Reklama
Reklama

Komentarze

11
H
hemisys 😏 Szyderca
11 lat temu

Mega suchar.... dlaczego to jest na głównej?

0

Zglos komentarz

W
Wiesniak_Krul 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Może dlatego, że bossnr1 ma wch**j kont i sam sobie plusuje?

0

Zglos komentarz

H
hemisys 😏 Szyderca
11 lat temu

nie ma życia w realu koleś? żal mi go.... ale autentycznie bez zabarwienia poniżenia czy lekceważenia.

0

Zglos komentarz

E
evangelion 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Bo autor chapie dzide adminowi?

0

Zglos komentarz

G
gibbonx 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Jak następnym razem odwiedzę dziadka, to mu to zacytuję. Pewnie powie że to zna i opowie mi coś nowszego.

0

Zglos komentarz

M
M1CLAY19 🏆 Master
11 lat temu

ZAL.

0

Zglos komentarz

A
Adamus_Papus 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Biedaki się bojom dentystuw bo nie majom gupiego 100 zł na znieczólenie. Weście się ótylizójcie bo rzal

0

Zglos komentarz

E
evangelion 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Zamknij d**e c**lu!!!!

0

Zglos komentarz

M
manga231 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ale śmieszne, rzeczywiście.

0

Zglos komentarz

A
Agona 😏 Szyderca
11 lat temu

od kiedy wiocha to portal z dowc**ami. a coraz czesciej tak wlasnie jest

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
11 lat temu

Słabe jak wuj.

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
11 lat temu

Jeybać c**li którzy to lajkowali!

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
11 lat temu

hehehehe glupie ,ale mnie rozweseliło ;)

0

Zglos komentarz

S
szydera88 🌾 Wieśniak
11 lat temu

ale to jest śmieszne normalnie że o ja pierdo.e prawie sie posrałem ze smiechu

0

Zglos komentarz

D
DONLEBENS 💩 JP 100%
11 lat temu

Myj zęby krzysiu...

0

Zglos komentarz

Reklama