekazane na faktyczny i realnie kupiony sprzęt, a to że piszą że więcej kasy trafiło dla tego że jest to brane w raty 50/50% :) i kolejny rok spłaca poprzedni :)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

No to proszę konkretnie gdzie można sprawdzić dane Caritasu.

0

Zglos komentarz

G
gnida0000 🌾 Wieśniak
12 lat temu

@Jurek Właśnie wstawiłeś dane Caritasu. To ty k**wa nie wiesz?!

0

Zglos komentarz

P
pebl 💩 JP 100%
12 lat temu

Dlaczego ten popi****leniec nie ma jeszcze bana ? Administracja ograniczona umysłowo ?

0

Zglos komentarz

W
W1kt00r 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Akurat ten obrazek jest ogromnym przegięciem... Zresztą - gdzie jest ta kłamliwa nagonka wyżej wymienionych środowisk? Nie będę rozpętywał po raz kolejny tej wojny Caritas vs WOŚP, ale fakt jest taki, że jednak ta pierwsza organizacja zbiera więcej ,tyle że bez medialnego wsparcia. Orkiestra dawniej...

Akurat ten obrazek jest ogromnym przegięciem... Zresztą - gdzie jest ta kłamliwa nagonka wyżej wymienionych środowisk? Nie będę rozpętywał po raz kolejny tej wojny Caritas vs WOŚP, ale fakt jest taki, że jednak ta pierwsza organizacja zbiera więcej ,tyle że bez medialnego wsparcia. Orkiestra dawniej była bardziej spontaniczna i robiła mniej tego sztucznego szumu wokół siebie. Jestem pewien, że koszty organizacji finałów WOŚP rosną rokrocznie i gdyby zaprzestano robić taką szopkę wokół tej akcji, to z pewnością zbieranoby dużo więcej...

0

Zglos komentarz

C
cokolino123 🌾 Wieśniak
12 lat temu

żałosne jest że by ratować opinię WOŚP robi się nagonkę na inna organizację charytatywną.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
12 lat temu

Różnica jest tak że jak dasz na Owsiaka to cię tym sprzętem wyleczą...a jak dasz na Caritas....to się za ciebie już tylko ....POMODLĄ

0

Zglos komentarz

A
Antek999 🏹 Łowca
12 lat temu

Zero z budżetu Państwa ? A czas antenowy TV publicznej ? A obsługa techniczna TV ? A zabezpieczenie imprez przez Policję ? Za friko to jest czy z kieszeni podatników ?

0

Zglos komentarz

C
cavefalcon 🏹 Łowca
12 lat temu

To wszystko kosztuje więcej niż jest zebrane do puszek, ale pewnie zaraz ktoś zabłyśnie ze sponsorami. Sponsorami, którzy swoim pracownikom dają minimalną/zatrudniają na śm***iówkach, a wszelkie darowizny odliczają sobie od podatku.

0

Zglos komentarz

L
LoganX87 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Podaj źródło.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Fronda:)

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
12 lat temu

... A Złoty Melon w białym futrze, bidulek taki, nocami ślęczy i z potłuczonych butelek po piwie robi witraże, sprzedaje je za grube miliony i wspiera Orkiestrę i kr***na o imieniu takim samym jakie on nosi

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

I to jest dobra informacja dla patafianow ktorzy szkaluja WOSP

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Chcecie to mnie opirdolcie ale caritas to jedno wielkie qrestwo.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Rex, za krytykę Caritas nikt Cię tu nie opieprzy ;P Chcesz nam coś powiedzieć skoro taki Twój komentarz...? ;)

0

Zglos komentarz

R
rex-van-dekiel 🏹 Łowca
12 lat temu

Rexik to tak coś podobnie jak ty ? Też jesteś wielkim qrestwo :)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

rvd mimo tego uśmieszku na końcu takie słowa do kobiety to nawet w żartach są chamskie.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Jurek,bo to pisze jakiś złośliwy de**l, słowa takich ludzi są nic nie warte ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Małgoś miałam przykre doświadczenia z Caritasem.. stąd to moje rozgoryczenie. A tym przygłupem się ni przejmujcie... stałam się jego obsesją:)

0

Zglos komentarz

R
rex-van-dekiel 🏹 Łowca
12 lat temu

Rexik. Przygłupa to masz w domu :) I oby więcej ich nie było :):):)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

I znowu pokazujesz cudze cycki. żal

0

Zglos komentarz

M
maras2604 😏 Szyderca
12 lat temu

znam jednego ksiedza ktory byl zwiazany z karitasem, po tym gdy dostal "awans" i mial dostep do danych na temat finansow tej organizacji zrezygnowal z tej funkcji po 3 miesiacach bo jak powiedzial, " to co tam sie wyprawie to sie w glowie nie miesci" niestety niechcial wyjasnic d...

znam jednego ksiedza ktory byl zwiazany z karitasem, po tym gdy dostal "awans" i mial dostep do danych na temat finansow tej organizacji zrezygnowal z tej funkcji po 3 miesiacach bo jak powiedzial, " to co tam sie wyprawie to sie w glowie nie miesci" niestety niechcial wyjasnic dokladnie, mozna sie tylko domyslac

0

Zglos komentarz

N
nil0 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Kolejna żałosna wrzuta jurka1102, nie mająca nic wspólnego z prawdą. Dane wyssane z palca zarówno dla Caritas jak i dla WOŚP. Naprawdę nie rozumiem adminów tego serwisu.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Nie zrozumiałeś tej wstawki. To dla YntelYgentnYch.

0

Zglos komentarz

R
rzeznianumer5 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Dożyliśmy czasów, że wystarczy namalować obrazek z danymi z d**y i stają się faktem. Przynajmniej na wiocha pe el.

0

Zglos komentarz

X
xx99xx 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jak już to 0,86% :)

0

Zglos komentarz

B
bystry_kaziu 🌾 Wieśniak
12 lat temu

pamiętam pierwsze orkiestry z lat 90-tych - to było coś , ciężkie czasy wszyscy solidarnie pomagali , przecież to chodzi o nasze zdrowie itd. - ale wytłumaczcie mi jedno jak można przez 22 lata cały czas ku.... pomagać ? Przecież tym wszystkim pajacom przy sterach takie akcje są na rękę , przecież k...

pamiętam pierwsze orkiestry z lat 90-tych - to było coś , ciężkie czasy wszyscy solidarnie pomagali , przecież to chodzi o nasze zdrowie itd. - ale wytłumaczcie mi jedno jak można przez 22 lata cały czas ku.... pomagać ? Przecież tym wszystkim pajacom przy sterach takie akcje są na rękę , przecież każdy znasz regularnie płaci haracz to jeszcze raz w roku płacimy go doatkowo

0

Zglos komentarz

M
mlw1488 🎖️ Snajper
12 lat temu

Kaziu, do nich to nie dotrze... Woda z mozgu i duma na cala Europe!

0

Zglos komentarz

F
fived 🌾 Wieśniak
12 lat temu

zapomniałeś dodać o organizacji przez miasta koncertów, imprez dodatkowych + światełka do nieba. Pewnie koszt tego w skali kraju idzie w MILIONY

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

dane z d**y!!!

0

Zglos komentarz

M
mikmas 🌾 Wieśniak
12 lat temu

argument z d**y!!!

0

Zglos komentarz

C
cymboriki 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Dawajcie na caritas, na wyjazdy księży, i zabawę z małolatami:P

0

Zglos komentarz

H
hemisys 😏 Szyderca
12 lat temu

i na transfer kasy do Watykanu - nie zapominajcie, że KK to państwo w państwie i mają obowiązek transferu pieniędzy do swojej stolicy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Dawaj jurek nie krępuj się odpalaj wszystkie multi pe**lskie konta i minusj śmiało liczę na ciebie synu ;)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Nie mierz ludzi swoją miarą...

0

Zglos komentarz

W
WMG1945 😏 Szyderca
12 lat temu

WOSP zero z budzetu panstwa?haha.Final WOSP jest sponsorowany przez samorzadady to miasta wykladaja pieniadze na koncerty,policje itp.Darmowy czas antenowy w publicznej tv.Czemu nikt nie poda jakie koszta ponosza samorzady za organizacje tej imprezy?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

I co jeszcze wymyślisz....

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Jurek, ja te same argumenty słyszałam w tv jak któryś z polityków rozmawiał z kimś w studiu. Wiem,powiesz,że to na pewno ktoś z Pisu ;P Ale pomyśl, organizacja koncertów, pokazów, postawienie w stan gotowości policji,straży,karetek, służb porządkowych, zorganizowanie transmisji w tv, zaangażowanie w...

Jurek, ja te same argumenty słyszałam w tv jak któryś z polityków rozmawiał z kimś w studiu. Wiem,powiesz,że to na pewno ktoś z Pisu ;P Ale pomyśl, organizacja koncertów, pokazów, postawienie w stan gotowości policji,straży,karetek, służb porządkowych, zorganizowanie transmisji w tv, zaangażowanie wielu osób (nie wolontariuszy), pokaz fajerwerków o 20.00. Wszyscy robią to za darmo? Samorządy nie wydają złotówki na te przygotowania?

0

Zglos komentarz

W
WMG1945 😏 Szyderca
12 lat temu

Ja wymyslam?Nie chce z toba w dyskusie wchodzic j.. hipokryto

0

Zglos komentarz

W
WMG1945 😏 Szyderca
12 lat temu

To sa moje wymysly?Wiekszosc twoich absurdow jest wymyslem.Je.. hipokryto

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

malgolina , nie wymagaj rzeczy niemożliwych " jurek pomyśl " nie doczekasz się tej chwili. A i tak wszyscy wiedzą ,że każda zebrana złotówka ma wośp kosztuje jakieś 5 zł

0

Zglos komentarz

M
mlw1488 🎖️ Snajper
12 lat temu

Jurek, jakie wymyslisz? to sa fakty. Podlicz sam koszt antenowy i odejmij to od zbiorki. Tu nie chodzi o pieniadze, ktore zbiera WOSP (te jak juz ustalilismy to grosze), a o przekaz i kreowanie publicznych bohaterow.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Dokładnie,np. za pieniądze z reklam które by wyemitowano w czasie tej szopki zebrano by wielokrotność sumy którą zebrała WOŚP. Ale show jest ważniejszy a ludzie zapomną na parę dni jaki syf jest w kraju.

0

Zglos komentarz

D
drvector 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jak zal co niektorym tylek sciska ze ktos moze pare groszy zarobic to prosze za wczasu wlozyc sobie do kieszonki karteczke w razie czego jak cos sie stanie zlego i beda musieli was nieprzytomnych targac do szpitala ze nie chcecie byc leczeni sprzetem ani lezec na lozkach ktore zostaly zakupione prze...

Jak zal co niektorym tylek sciska ze ktos moze pare groszy zarobic to prosze za wczasu wlozyc sobie do kieszonki karteczke w razie czego jak cos sie stanie zlego i beda musieli was nieprzytomnych targac do szpitala ze nie chcecie byc leczeni sprzetem ani lezec na lozkach ktore zostaly zakupione przez WOSP, proste, a Panu Owsiakowi z calego serca wielki szacun i jesli ja bym taka akcje ogolnoswiatowa robil i ludzie tak by sie odwdzieczali to chyba bym to olal jakbym zobaczyl jak nasz tepy narod odwdziecza sie za rzeczy dobre.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Drvector, zaraz napiszesz,że to fundacja Owsiaka wybudowała szpitale i opłaca pensje lekarzom,aby ci ratowali nam życie. Obrońcy Owsiaka zaczynają pędzić w skrajność, tak jak to robią krytykujący wośp. Jacyś nawiedzeni ludzie zaczęli nagonkę i już wybuchła afera. Ci,którzy są przekonani o dobroczynn...

Drvector, zaraz napiszesz,że to fundacja Owsiaka wybudowała szpitale i opłaca pensje lekarzom,aby ci ratowali nam życie. Obrońcy Owsiaka zaczynają pędzić w skrajność, tak jak to robią krytykujący wośp. Jacyś nawiedzeni ludzie zaczęli nagonkę i już wybuchła afera. Ci,którzy są przekonani o dobroczynności wośp,nie zrażą się głupimi oskarżeniami i nadal będą wrzucać do puszki. Powoli zaczynamy wpadać w bezsensowne przepychanki,kto daje więcej,kto bardziej się przysłużył. Dobroczynność wośp widać gołym okiem,Caritasu nie (jaka ona by nie była),bo nie pokazuje się tego z taką pompą jak wośp.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Pawłowicz zaczęła coś szczekać i poszło w Polskę. A należało ją olać i nie słuchać jej bzdur.

0

Zglos komentarz

D
drvector 🌾 Wieśniak
12 lat temu

malgolina prosze nie wciskaj mi w pape rzeczy ktorych akurat nie powiedzialem i nie mialem zamiaru powiedziec, oczywistym jest ze nie placi lekarzom czy nie buduje szpitali ale czesciowo je wyposaza, a z tego co widze to najbardziej krzycza na wosp ci ktorzy to niby tak bardzo maja w swoim "sum...

malgolina prosze nie wciskaj mi w pape rzeczy ktorych akurat nie powiedzialem i nie mialem zamiaru powiedziec, oczywistym jest ze nie placi lekarzom czy nie buduje szpitali ale czesciowo je wyposaza, a z tego co widze to najbardziej krzycza na wosp ci ktorzy to niby tak bardzo maja w swoim "sumieniu" pomaganie innym, czyli klechy i jacys skrajnie wierni pisowcy, obroncy narodu sie znalezli, chyba gul im skacze ze sami nie zrobili takiego przedsiewziecia.

0

Zglos komentarz

D
drvector 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A z tym zeby ludzie ktorzy sa przeciwni wosp powkladali sobie adnotacje w kieszen ze nie chca byc leczeni na tym i przez ten sprzet wcale nie zartuje:)

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

A ten kto ma obojętny stosunek,albo popiera tą akcje,jednak nie daje,bo go na to nie stać,też ma sobie takie oświadczenie włożyć w kieszeń? Rozwinęłam dalej Twoje słowa,bo tak odebrałam Twoją wypowiedź ;) Cały czas czytam te właśnie argumenty: jak jesteś przeciwny wośp,nie korzystaj ze sprzętu przez...

A ten kto ma obojętny stosunek,albo popiera tą akcje,jednak nie daje,bo go na to nie stać,też ma sobie takie oświadczenie włożyć w kieszeń? Rozwinęłam dalej Twoje słowa,bo tak odebrałam Twoją wypowiedź ;) Cały czas czytam te właśnie argumenty: jak jesteś przeciwny wośp,nie korzystaj ze sprzętu przez nią zakupionego,bo dzięki temu szpitale mają czym ratować ludzi.Wiesz jak to brzmi? Że tylko i wyłącznie dzięki wośp wszystkie szpitale w Polsce są zaopatrzone w sprzęt,którego by w ogóle nie było,gdyby wośp nigdy nie ruszyła.Wiem, wyolbrzymiłam nieco,ale tak to widzę czytając niektóre komentarze.

0

Zglos komentarz

D
drvector 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ale daj spokoj:) Chodzi mi oczywiscie o osoby ktore jawnie mowia ze sa przeciwni tej akcji, sa przeciez bransoletki dla cukrzykow ze sa chorzy albo jaka grupe krwi sie ma to niech zrobia takie ze nie chce sie byc leczonym przez sprzet z wosp i wtedy kazdy niepocieszony faktem wystepowania takiej akc...

Ale daj spokoj:) Chodzi mi oczywiscie o osoby ktore jawnie mowia ze sa przeciwni tej akcji, sa przeciez bransoletki dla cukrzykow ze sa chorzy albo jaka grupe krwi sie ma to niech zrobia takie ze nie chce sie byc leczonym przez sprzet z wosp i wtedy kazdy niepocieszony faktem wystepowania takiej akcji bedzie leczony na sprzecie bez serduszka ktory oczywiscie nie musi byc gorszy ale przynajmniej bedzie wiedzial ze nie jest to od tego oszusta, komucha, lewaka, czy jaki komu epitet sie podoba, Owsiaka:D

0

Zglos komentarz

D
drvector 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Po drugie chyba nikt o zdrowych zmyslach nie wychodzi z takiego zalozenia ze caly sprzet jaki znajduje sie w szpitalach kupil Owsiak:) o takie wnioski moge posadzic ludzi pokroju zaiste zacnej persony w postaci Pawlowicz, Macierewicza czy innych komikow z naszej sceny politycznej.

0

Zglos komentarz

D
drvector 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a po trzecie, Pawlowicz wielce sie nagadala ze to sie nazywa cyganskie zbieranie pieniedzy bo na sile biednym obywatelom podklada sie urne zeby wrzucic grosik, przypomne tylko ze kosciol robi to co msze.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

"Dane Caritasu są objęte kościelną tajemnicą więc nikt nie udowodni że dane są wyssane z palca" - jak więc policzono kwotę datków? (pomijając dotacje od państwa,które są policzalne).

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

To jest tak jak z wiarą w Boga:) Żadnych dowodów a jednak ludzie wiedzą :)

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Jacy ludzie? Kto policzył tą ogólną kwotę?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Gosia!!! obudź się :)

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Ale to,że pytam, nie znaczy,że czegoś bronię czy nie dowierzam.Ja lubię fakty, dokumenty, dowody, wyliczenia, tabele, zestawienia ;)

0

Zglos komentarz

K
Kinia024 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ten obrazek jest wyssany z palca, zmyślony to nie jest możliwe iż caritas oddał w ciągu roku 15 mln zł. To jakby dał 15 mln polakom po 1 złotówce na cały rok to jest śmieszne i niedorzeczne. Znam rodziny które co miesiąc dostają paczki od caritasu jest tam masło kasza ryż konserwy dżem mleko w prosz...

Ten obrazek jest wyssany z palca, zmyślony to nie jest możliwe iż caritas oddał w ciągu roku 15 mln zł. To jakby dał 15 mln polakom po 1 złotówce na cały rok to jest śmieszne i niedorzeczne. Znam rodziny które co miesiąc dostają paczki od caritasu jest tam masło kasza ryż konserwy dżem mleko w proszku, co miesiąc w różnych miastach i wsiach gdzie istnieje caritas można przyjść i poprosić o pomoc datki wydają na podaną liczbę osób w rodzinie nie pytają o zarobki o nic, niestety nie wszyscy ludzie są uczciwi wiele za przeproszeniem żuli i cyganów kłamie i biorą datki a potem sprzedają.

0

Zglos komentarz

K
Kinia024 🌾 Wieśniak
12 lat temu

No i oprócz darów żywieniowych pomagają w inny sposób chorym, niepełnosprawnym biednym. Rozumiem że nie przekazują 100 czy 99%, ale te 15 mln to gruba przesada.

0

Zglos komentarz

C
C2ShadowMan 😏 Szyderca
12 lat temu

malgolina dane z d**y. czlowiek sprzeda się za pieniądze jak ku...a. Za pieniądze zrobi wszystko.

0

Zglos komentarz

E
ethnie 🌾 Wieśniak
12 lat temu

malgo, lubisz fakty a w boga wierzysz. To się kłóci

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Ethnie, ale sfera duchowa, własne myśli,wiara, to coś innego niż namacalna działalność, która posiada dokumentację ;) Rozmawiamy o konkretnej instytucji i właśnie o ich działalność chodzi ;)

0

Zglos komentarz

C
C2ShadowMan 😏 Szyderca
12 lat temu

człowieku chory na głowę. Niżej tłumaczysz, że dane Caritasu są tajne, to skąd te z d**y wyjęte dane? Na poryalach pisza, że Caritas oddaje na biednych 99%.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Na jakich portalach piszą o tych 99%? Na frondzie?

0

Zglos komentarz

S
Savathus 🌟 Padawan
12 lat temu

a poryalach?Aś ty naebaeny jestes?Cszy mnia sszie tak wydaeayem?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

hahahahaha, 99% hahahahaha żadna organizacja tyle nie daje - to jest niemożliwe do wykonania by utrzymać się z 1%. Czysta matematyka i minimalna wiedza na temat organizacji charytatywnych się kłania.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Wiedza u miłośników Toruńskiego bożka? :):):)

0

Zglos komentarz

A
adam568 🌾 Wieśniak
12 lat temu

szkoda mi owsiaka naprawdę dużo pomógł ludziom

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

I dlatego prawica chce go zniszczyć...

0

Zglos komentarz

D
drvector 🌾 Wieśniak
12 lat temu

bo przeciez to nie po bozemu:D

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Dokładnie wdg zasad wpajanych w kościółku :)

0

Zglos komentarz

N
Nimfomanka69 💩 JP 100%
12 lat temu

Ani wośp ani caritas nie zasługuje na moje wsparcie. Wole kupić nowe szpilki.

0

Zglos komentarz

S
Seksocholiczka 💩 JP 100%
12 lat temu

Albo seksowną bieliznę bo ja więcej ci pożyczać nie będę!:P

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Mi pożycz.

0

Zglos komentarz

G
grrronek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ktoś zweryfikował te dane?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Ale po co? WOŚP opluwało się bez zweryfikowania.

0

Zglos komentarz

M
mrdaniel 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Tak właśnie moi drodzy internauci powstaje manipulacja. Kilka danych z d**y i 90% ludzi w to wierzy.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

I dokładnie środowiska prawicowe tak manipulowały danymi przed finałem orkiestry.

0

Zglos komentarz

S
SzalonyMagazynier 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Oj Jurek, Jurek, aleś jeb*ął, jak dzik w sosne.

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
12 lat temu

BRAKUJACA RESZTE Z CARITASU CHYBA ZNALAZL BY W KIESZENIACH PURPURATOW !!

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
12 lat temu

TO W RZADZIE JESZCZE SA UMYSLOWI , KTORZY PLACA MILIONY DODATKOWO NA AGENDE WATYKANU ???

0

Zglos komentarz

E
Expert1994 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ja tam nie mam zaufania ani do caritasu, ani tym bardziej do tego pajaca owsika..

0

Zglos komentarz

J
ja-wiem-kto 🌾 Wieśniak
12 lat temu

TO CARITAS MA ZEZNANIA PODATKOWE. CHYBA RYDZYK KREŚLI KREDĄ PO BETONIE. HI HI HI

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Dokładnie :)

0

Zglos komentarz

P
patkin_12 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Haahahah, największa BZDURA jaką w życiu widziałem...to że 10 baniek znikło z WOŚP-u to nic, ale zarzucać Caritasowi, że przekazuje 1% to już po prostu perfidne kłamstwo. Dane wzięte z doopy, zresztą jak w większości przypadków u Jurka. Nie wiem co ci ten KK zrobił, ale opluwasz go na każdym kroku i...

Haahahah, największa BZDURA jaką w życiu widziałem...to że 10 baniek znikło z WOŚP-u to nic, ale zarzucać Caritasowi, że przekazuje 1% to już po prostu perfidne kłamstwo. Dane wzięte z doopy, zresztą jak w większości przypadków u Jurka. Nie wiem co ci ten KK zrobił, ale opluwasz go na każdym kroku i w każdym poście. Piszesz jakieś spie***liny o tym ile to nie ma księży-pe****li, ile to ministrantów nie zostało zgwałconych, jak to ksiądz w jakiejś Koziej Wólce zażyczył sobie pieniędzy za kolęde (co jest rzeczą normalną) i śmiał to ogłosić publicznie...człowieku, lecz się, to jest chore...

0

Zglos komentarz

Z
zwierzak250477 😏 Szyderca
12 lat temu

Uważasz więc, że KK jest zdrowy?

0

Zglos komentarz

P
pisiu104 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Stek brebni. Przy kazdej zbiórce owsiak ok połowy(nie zawsze) zebranej kwoty przeznacza na sprzęt a resztę bierze na własne koszty.Najlepsze dane sa za 2008r WOŚP zebrało 41,8mln wydało na sprzet 24,1mln roznica 17,7 mln CARITAS zebrało(za cały rok) 452,4mln wydało na pomoc 384,6 roznica 67,8mln...

Stek brebni. Przy kazdej zbiórce owsiak ok połowy(nie zawsze) zebranej kwoty przeznacza na sprzęt a resztę bierze na własne koszty.Najlepsze dane sa za 2008r WOŚP zebrało 41,8mln wydało na sprzet 24,1mln roznica 17,7 mln CARITAS zebrało(za cały rok) 452,4mln wydało na pomoc 384,6 roznica 67,8mln teraz widac jakim procent w jednej jak i w drugiej organizacji jest przekazywany na potrzeby.Dodam tylko ze owsiak za wasze pieniadze organizuje miedzy innymi woodstock ok 3,5mln zł

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Ale Przecież są już oficjalne dane co do orkiestry i to ze źródeł z którymi nawet ty nie będziesz dyskutował. Wygoogluj sobie.

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Woodstock jest organizowany ze środków sponsorów finansowych WOŚP-u a nie ze zbiórki katobaranie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

wośp ostatni bę***t PZPR'u

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Jak twoje dziecko wyląduje pod aparaturą zakupioną przez WOŚP to zmienisz zdanie. Oczywiście ci tego nie życzę.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

każda aparatura w szpitalu jest m in zakupiona z moich podatków a wośp to innymi słowy forma podwójnego opodatkowania w PR'owskiej oprawie chwytającej za serce tych, którzy nie mają mózgu.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Byli dzialacze PZPR sa dzisiaj najwiekszymi i najbogatszymi katolikami.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

foytaz ale ja też bym chciał żeby państwo zapewniło mi to co niezbędne... Ale skoro tego nie robi i robi to orkiestra to znaczy że mam na nią pluć?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Tak samo niedofinansowana jak służba zdrowia jest w Polsce każda inna służba. Tylko kwesta na ich rzecz nie byłaby taka medialna. Bo nie ma to jak przed setką kamer lansować się w cieniu ludzkich nieszczęść. Pierwsze wośp'y jeszcze miały tego duch spontaniczności a potem to już tylko PR dla tych, kt...

Tak samo niedofinansowana jak służba zdrowia jest w Polsce każda inna służba. Tylko kwesta na ich rzecz nie byłaby taka medialna. Bo nie ma to jak przed setką kamer lansować się w cieniu ludzkich nieszczęść. Pierwsze wośp'y jeszcze miały tego duch spontaniczności a potem to już tylko PR dla tych, którzy chcą zaistnieć w przestrzeni publicznej.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

foytaz ale dzięki tej medialnej szopce ta kasa spływa. A że na służbę zdrowia... Dla mnie nie ma w życiu nic ważniejszego niż zdrowie mojego syna. Mnie to kiedyś bardzo bulwersowała sprawa robienia bohatera z Salety za to że nerkę własnej córce oddał.

0

Zglos komentarz

M
mlw1488 🎖️ Snajper
12 lat temu

Jurek, to nie jest argument. Gdybys sie topil i sztuczne oddychanie zrobilby Ci Macierewicz, tym samym ratujac zycie. To oprocz tego, ze dygnal byc Ci naganiacz, to tez nagle bys go pokochal? Sprzet ma taka funkcje, ze ma ratowac zycie. Gdyby nie WOSP to zmuszony do jego kupna bylby NFZ.

0

Zglos komentarz

Z
zbysiula154 🏹 Łowca
12 lat temu

Dane z d**y - d**y dane.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

@zbysiula - zadzwon do Radio Maryja i poskarz sie.

0

Zglos komentarz

P
12 lat temu

jakiś lewak wrzuca na wioche jakieś kłamliwe dane w celu lewackiej propagandy, żałosne.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Fajny masz nick:)

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Obecnie liczy sie tylko to co "wrzucaja" pisiorowe prawiczki.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

To są kłamliwe dane wrzucone w odpowiedzi na kłamliwe dane wrzucane przez prawice w celu zmanipulowania ludzi przed finałem orkiestry. Jak widzę jest tu sporo mądrusiów którzy nie rozumieją tego przesłania.

0

Zglos komentarz

W
WMG1945 😏 Szyderca
12 lat temu

Teraz sie nie usprawiedliwiaj .Dales doopy i sie tlumaczysz.Lewacki hipokryto

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Zwyczajnie nie przewidziałem że tępak twojego pokroju nie zrozumie tej wstawki.

0

Zglos komentarz

W
WMG1945 😏 Szyderca
12 lat temu

Zaklamana ladacznico.Juz nie raz jakies farmazony wrzucales!Nie potrafisz sie przyznac,ze dales sie zmanipulowac?Wszystko lykacz co jest przeciw prawicy.J.. pelikanie

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Cieszę się że tego nie zrozumiałeś. Moja teoria o tępocie prawaków zyskała kolejne potwierdzenie. Łap plusa:)

0

Zglos komentarz

W
WMG1945 😏 Szyderca
12 lat temu

Ty masz cos z glowa?Jak wyliczalem ze hajs z budzetu idzie na:policje.koncert,swiatelko itp.To broniles swoj absurd ze,sobie wymyslam.Czyli wierzyles w to co wrzuciles i nie odwracaj kota ogonem ze,to dla podpuchy wrzuciles.Nie wszyscy sa id***ami jak ty.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Wyszukaj sobie gdzie to jeszcze jest wrzucone i z jakim komentarzem to zmienisz zdanie. Tu niestety na dokładny opis jest zbyt mało miejsca. Na FB jest wszystko wyjaśnione krok po kroku.

0

Zglos komentarz

W
WMG1945 😏 Szyderca
12 lat temu

Mam w.. na jakies fb.Nie mam czegos takiego.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

To szkoda bo wtedy byś zrozumiał o co chodzi w tej wstawce.

0

Zglos komentarz

W
WMG1945 😏 Szyderca
12 lat temu

Naprawde nie interesuje mnie to,mam swoje zdanie nt wosp.Caritasu i Ochojskiej tez wspierac nie bede.Jest wiele innych fundacji ktore nie sa tak rozpieszczane przez panstwo.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

nic nie przekona kato-prawicy, nawet konkretne i prawdziwie dane.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Yebać ich...

0

Zglos komentarz

F
fantazyyja123 🏹 Łowca
12 lat temu

Hmmm...znaczy kogo? Uważacie że tłumy na WOŚP to sami ateuszo-lewacy? ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

"nawet konkretne i prawdziwe dane" daj mi nr do swojego dilera :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

fanta kato-prawica to nie wszyscy katolicy, tylko Ci fanatyczni :)

0

Zglos komentarz

F
fantazyyja123 🏹 Łowca
12 lat temu

Toż to margines..kogo obchodzi ich zdanie :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

foytaz, wczoraj czytałam fragmenty 4 różnych raportów na temat fundacji Owsiaka ( m.in. z NIK, skarbówki, ministerstwa itp). W ani jednym raporcie nie było ŻADNYCH obiekcji co do ich działalności. Do tego jasno było pokazane, że blisko 92 procent wplywów przeznaczonych jest na działalność charytatyw...

foytaz, wczoraj czytałam fragmenty 4 różnych raportów na temat fundacji Owsiaka ( m.in. z NIK, skarbówki, ministerstwa itp). W ani jednym raporcie nie było ŻADNYCH obiekcji co do ich działalności. Do tego jasno było pokazane, że blisko 92 procent wplywów przeznaczonych jest na działalność charytatywyną, a 8 % to pozostałe koszta utrzymania ( ok 8mln). Do tego KAŻDA złotówka zebrana na finale idzie na ową działalność a nie ma woodstock itp

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

92% to z reguły mają wyniki wyborów w krajach pokroju Białorusi:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

no i foytaz, jesteś idealnym przykładem na to, że żadne fakty do Ciebie nie docierają. Prezes NIK powiedział nawet że fundacja Owsiaka prowadzona jest WZOROWO. Ale co tam, pewnie Owsiak ma prezesa NIK w kieszeni...

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Prawdziwe dane, prosto z demotow :D Ale odlozmy jaja na bok, jak mawiaja urolodzy. Nie rozumiem tych glupich porownan. Obydwie organizacje sluza szczytnym celom i i nie rozumiem prob zepsucia reputacji, zarowno jednej jak i drugiej. Wrecz sie tym brzydze.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

dede to jest odpowiedź na kłamliwe dane publikowane przez środowiska prawicowe które miły na celu zniszczyć WOŚP.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

dede, dla jasności nigdzie nie napisałam, że ta wstawka to prawdziwe dane - to tak dla ścisłości. Nawet nie chce mi się tego weryfikować. Bardziej chodziło mi o raporty z przeróżnych kontroli, które nie wykazały żadnych nieprawidłowości. To już chyba o czymś świadczy, tym bardziej że o Caritasie teg...

dede, dla jasności nigdzie nie napisałam, że ta wstawka to prawdziwe dane - to tak dla ścisłości. Nawet nie chce mi się tego weryfikować. Bardziej chodziło mi o raporty z przeróżnych kontroli, które nie wykazały żadnych nieprawidłowości. To już chyba o czymś świadczy, tym bardziej że o Caritasie tego nie można powiedzieć.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Dane Caritasu są objęte kościelną tajemnicą więc nikt nie udowodni że dane są wyssane z palca. Dane o WOŚP są oczywiście prawdziwe bo w odróżnieniu od Caritasu nie mają co ukrywać.

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

No i dobrze. Dla mnie Owsiak moze byc i milionerem. Nalezy mu sie za te wszystkie lata i za to ile z siebie dal. Tylko po chooj ta Twoja wzmianka o Caritasie? Myslisz, ze ludzie, ktorzy tam pracuja nie wkladaja w to serca? Ze to idzie do czyjejs kieszeni? Niech idzie. Czesc niech idzie. Ale wazne, z...

No i dobrze. Dla mnie Owsiak moze byc i milionerem. Nalezy mu sie za te wszystkie lata i za to ile z siebie dal. Tylko po chooj ta Twoja wzmianka o Caritasie? Myslisz, ze ludzie, ktorzy tam pracuja nie wkladaja w to serca? Ze to idzie do czyjejs kieszeni? Niech idzie. Czesc niech idzie. Ale wazne, ze pomoc widac.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

A wstawki wywyższające Caritas z kłamliwymi wyliczeniami ile to niby WOSP zgarnia dla siebie były w porządku? Myślisz że one przed samym finałem zła nie wyrządziły?

0

Zglos komentarz

F
fantazyyja123 🏹 Łowca
12 lat temu

Caritas pomaga..bardzo chora babcia mojej kolezanki musiała wykupić drogie leki..poszła do caritasu, aby trochę jej pomóc. Ksiądz powiedział ze nie ma czasu, zeby przyszła za dwa tygodnie bo musi sie spakować, gdyż jedzie na wakacje..hmmmm

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Przecież na Dominikanie są takie upały że za dużo pakować nie trzeba:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Owsiak jest milionerem bo od 30 lat ma swietnie prosperująca firmę przewozową.

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Nie kurva, nie pomaga. I Ty sie fanta tez czasem pierrdolnij w leb. Jak ksiadz nie pomogl, to trzeba bylo zainterweniowac i narobic mu wstydu, skoro nie wie po co tam jest. Chyba, ze Twoja kolezanka ma IQ ameby i uciekla z podkulonym ogonem. Ja widzialem i widze, ze ta pomoc jest. Chociazby, nawet t...

Nie kurva, nie pomaga. I Ty sie fanta tez czasem pierrdolnij w leb. Jak ksiadz nie pomogl, to trzeba bylo zainterweniowac i narobic mu wstydu, skoro nie wie po co tam jest. Chyba, ze Twoja kolezanka ma IQ ameby i uciekla z podkulonym ogonem. Ja widzialem i widze, ze ta pomoc jest. Chociazby, nawet to zarcie dla potrzebujacych. Mam nawet w rodzinie kogos kto z tego korzysta. To wywyzszanie to jak klotnia ferdala z pajakiem i wyzywanie sie od multikonciarzy.

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Nie, kurva. Nie pomaga. Dajesz przyklad jakiejs kolezanki, ktora widocznie posiada IQ na poziomie ameby i nie potrafila zalatwic sprawy tak, zeby sie ksiezulo wstydu najadl, publicznie. Mam w rodzinie kogos, kto korzysta z pomocy caritasu, wiec ja widze. Kurva. To jak klotnie ferdsona z pajakiem, w...

Nie, kurva. Nie pomaga. Dajesz przyklad jakiejs kolezanki, ktora widocznie posiada IQ na poziomie ameby i nie potrafila zalatwic sprawy tak, zeby sie ksiezulo wstydu najadl, publicznie. Mam w rodzinie kogos, kto korzysta z pomocy caritasu, wiec ja widze. Kurva. To jak klotnie ferdsona z pajakiem, w ktorych jeden drugiego wyzywa od multikonciarzy i na odwrot.

0

Zglos komentarz

S
Savathus 🌟 Padawan
12 lat temu

Dede,czy Ty zdajesz sobie sprawę co dla parafianina oznacza KŁÓTNIA z proboszczem?No przecież to tak,jakby ktoś poszedł w bluzie JP100% na komisariat i zwyzywał policjantów od psów i tępaków...taka osoba ma przerąbane.W majej miejscowośći to strzał w stopę.Jesli jestes osoba wierzaca,to przygotuj si...

Dede,czy Ty zdajesz sobie sprawę co dla parafianina oznacza KŁÓTNIA z proboszczem?No przecież to tak,jakby ktoś poszedł w bluzie JP100% na komisariat i zwyzywał policjantów od psów i tępaków...taka osoba ma przerąbane.W majej miejscowośći to strzał w stopę.Jesli jestes osoba wierzaca,to przygotuj sie na "problemy".A Caritasu nikt nie atakował w takim stopniu,jak obecnie katoprawica WOSP.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

No właśnie na główną mi wszedł absurd o tym kto korzysta z pomocy Caritasu :)

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Tak, tak jurku. Poszczescilo Ci sie. Dziwne, ze nie wspomniales o tym, ze TVN przegral proces sadowy i musial na swojej antenie za te pomowienia przeprosic. Ale mniejsza o to. Sav, jesli cos takiego sie dzieje, to pasowaloby to zglosic komu trzeba. Czyz nie? Juz nie mowie o tym darciu ryja.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

a ja muszę częściowo zgodzić się z dede. Miałam przeboje z księdzem z mojej parafii. Poskarżyłam się w kurii i sprawa została załatwiona. Nawet po miesiącu od załatwienia tej sprawy, zastępca proboszcza wysłał mi maila że jest na pielgrzymce i się za mnie modli :) niełatwo jest walczyć z systemem, a...

a ja muszę częściowo zgodzić się z dede. Miałam przeboje z księdzem z mojej parafii. Poskarżyłam się w kurii i sprawa została załatwiona. Nawet po miesiącu od załatwienia tej sprawy, zastępca proboszcza wysłał mi maila że jest na pielgrzymce i się za mnie modli :) niełatwo jest walczyć z systemem, ale biernością z pewnością niczego nie można załatwić. Szkoda tylko, że jak się nagłaśnia nieprawidłowości kościelne to jest to traktowane jako atak :) eh

0

Zglos komentarz

S
Savathus 🌟 Padawan
12 lat temu

Na prowincji,na wsi,proboszcz nie jest tylko proboszczem...czesto przypomina to dyktaturę.Prawdziwej władzy nie ma wójt,czy rada gminy,ale wlasnie proboszcz.On moze z ambony powiedziec co chce i o kim chce...a tak naprawde nie ponosi za to odpowiedzialnosci.Ludzie wierzą w to że "ksiądz to ksią...

Na prowincji,na wsi,proboszcz nie jest tylko proboszczem...czesto przypomina to dyktaturę.Prawdziwej władzy nie ma wójt,czy rada gminy,ale wlasnie proboszcz.On moze z ambony powiedziec co chce i o kim chce...a tak naprawde nie ponosi za to odpowiedzialnosci.Ludzie wierzą w to że "ksiądz to ksiądz,trzeba mu byc podporzadkowanym..bo to przeciez ksiadz".A donoszenie czesto bardziej zaszkodzi,niz cos pomoże.Jestes w konflikcie z proboszczem,a chcesz papierek potrzebny do slubu?No,tu Cię mam.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Sav, i to jest największa bolączka dzisiejszej małej społeczności. W miastach tego nie ma, olewasz chodzenie do kościoła, kolędę, sakramenty, nie stanowi to żadnego problemu, na wsiach niestety nadal to ksiądz "ma władzę".

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Jak Ci nie chce dac papierka, to np. donosisz o tym. Kiedys moj wujek mial podobny problem z naukami przedmalzenskimi i poszedl sobie do innej parafii. Tez jakies rozwiazanie. Nie wiem, gdzie wy mieszkacie...chociaz wiem :D ale u mnie na zadupiu na lubelszczyznie nigdy nic ksiadz o kimkolwiek z imie...

Jak Ci nie chce dac papierka, to np. donosisz o tym. Kiedys moj wujek mial podobny problem z naukami przedmalzenskimi i poszedl sobie do innej parafii. Tez jakies rozwiazanie. Nie wiem, gdzie wy mieszkacie...chociaz wiem :D ale u mnie na zadupiu na lubelszczyznie nigdy nic ksiadz o kimkolwiek z imienia i nazwiska nie wspomnial z ambony. Chyba, ze czytal o jakichs datkach, czy pomocy przy naprawie rozwalonych przez de**li nagrobkow. Ludzie sanuja ksiedza, oczywiscie, ale wladza to bym go nie nazwal.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Dede mam pomysł na interes... Chodź założymy spółkę i będziemy prowadzić nauki przedmałżeńskie. Kościołowi przyda się konkurencja :)

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Chcesz balamucic niedoszle panny mlode? :D

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

No ja panny młode a ty... to drugie :)

0

Zglos komentarz

D
dedede66 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

I tak beda wolaly mlodszego, prawie, ze wysportowanego jak spusci troche z brzucha, przystojniaka z gestym zarostem, niz Ciebie :P

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

dede ty gnido dworska... Akurat w tym momencie to masz zaszczyt rozmawiać z prawdziwym Rumcajsem.

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
12 lat temu

Dedi, bez urazy,ale czy ty naprawde myslisz,ze ktoras poleci na rudego!? :D

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

fantazyja 123 na kompa i internet masz a po leki babcie do caritasu wysyłasz ? ładna kur..a z ciebie

0

Zglos komentarz

F
fantazyyja123 🏹 Łowca
12 lat temu

jacek.jacek, naucz sie czytać co?? Na kompa i neta masz czas, ale na naukę czytania ze zrozumieniem już brakło..:P I wypraszam sobie, z jakiej stajni wyszedłeś że zachowujesz się jak bydlątko?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

I to właśnie droga koleżanko kolejny katolik wyzywający kobietę od Qrwy... Pokaż mi ateistę który tak się zachowuje:)

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

A ile dal Rydzyk?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Jakiemuś deb**wi coś się przyśni, a reszta w to wierzy.

0

Zglos komentarz

W
WMG1945 😏 Szyderca
12 lat temu

To jest dopiero hipokryzja.Komus zarzucac klamstwo i samemu to robic.

0

Zglos komentarz

B
Bania92 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Proszę o źródła.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Fronda:)

0

Zglos komentarz

A
aaaggaa 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Osobiście najchętniej pomagam konkretnym osobom :chorym dzieciom z okolicy, osobom które znają znajomi bo do reszty nie mam zaufania

0

Zglos komentarz

Z
zwyklychlopak1 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Zdjąć to kłamstwo.!

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

A jak przed finałem orkiestry pojawiały się wstawki z odwrotnymi danymi to było dobrze?

0

Zglos komentarz

M
Mario1315 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Danie nie zgadzają się z zenanami finansowymi WOŚP i Caritas.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Z WOŚP się zgadzają a zeznań finansowych Caritas nie ma.

0

Zglos komentarz

V
vego1985 🌾 Wieśniak
12 lat temu

każdy może zrobić taka grafikę , zreszta troche sa mylne bo organizacja przystanku woodstock kosztuje wosp ponad 8milionow nie ukrywaja tego mozna to sprawdzic czyli juz blod w twojich wyliczeniach , plus to ze wosp potrzebuje jeszcze forsy na swoja dzailalnosc

0

Zglos komentarz

B
bingo73 🏹 Łowca
12 lat temu

nie jestem przeciwnikiem ani jednych, ani drugich, ale : - jeśli chodzi o WOŚP na jednym kanale Owsiak chwalił się, że w 21 edycjach zebrał ponad 1,2 mld zł, a na innym kanale chwali się, że WOŚP kupiła sprzętu już za 0,5 mld zł - dane roczne nie koniecznie mogą być obiektywne - wszystko zależy od...

nie jestem przeciwnikiem ani jednych, ani drugich, ale : - jeśli chodzi o WOŚP na jednym kanale Owsiak chwalił się, że w 21 edycjach zebrał ponad 1,2 mld zł, a na innym kanale chwali się, że WOŚP kupiła sprzętu już za 0,5 mld zł - dane roczne nie koniecznie mogą być obiektywne - wszystko zależy od tego, kiedy sprzęt jest kupowany i czy z pieniędzy jednego, czy dwóch finałów - Caritas nie jest tak medialny, jak WOŚP, co Owsiak znacznie wykorzystuje - nie ważne ile z tego mają, ważne, że dzięki nim ktoś żyje ... - koszty organizacji WOŚP są dużo wyższe niż zebrane składki, mało tego, możli

0

Zglos komentarz

B
bingo73 🏹 Łowca
12 lat temu

we, że koszty z budżetu Państwa są wyższe, niż to, co wraca w formie zakupionego sprzętu. WOŚP robi jednak nie tylko zbiórkę pieniędzy, ale też całkiem niezłą rozrywkę dla ludzi, jak i też daje coraz więcej zarobku różnym firmą. No i pozwala na spełnienie wielu marzeń ludziom, którzy normalnie ich...

we, że koszty z budżetu Państwa są wyższe, niż to, co wraca w formie zakupionego sprzętu. WOŚP robi jednak nie tylko zbiórkę pieniędzy, ale też całkiem niezłą rozrywkę dla ludzi, jak i też daje coraz więcej zarobku różnym firmą. No i pozwala na spełnienie wielu marzeń ludziom, którzy normalnie ich by nie spełnili (aukcje typu "1 dzień w / z / na ...). No i bardzo wiele ludzi na WOŚP przekaże pieniądze, a bez imprez WOŚP nie, chociaż większy pożytek wtedy z nich był. Nie zapominajmy też o pracy wolnotariuszy, których praca nigdy się nie zwróci - zbierają mniej pieniędzy, niż by mogli w ty

0

Zglos komentarz

B
bingo73 🏹 Łowca
12 lat temu

mniej zbiorą, niż mogliby zarobić w tym samym czasie (oczywiście jedni zbiorą dużo więcej niż mogliby zarobić, a inni dużo mniej, choć przypuszczam, że ci co zbierają dużo umieli by też zarobić sporo), ale jak nie ma problemu z tym, by jeden dzień być wolnotariuszem, o tyle rzadka kto oddałby swój d...

mniej zbiorą, niż mogliby zarobić w tym samym czasie (oczywiście jedni zbiorą dużo więcej niż mogliby zarobić, a inni dużo mniej, choć przypuszczam, że ci co zbierają dużo umieli by też zarobić sporo), ale jak nie ma problemu z tym, by jeden dzień być wolnotariuszem, o tyle rzadka kto oddałby swój dzienny zarobek na jakąś fundację ...

0

Zglos komentarz

Reklama