Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nasi pradziadkowie by go zastrzelili z miejsca.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
CZY W NASZYM BUDZECIE SA PIENIADZE TYLKO DLA ZYDOW,WATYKANCZYKOW I KOLESI ??. A CO ZE ZWYKLYMI OBYWATELAMI ?. ZOSTALY TYLKO ZMYWAKI W LONDYNIE I PODLEWANIE TULIPANOW W HOLANDII ??.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież dali kase z lasu na drogi gminne - bo wybory samorządowe idą i trzeba wstęgi przecinać !!! Ludzie jak nie myślą to wybiorą ich POnownie ... i znów 4 lata od żłoba granatem nie oderwiemy ich !!! Głosować na inne małe ugrupowania wykopać te pro medialne rządy !! I tramwai nie zatrzymywać jak...
Przecież dali kase z lasu na drogi gminne - bo wybory samorządowe idą i trzeba wstęgi przecinać !!! Ludzie jak nie myślą to wybiorą ich POnownie ... i znów 4 lata od żłoba granatem nie oderwiemy ich !!! Głosować na inne małe ugrupowania wykopać te pro medialne rządy !! I tramwai nie zatrzymywać jak taka jedna co teraz idzie do EU z 1 nki PO
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane