Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4jest do spłacenia gdyby nie było armii urzędników i całego tego burdelu zwanego sejmem a w polsce mieszkało by znacznie więcej ludzi i płaciło by normalne podatki nie takie jak teraz kosmiczne. Wszystko by się dało ale po chu* jak i tak te oszołomy dostaną znowu miejsce przy korycie...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co Ty to chłopie (?) piszesz ???! Bilion długu jest, owszem, ale złotych, a to jednak różnica. Jest to dług publiczny! A za granicą i owszem: jakieś 350 mld dolarów :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Warszawa, 30.12.2014 (ISBnews) - Zadłużenie zagraniczne Polski ogółem wyniosło 292,49 mld euro na koniec III kw. .+ Publiczny Dług Polski wynosi już 3 BILIONY zł !!!(amberbroker.pl). To chyba razem troche wiecej niz bilion dolarow. CZy tak????????????????
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za PO zadłużenie wzrosło 3-krotnie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane