Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3A tak twój ruch walczy o władzę: legalizacja związków homo, legalizacja adopcji dzieci przez homo, legalizacja pe****lii, legalizacja marihuany i wiele innych atrakcji!!! Te ostatnie to oczywiście ściema wymyślona dla ćwierć-mózgów mających po 18lat. Trzeba jednak przyznać, że byłaby to chyba jedyna...
A tak twój ruch walczy o władzę: legalizacja związków homo, legalizacja adopcji dzieci przez homo, legalizacja pe****lii, legalizacja marihuany i wiele innych atrakcji!!! Te ostatnie to oczywiście ściema wymyślona dla ćwierć-mózgów mających po 18lat. Trzeba jednak przyznać, że byłaby to chyba jedyna partia, która w większości dotrzymałaby swoich postulatów, nie ma co!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skoro Twój Ruch o to walczy to pewnie jesteś już tam honorowym członkiem :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
honorowych członków to ty już miałeś w sobie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
FA dobre :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a ty pamiętasz kto był pierwszy czy to już prehistoria? :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Jesteś zazdrosny że nie możesz być moim pierwszym?" - typowo gejowskie podejście.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Untra ale to ty sam rozpocząłeś te gejowskie końskie zaloty. Ja tylko zwyczajnie szanuje uczucie jakim mnie obdarzasz i mimo że nie jestem tobą zainteresowany to staram się być miły :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
HASLA KOMPLETNYCH ID**TOW ALE TO ODZIERCIEDLA PRZYSZLA RZECZYWISTOSC PROGRAMU OSZOLOMSTWA PIS !!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane