Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Jeżeli mają to być ludzie, którzy będą nam pomagać a nie okradać to jestem za.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
G2wno w g2wnie.Coś mi się wydaje ,że powinni się tym zająć już zatrudnieni urzędnicy.Tym bardziej, że skoro Polaków ubywa to i administracji powinno ubywać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kur.. Jeb... Ma.. brali kredy ty we frankach bo było taniej to nie wiedzieli ze kurs moze skoczyć, chyba znali ryzyko i jakim KUR.. prawem "NAILEPSZY PREMIER" i cała jego rzadząca banda jeszcze kase z moich podatków na nich wydaje ??? Jeden wielki BUR...L i kolesiostwo w tym rzadzie !!! Al...
Kur.. Jeb... Ma.. brali kredy ty we frankach bo było taniej to nie wiedzieli ze kurs moze skoczyć, chyba znali ryzyko i jakim KUR.. prawem "NAILEPSZY PREMIER" i cała jego rzadząca banda jeszcze kase z moich podatków na nich wydaje ??? Jeden wielki BUR...L i kolesiostwo w tym rzadzie !!! Ale niedługo wybory i sie okarze kto głupszy naród czy rząd !!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dokładnie! Zgadzam się. Jeżeli tak, to ja poproszę o 50% umorzenie mojego kredytu hipotecznego. Tyle tylko, że ja go wziąłem z PLN to może być problem :(
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Idą wybory - wzmacniają elektorat. W PO wiedzą jak zadbać o swoich.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A w szpitalu w Świebodzinie chore dzieci leżą na korytarzu. Czy znajdzie się jakiś k..rwa odważny dziennikarz, który się o to tej baby spyta prosto w twarz?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dziękuję frankowiczom i rządzącym, że kolejne nasze pieniądze zostaną wyrzucone w błoto. BRAWO
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane