Reklama
Reklama

Komentarze

7
K
krysstianlevy 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a ile miał z koncertów? każdy wie że w Polsce emerytura jest licha pare milionów za sprzedane płyty i następne miliony za koncerty to moło.bidula Cugowski bidula

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Ale składki odprowadzał więc mu się należy.... A Głodziowi... To z jakiego powodu 10 kafli się należy?

0

Zglos komentarz

M
montesuma 🏹 Łowca
12 lat temu

Jako były biskup polowy – w stopniu generała – dostaje co miesiąc 10 tys. zł emerytury. W dodatku, gdy dziewięć lat temu odchodził z wojska, dostał jednorazowo aż ćwierć miliona złotych!

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

No z takimi generałami to żaden wróg nam nie straszny :)

0

Zglos komentarz

K
krysstianlevy 🌾 Wieśniak
12 lat temu

batman powinien dostawac 100 zl. bo cale zycie pasł sie na krzywy ryj

0

Zglos komentarz

K
krysstianlevy 🌾 Wieśniak
12 lat temu

dwa przykłady pychy i złodziejstwa!

0

Zglos komentarz

K
koll2 😏 Szyderca
12 lat temu

A Polityk z PO 12000zł

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Który ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

A Cugowski "biedak" brał po kilkadziesiąt tysięcy za koncert i płacił od tego 50% kosztów uzyskania, o ile zgłaszał wszystkie zarobki. Oznacz to mniej więcej, że zarobione pieniążki dzielił na pół i tylko od połowy płacił podatki. Jeżeli chodzi o wszelkiej maści artystów, to są to świetnie...

A Cugowski "biedak" brał po kilkadziesiąt tysięcy za koncert i płacił od tego 50% kosztów uzyskania, o ile zgłaszał wszystkie zarobki. Oznacz to mniej więcej, że zarobione pieniążki dzielił na pół i tylko od połowy płacił podatki. Jeżeli chodzi o wszelkiej maści artystów, to są to świetnie umocowane pijawy na organizmie społecznym. Podobnie jak rolnicy. Na nich wszystkich zapieprza reszta, czyli my.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Skoro artystów nazywasz pijawami to jak nazwiesz księży ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Księża to jest ekstraliga. Koszą kasę od państwa, golą owieczki i ruchają co popadnie. Natomiast pokazywanie artystów jako tych biednych i poszkodowanych, szczególnie czołowych wykonawców, jest po prostu totalnie nie na miejscu. Bo ci ludzie za jeden występ kasują więcej niż przeciętny Polak zarabia...

Księża to jest ekstraliga. Koszą kasę od państwa, golą owieczki i ruchają co popadnie. Natomiast pokazywanie artystów jako tych biednych i poszkodowanych, szczególnie czołowych wykonawców, jest po prostu totalnie nie na miejscu. Bo ci ludzie za jeden występ kasują więcej niż przeciętny Polak zarabia przez rok, a dni mamy w roku 365. Niech koncertują tylko przez 100 dni w roku i mamy skalę.

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
12 lat temu

GDYBY CUGOWSKI MIAL TAKA GEBE I KIECE JAK TEN NA FOTO TO TEZ BY MIAL DUZO !!NIESTETY DZISIAJ WIECEJ PLACA DUPKOM,CWANIAKOM I NIEROBOM JAK UCZCIWIE PRACUJACYM - TAKIE CZASY TEPOTY SOLIDARNOSCIOWEJ I RZADOW KOMUNY PEJSATO-WATYKANSKIEJ !!.

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Ty lewak zostaw juz kosciol, zobacz jak cie politycy dymaja, pracodawcy, urzad skarbowy, tobie emeryture nie kosciol zabrał tylko ZUS. Popatrz ile Ubecy dostają. Kurcze ,zacznij myslec samodzielnie a nie jak ci mowi TVN, GW , i PO. Lewacy zawsze byli ciezko myślący i od rewolucji październikowej nic...

Ty lewak zostaw juz kosciol, zobacz jak cie politycy dymaja, pracodawcy, urzad skarbowy, tobie emeryture nie kosciol zabrał tylko ZUS. Popatrz ile Ubecy dostają. Kurcze ,zacznij myslec samodzielnie a nie jak ci mowi TVN, GW , i PO. Lewacy zawsze byli ciezko myślący i od rewolucji październikowej nic sie nie zmieniło.

0

Zglos komentarz

Reklama