Reklama
Reklama

Komentarze

4
A
admin1944 🏹 Łowca
11 lat temu

WYBRALISCIE NAJGLUPSZYCH Z NAJGLUPSZYCH - CZY NADAL CHCECIE ROBIC TAK SAMO ???

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Już jest kupiec,za złotówke.

0

Zglos komentarz

P
perun12345 😏 Szyderca
11 lat temu

Wolny rynek, firma prywatna więc właściciel może sprzedać komu chce za ile chce.

0

Zglos komentarz

G
gorek92 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Moi kochani już dawno kupiony. Przejęła go spółka H+H już 5 lutego

0

Zglos komentarz

K
kary1977 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Tak i już będzie likwidować.

0

Zglos komentarz

Reklama