Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Co za hipokryzja w tym UK! Pozwalają na związki jednopłciowe, a na poliamoryczne już nie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No własnie. A pewnie większość polityków oprócz zony ma jakaś kochankę. Pełno ludzi żyje w związkach bigamicznych bo mają dwie baby ale oficjalnie nie chcą legalizacji takich związków. To pewnie dlatego ze jak mąż powie ze nie widzi w bigami nic złego to go żona zaraz podejrzewa o to ze ma drugą b...
No własnie. A pewnie większość polityków oprócz zony ma jakaś kochankę. Pełno ludzi żyje w związkach bigamicznych bo mają dwie baby ale oficjalnie nie chcą legalizacji takich związków. To pewnie dlatego ze jak mąż powie ze nie widzi w bigami nic złego to go żona zaraz podejrzewa o to ze ma drugą babę na boku. No i każdy woli siedzieć cicho i udawać ze jest przeciwny bigami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a niech ma nawet harem caly, a co nam uczciwym do tego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane