Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
NO TO SIKORSKI I INNI ZA KILOMETROWKI DOSTANA W NAGRODE OSMIORNICZKI A NA DRUGIE PIZZE ZAPLACONE PRZEZ SEJM !!. TRZECIEZ TO WSZYSTKO JEST OKRADANIEM NASZEGO BYDZETU W BIALY DZIEN !!!. A ILE DOSTALABY BABCIA SPRZEDAJACA PECZEK PIETRUSZKI KOLO SKLEPU ALBO GLODNE DZIECKO ZA KRADZIEZ BATONA W SKLEPIE ?...
NO TO SIKORSKI I INNI ZA KILOMETROWKI DOSTANA W NAGRODE OSMIORNICZKI A NA DRUGIE PIZZE ZAPLACONE PRZEZ SEJM !!. TRZECIEZ TO WSZYSTKO JEST OKRADANIEM NASZEGO BYDZETU W BIALY DZIEN !!!. A ILE DOSTALABY BABCIA SPRZEDAJACA PECZEK PIETRUSZKI KOLO SKLEPU ALBO GLODNE DZIECKO ZA KRADZIEZ BATONA W SKLEPIE ???.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie płakaj.Kto ich broni.Chodzi o to,że pod szyldem sprawiedliwe kradną.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane