Reklama
Reklama

Komentarze

3
T
tomasz.mruk 💩 JP 100%
11 lat temu

Boli Was nędzni PISowcy, że to nie wy macie władzę :-) I w tej sprawie nic się nie zmieni !!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

mruk... jeszcze dostaniesz bolca w tyłek ..i to w pierdlu za te wały ;)

0

Zglos komentarz

K
konradq1 🌾 Wieśniak
11 lat temu

a to wszystko by żyło się lepiej,,,, ja tam biorę przykład z donalda i wyjeżdżam z tego kraju do normalnej pracy

0

Zglos komentarz

P
polak30 💩 JP 100%
11 lat temu

W skrócie ku"wy i burdel

0

Zglos komentarz

Reklama